Joe Dempsie

Joseph Maxwell Dempsie

7,6
4 130 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joe Dempsie

Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny, Świetny i już ;p ;DDDDD

micrasle

Nic dodać nic ująć;)
Szkoda, że po Skins gra na razie tylko epizodyczne role, ale może jeszcze mu się poszczęści.

_malena_

świetny to za mało! postać jaka stworzył - Chrisa jest po prostu za je bista ( w mowie skinsów) po porostu FUCK IT

partyczja

Az chcialo mi sie plakac na koncu 2 serii ;

mabmouldheel

Ja płakałam :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones