Joe Dempsie

Joseph Maxwell Dempsie

7,6
4 131 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joe Dempsie

Mam nadzieję że będzie Go coraz więcej w GOT :)))

Anekxxx

Ja też mam taką nadzieję, chłopak w GOT jest śliczny, szczególnie w 2x05 *__* I gra nienajgorzej ;)

Bells93

Mega mnie jego widok w GOT ucieszył, tez trzymam kciuki aby było go jak najwięcej!

Anekxxx

Czytam właśnie 3 tom serii i jest go całkiem sporo a wątek jego i Aryi jest naprawdę ciekawy i niesamowicie uroczy, ich fragmenty lubię zdecydowanie najbardziej. Mają mnóstwo świetnych scen i mam nadzieję, że nie powycinają ich w serialu.

Przed obejrzeniem serialu przeczytałam książki i od początku bardzo polubiłam postać Gendry`ego i kiedy zobaczyłam, że w serialu gra go Joe tak strasznie się ucieszyłam! Uwielbiałam go już w Skins, jest świetnym aktorem, a w GoT w dodatku fantastycznie wygląda:)

Anekxxx

Uwielbiam go w roli Gendriego :D Jest jednym z glównych powodów, dla których czekam na serię 3. No... jednym z wielu. Kiedy oglądałam Skins wiedziałam, że skądś go kojarzę. Grał też w moim ulubionym serialu, Doctor Who! :D Moja sympatia dla niego wzrasta z każdą sekundą.

Anekxxx

mam nadzieje że zakocha się w Aryi *.* Było by awsome !

zizunaczek

Czy ktoś kto czytał książki może mi powiedzieć jaka jest różnica wieku między Gendrym a Arią? :)

jodelka_3

wydaje mi się, że około 5 lat, Arya ma około 10-11 lat, a Gendry ok 15 (wiek Gendryego w książce pewnie podany był z raz czy coś koło tego, więc nie pamiętam tak idealnie, a Arya w opisach na końcu książki ma podane że ma 10 lat w 3 tomie-pewnie dotyczy początku 3 tomu)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones