Joe Dempsie

Joseph Maxwell Dempsie

7,6
4 123 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joe Dempsie

Mam wielką prośbę do osób które przeczytały książki. Sama mam taki zamiar tylko że nie mam obecnie zbytnio na to czasu i nie wiem kiedy je przeczytam. A więc moja prośba to udzielenie odpowiedzi na pytanie: Co dalej z postacią Gendr'iego w Grze o Tron?
Jestem tego bardzo ciekawa zwłaszcza że w ostatnim odcinku mówił coś że chce zostać w bractwie. Więc czy to oznacza koniec jego roli w tym serialu?
Bardzo polubiłam jego postać i naprawdę chciałabym zobaczyć więcej. Jestem głównie ciekawa jego interakcji z Arią. Więc jeśli ktoś mógłby mi odpowiedzieć byłabym bardzo wdzięczna ;)

lol233

[SPOILER] skończyłam właśnie 2 część 3 tomu i zaczynam tom 4 i póki co Gendry został w bractwie, a Arya została porwana(tutaj może pominę kto ją porwał i czy udało jej się uciec) w każdym razie póki co tyle o Gendrym, ale z tego co poczytałam na rożnych forach to ma on odegrać jeszcze jakąś rolę w późniejszym czasie, a to czy spotka się z Arią tego niestety nikt nie wie, ale każdy tego pragnie, miejmy nadzieje, że Martin wkrótce rozwieje nasze wątpliwości :D

Infeasiblee

no i w serialu zmienili losy Gendrego. Pewnie to on będzie ofiarą dla czerwonego boga, która musi być złożona w celu UWAGA SPOILER!!!







wyeliminowania (zabicia) konkurentów do Baratheona do tronu.

gregohry

jeśli jego losy potoczą się tak jak losy innego bękarta w książce(którego nie ma w serialu, a został po części zastąpiony Gendrym) to zostanie ocalony przez Cebulowego Rycerza :D

lol233

To co się z nim dzieje jest w książce zupełnie inne, więc nie wiadomo akurat czego się spodziewać po następnych sezonach. Ale w książce te postać na razie raczej zniknęła i nie sądzę by to miało się zmienić u D&D.
Nie jest to akurat uwaga do Dempsie, ale postać serialowego Gendry'ego jest ogólnie zmieniona i to bardzo na niekorzyść. O ile u takiego Jona, Robba cz Daenerys postarzenie postaci nie przeszkadza (a biorąc pod uwagę sceny seksualne nawet wyprowadza z niezręcznych sytuacji), tutaj jest to zmiana kompletnie bezsensowna, bo Gendry w założeniu miał być dzieckiem, a żadnych scen z Mellisandre nie posiadał- nawet jej nie spotkał. Zamiast chłopca który czerwieni się na widok prostytutek postawiono za to dorosłego faceta i to niestety nie działa jak powinno.
SPOILER: W książkach Gendry pojawił się od rozstania z Aryą raz, pracował w gospodzie-sierocińcu które stworzyło bractwo, jako kowal. Postawiono go tam w razie gdyby miała się w danej gospodzie pojawić Arya, ponieważ tam była ostatnio widziana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones