John Cazale

John Holland Cazale

8,3
8 378 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Cazale

..że jak wczoraj oglądałem Łowcę jeleni to wiedziałem, że ten śmieszny człowieczek już odchodził z tego świata. Bardzo go lubiłem (i lubię)

Belletti

tak, wrażenie jest przygnębiające i sprawia, że ten-tak do głębi przejmujący film-boli jeszcze bardziej... w odniesieniu do samego Cazale-mnie poruszyła ostatnia scena-stypa po Nicku; Meryl Streep i John Cazale milcząc siedzą obok siebie-zważywszy, że oboje wiedzieli, że J.Cazale wkrótce umrze, musiało to być traumatyczne przeżycie dla obojga...

Olu

Po wczorajszym ogladnieciu łowcy jeleni wszedlem na stronke tego filmu na filmweb i zobaczylem że on nie żyje od długiego już czasu. Zrobiło mi sie przykro bo zacząłem ogladac filmy z jego udziałem i myślałem że zagrał w wielu świetnych filmach ( w tych co widziałem był świetny), chciałem zobaczyć jak obecnie wyglada ale zostałem nie miła niespodziankę, naprawde mam ogromny szacunek do Tego aktora. Szkoda że go niema z nami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones