John Cleese

John Marwood Cleese

8,2
14 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Cleese

"Umiem też mówić po polsku! GUTEN MORGEN!" ahahhahah to mnie rozbroiło!
Co Wy o niej sądzicie?

thorin_Wlkp

jak dla mnie bardzo fajna i z poczuciem humoru

thorin_Wlkp

Czego reklama?

użytkownik usunięty
drabcio

Banku "Bank Zachodni WBK" :D:D:D:D:D:D:D

thorin_Wlkp

ej no wedlug mnie swietna, ale w pierwszym momencie nie uwierzylam ze kurde sam JOHN CLEESE w polskiej reklamie..no prosze..

thorin_Wlkp

tutaj jest do obejrzenia
http://www.blog.mediafun.pl/index.php/2008/02/23/social-lending-z-johnem-cleesem /

news_6

Najlepsza! Wczoraj miałem śmiechu z Guten Morgen :D

Kris006

No Guten Morgen wymiata;P Trochę szkoda takiego aktora do reklamy(i to jeszcze kredytu), no ale przynajmniej można sie pośmiać;)

użytkownik usunięty
thorin_Wlkp

Jak dla mnie ta reklama jest kiepska i raczej nie śmieszna. Te "guten morgen" wydaje sie być wymuszone. Takie popłuczyny po starym dobrym pythonowskim humorze.

thorin_Wlkp

jak zobaczyłam tą reklamie to byłam w niemałym szoku :)
w sumie to genialna nie jest, ale jest tam john, także i tak wymiata :D

thorin_Wlkp

Siedze kolejna godzine i nagle patrze , a to ten, ten, najwyzszy z Monty Pythona- i oczy wielkosci piątaków . Mysle ze WBK się wzbogaci ;>
"GUTEN MORGEN!" w typowym humorze Python'a :D

thorin_Wlkp

byłem na Wembley '73 xD ahahahahhaha rozbroilo mnie to

użytkownik usunięty
thorin_Wlkp

Reklama z jajem i naprawdę śmieszna, a na tle tej całego reklamowego gówna, którym karmi nas telewizja, widać że BankWBK i Cleese dali radę i zrobili coś fajnego

thorin_Wlkp

Faktycznie rewelacyjna reklama. Obecnie naprawdę trudno takie spotkać w polskiej telewizji.

arrival

Co tam Guten Morgen! "My aunt is from PCIM!!!"

thorin_Wlkp

Bez niego ta reklama nie byłaby tak zabawna, poza tym PCIM wymiata :D

Cleese grał już wcześniej w reklamach i zabawnie to robi, więc wybaczam mu
http://www.youtube.com/watch?v=RKOnYjwNUKg :D
http://www.youtube.com/watch?v=sCvIsZ6fHaY :DDD
http://www.youtube.com/watch?v=nc1eRmk7ijc :DDDDDDD

thorin_Wlkp

Noo, w końcu jakaś reklama na poziomie. Duża niespodzianka widzieć Johna w reklamówce banku - musieli słono mu zapłacić, że się na to zgodził. Co jak co, ale bank ma siana pod dostatkiem;)

Thommy

@Lady Dragonfly - dlaczego jesteś zniesmaczona...? to nie było chamskie Guten Morgen, to był właśnie humor w stylu MP. I za reklamę obniżasz mu ocenę...? Gratuluję.
Mi się reklama bardzo podoba a to GM na końcu mnie rozbroiło, lałam ze śmiechu. I my aunt is from Pcim. :P

They_Are_Not_You

Każdy ma inne kryteria oceny. Ja oceniam za wszystko. Widocznie moje poczucie humoru znacznie różni się od twojego i MP. Przyznaję, że Pcim był świetny. Reklama podobała mi się do momentu GUTEN MORGEN. Widocznie nie znam się na takich żartach, ale jak jakiś zagraniczny koleś mówi w kraju wyniszczonym przez hitlerowców, że GUTEN MORGEN to ma niby być po polsku, to mnie niestety to nie śmieszy, a raczej krew zalewa.

Lady_Dragonfly

Wg mnie ocena powinna być za rolę w filmach a nie za reklamy, no ale każdy ma swoje zdanie.

Co do Guten Morgen i Hitlerowców...no cóż wiadomo, że nie wszystkich to będzie śmieszyć, ale na tą reklamę powinno się patrzeć z przymrużeniem oka i nie być znowu tym krajem który wiecznie żyje w przeszłości. II wojna światowa owszem była straszna, wiadomo, ale nie należy tak przesadzać...gdyby John Cleese powiedział w innym języku puenty już by nie było. Za bardzo ludzie się tym przejmują, że on uważa, że to jest po niemiecku, przecież on tak nie myśli naprawdę i właśnie chodziło o ten humor, o ten absurd.

Wiecznie będziemy uważać na to co mówimy, jakie reklamy robić...? nie przesadzajmy, bo wtedy z TV wyleciałaby połowa (jak nie więcej) reklam, bo wiele z nich kogoś uraża, jakąś grupę.

They_Are_Not_You

A jeszcze jedno: nas Pcim śmieszy, ale np. ludzi z tego miasta już nie musi, ale jednak na śmieszy a oni mogą się czuć urażeni.

They_Are_Not_You

Szanuję Twoje zdanie, po części nawet się z nim zgadzam, jednak jak już wcześniej napisałam, wystawiam ocenę za wszystko. I chyba nie chciałabym mieszkać w Pcimiu.

Lady_Dragonfly

Lady Dragonfly, nie mam nic do Twojego zdania, ale muszę to zamieścić: http://www.youtube.com/watch?v=nP7pPtV_sq4 - podobna sytuacja jak w naszej polskiej reklamie, tylko, że tutaj Cleese zapomina gdzie jest Glasgow- podejrzewam, że niektórzy Szkoci nie byli zbytnio pocieszeni... Ale taki jest już humor MP- dla mnie wprost ukochany ;)

Nela

w humorze MP najpiękniejesze jest, że jak to się mówi "jadą" po wszystkim :D nie oglądają się na narody, religie, poprawność polityczną. robią sobie absurdalne jaja ze wszystkich, więc nie zniesmaczajmy się tym reklamowym guten morgen, bo w wypadku kabaretowo-absurdalnych momentów naprawdę nie ma o co. jest tyle innych sytuacji, w których można manifestować patriotyzm i dbałość o dobre imię Polski. tu nikt nie ma zamiaru nikogo obrazić, więc może warto wrzucić na luz :D

Lady_Dragonfly

To żałuj.
Pięknie jest w Pcimiu i niedługo tam bedę mieszkał

użytkownik usunięty
uta_2

:]

thorin_Wlkp

Jak dla mnie cała ta reklama to nieporozumienie. Nienawidzę reklam - a zwłaszcza tych banków i podobnych pierdół. I byłem szczerze zażenowany, gdy ujrzałem Johna w żałosnej reklamie kolejnego banku. Widać, moc pieniądza jest nieograniczona.

Bruce_Lee

Mi sie reklama podobała z wyjątkiem "polskiego" guten morgen. Ale tekst: My aunt is from PCIM, czy Wimbley 1973, albo kocham pierogi były bardzo zabawne. A co do mieszkańców Pcima że mogą się czuć urażeni, to pytam się co mają powiedzieć mieszkańcy Szczebrzeszyna bądź Wąchocka (o którym krąży tyle kawałów)??

Alice_in_wonderland

Ale się zestarzał - niedługo umrą nam Sylvester Stallone i Arnold Schwarzenegger. A nowych gwiazd nie lubię!

thorin_Wlkp

Cleese jest prześmieszny w każdej możliwej sytuacji :D nawet w reklamie :D

użytkownik usunięty
aaako

Przed chwilą na Polsacie leciała nowa reklama z John'em Cleese'em. Moim zdaniem lepsza od poprzedniej.

kocham Cię John! dawno nie uśmiałam się tak przy reklamie. chyba od czasów pamiętnego "kopytka" ;P

użytkownik usunięty
aaako

Nooo "KOPYTKO"było świetne;)

Ale ciekawe ile zgarnął kasy za tą reklamę?Na pewno sporo...

A tak swoją drogą, to ktoś pamięta o co chodzi z tym kopytkiem? Ja już zupełnie zapomniałam. Można jakiś link??

użytkownik usunięty
jasna_cholera

http://www.youtube.com/watch?v=gIFgmKWE2Uk

To ten link do reklamy z plusa z kabaretem "Mumio":)

thorin_Wlkp

Trochę sie zeszmacił pajac jeden, ale chłopaki z MP zawsze byli niedofinansowani, wiec częściowo wybaczam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones