John OliverII

John William Oliver

6,7
412 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Oliver

Witam zobaczyłem kilka fragmentów tego Talk-Show i spodobało mi się ale niestety nie rozumiem wszystkiego ponieważ mój angielski nie jest na najlepszym poziomie. Ale dowiedziałem się że kochane HBO Polska emitowało 1 sezon po polsku. I czy ktoś zna stronę na której można to oglądać po polsku ? ( oprócz HBO GO ) Byłbym bardzo wdzięczny

batman12

13.02.2015, 20:10, HBO Comedy, sezon 2, odcinek 1.

adam_bigdogski

Dzięki XD

batman12

Trochę dziwne że filmweb nie wie że on ma talk show.
Powinniśmy to oceniać!
9/10!

spilperg

Dokładnie niech ktoś doda

batman12

Chciałoby się, ale nie ma jak. Dotychczas dodawanie talk-show, programów motoryzacyjnych, satyrycznych itp. było zabronione. W październiku im się odwidziało, ale na razie niewiele z tego wynikło, bo ich dodawanie wciąż jest niemożliwe. Zapał ludzi z FilmWebu jest nawet bardziej słomiany od mojego.
http://www.filmweb.pl/user/filmweb/blog/575112

Khaosth

Co racja to racja!! Również tak uważam..
Zgodzicie się ze mną chyba wszyscy, że akurat to Show powinno być dodane,
JAK NAJSZYBCIEJ, aby mogło trafić do szerokiego grona Polskiej publiczności ?? ;)
Właśnie takie "dzieła(!!)", w tym stylu, powinny być rozgłaszane, żeby dzieciaki w końcu zaczęły oglądać coś mądrzejszego
bo przecież pod przykrywką "specyficznego" humoru John Oliver przepięknie obnaża prawdę polityczną(i nie tylko;))..
Po prostu jestem zafascynowany tym programem - Są już 4 sezony!!
Każdy jeden odcinek trzyma na prawdę wysoki poziom >>
Klasa oraz inteligentny humor prowadzącego na najwyższym poziomie!! Wymiata;)
..PS!!"
..Odnośnie tego wstawienie na Filmweb to..zawsze można by było na troszeczkę oszukać i użyć "cheat-menu",
Talk-Show dodać jako..serial komediowy.. Z resztą, tak właśnie jest dodany na HBOGO, dlatego, aż tak bardzo byśmy nie ściemnili hehe ;) ;)
..Pozdrawiam serdecznie!!"..

dvddvd

oj tak tak, taki talkshow zapewne przydalby sie w kazdym kraju podejrzewam, w polskim wydaniu tez mieli by od groma roboty.. Dobry program czekam na 5 sezon

fryzjer1981

aczkolwiek 4 sezon nie konczyl sie pozytywnie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones