Jon M. ChuI

Jonathan Murray Chu

6,1
547 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Jon M. Chu

Na YT można znależć nagrania z których jasno wynika ,że podjął sie wyreżyserowania tego filmu.

nitishia

Ja tam mam szczerą ochotę gościa zapierdolić.

Enigmatyk

Lepiej niech już nic nie robi.

Enigmatyk

Ludzie co wam ten Bieber zrobił? Nie mówię oczywiście, że go lubię ale jak już jest to ok. Jak leci jego piosenka w TV to zmieniam kanał i po sprawie. Skąd się bierze ta wasza agresja wobec niego? Chłopak śpiewa głupiutkie piosenki dla osób w swoim wieku i nie wiem czego wy od niego wymagacie. Nie słuchajcie go i po sprawie...

raiven

To że chcesz zbudować sobie kółeczko wzajemnego poklepywania się po plecach to Twoja sprawa. Ale prawo to własnego zdania ma każdy i gdyby nie było krytyków i innych gustów to wszystkie kupiaste filmy miałyby 10/10;) Naszczęście są ludzie, którzy podchodzą do życia z dystansem i nie wciskają ślepo 10.

raiven

Spieprzył piękny sen który zaczął się w drugiej połowie XIX w. Wtedy czarni w Ameryce zaczęli grać Blues, czyli pierwszą muzykę rozrywkową. Ludzie tworzyli ją w różnych gatunkach przez półtora wieku a on swoją osobą spieprzył dalszy jej rozwój.

Pablo991i9

nie tylko np córka willa smitha, miley cyrus itp

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones