Jonas ArmstrongI

William Jonas Armstrong

6,8
881 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonas Armstrong

Prawie dyszka dla kogoś kto nawet nie miał szansy się wykazać aktorsko? Zagrał w jednym serialiku i kto widzi w nim jedynego Robin Hooda chyba nigdy nie oglądał "Robina z Sherwood".

May_morning

Ja uwazam, ze ma telent. Gra Robina świetnie i należy mu sie 10. Takie moje zdanie^^

użytkownik usunięty
Doomii

no kurcze jest bardzo fajny w roli robina i mysle ze jest idealny do tej roli. moze nie lepszy od poprzednikow ale na pewno nie gorszy. pozatym, jaki on przystojny- wiec chocby za to nalezy mu sie 10!!!

Przystojny - kwestia gustu. Dla mnie nie jest przystojny, ale nie o wygląd w tym wszystkim chodzi, bo jest wielu utalentowanych brzydali, którzy wiele wnoszą do swoich ról. I czegoś tu nie rozumiem - skoro nie jest lepszy od poprzedników - to dlaczego ma maksa ? Poza tym - czy naprawdę widziałaś wszystkich jego poprzedników? chyba nie... A dawanie komuś 10 punktów tylko za wygląd to chyba nie na tym forum. Zaraz oczywiście nastolatki mnie zjadą. No cóż, nie gustuję w tak zagranych postaciach - legendarnych postaciach i swoje zdanie wyrazić mogę bez zbędnego wzdychania.

May_morning

Robin of Sherwood i Michael Praed to ekstraklasa jedyny, niepowtarzalny, oryginalny i nic nie może się z nim równać (moje osobiste top 5 seriali) , ale chociaż temu nie dam wyżej niż 7, oglądam to raczej dla innych postaci, to lubię się czasem przy tym zrelaksować i nic nie niego nie mam ;-)
ps. nie wiem czy tylko ja zauważam zaczerpnięte w tym serialu wątki z Robin of Sherwood?

May_morning

Moim zdaniem jest świetny- wręcz stworzony do tej roli. Po pierwsze- nareszcie do roli Robina dali aktora, który jest adekwatny postawą i budową fizyczną (przynajmniej dla mnie:)- bo przecież nigdzie nie jest napisane, że Robin jest ogromnycm "chłopem" o sile stu wołów (jak to byli poprzedni aktorzy:). Jonas ma świetne predyspozycje fizyczne, bo jest szczupły i taki, no, pasujący ogólnie z wrażenia. Kolejnym atutem jest to, że jest Angolem, a przecież Robin Hood jest z Anglii, nie? A nie z Ameryki... Ten angielski akcent... Super. No i wogóle aktor jest baardzo przystojny:D Bardzo, bardzo. Serio wystapił tylko w tym jednym fimie?! Mam nadzieję, że to nie jest tylko jeden jedyny sezon nakręcony tego Robina??? No i jeszcze takie spostrzerzenie- wydaje mi się (przynajmniej na tym zdjęciu), że Jonas podobny jest do Przemka Cypriańskiego... Obaj mają taki podobny, no właśnie, zawadiacki uśmiech.. Ja bym mu dała 8, no 8,5.

May_morning

Moim zdaniem jest świetny- wręcz stworzony do tej roli. Po pierwsze- nareszcie do roli Robina dali aktora, który jest adekwatny postawą i budową fizyczną (przynajmniej dla mnie:)- bo przecież nigdzie nie jest napisane, że Robin jest ogromnycm "chłopem" o sile stu wołów (jak to byli poprzedni aktorzy:). Jonas ma świetne predyspozycje fizyczne, bo jest szczupły i taki, no, pasujący ogólnie z wrażenia. Kolejnym atutem jest to, że jest Angolem, a przecież Robin Hood jest z Anglii, nie? A nie z Ameryki... Ten angielski akcent... Super. No i wogóle aktor jest baardzo przystojny:D Bardzo, bardzo. Serio wystapił tylko w tym jednym fimie?! Mam nadzieję, że to nie jest tylko jeden jedyny sezon nakręcony tego Robina??? No i jeszcze takie spostrzerzenie- wydaje mi się (przynajmniej na tym zdjęciu), że Jonas podobny jest do Przemka Cypriańskiego... Obaj mają taki podobny, no właśnie, zawadiacki uśmiech.. Ja bym mu dała 8, no 8,5.

naqti

Lekkie sprostowanie: Akcent Jonasa nie jest angielski, tylko irlandzki, taki mocno "zaciągający", jeśli wyczuwasz różnicę :P No i on sam też nie jest Angolem ;P
Poza tym nie wystąpił tylko w tym jednym filmie. Ma na koncie inne role, w brytyjskich serialach i filmach.
Kręcenie drugiego sezonu zacznie się na wiosnę. W październiku puszczą w BBC.

Konopia

No dobra- mój błąd, przepraszam. Zwykle właśnie najpierw piszę, a potem myślę. Rzeczywiście, może i jest on taki bardziej irlandzki niż angielski. I nie jest Angolem, bo urodził się w Irlandii, a to duża różnica. Wygrzebałam też informację na temat, że ukończył Royal Academy of Dramatic Art (mam nadzieję, że tu już się nie mylę:). I wogóle to szkoda że tylko ma na koncie tego "Robin Hooda", a nie coś jeszcze, bo moim zdaniem to marnowanie talentu, i to dużego. I fajno, że będą kręcić drugi sezon. Ten serial jest taki nietypowy. Mam nadzieję, że nie będzie tak jak w przypadku innych seriali- pierwszy sezon jest rewelka, drugi trochę gorszy, a reszta to dno (no nie we wszystkich przypadkach, ale jednak). Będzie puszczany na zwykłym BBC, czy też Prime? Bo tylko to drugie mam w domu...:D

naqti

Hehe, każdy ma prawo do błędów :P No RADĘ ukończył, fakt... A co do BBC, to nie mam pojęcia na którym, będziesz musiała poszukać w necie, ale to zapewne dopiero kiedy już zaczną kręcić.

Konopia

A więc, jak mówiłaś, poszperałam w necie i nową serię zaczynają kręcić już w tym miesiącu w Budapeszcie, a będą ją puszczać na BBC1. A info jest raczej pewne, bo pochodzi od adminów strony Jonasa... :D Jest słodki.

May_morning

Zacznijmy od tego, ze Jonas nei wystąpił tylko w jednym serialu. Wiec przestancie go klasyfikwoac tylko tym czy dobrze zagral w RB. Radze sciagnac filmy i inne seriale z jego udziałem a później oceniać. Na podstawie jednej roli, za dużo nie można się dowiedzieć o aktorze

May_morning

Kwestia gustu...Oglądałam RoS i nie przypadł mi zbytnio do gustu. Michael Praed jest dobry w roli Robina, nie mówię, ze nie, ale ja osobiście wole Jonasa.

May_morning

Osobiście podoba mi się jego interpretacja postaci RH..Ma to coś w sobie ;) może to ten akcent, może szarmancki uśmieszek w każdym razie podoba mi się jak gra tą postać oraz w innej roli- Pete (Oddział duchów)..Oglądałam kiedyś wywiad z nim na youtube i wydaje się miłym i całkiem normalnym aktorem.. Nawet bajki dzieciom opowiada na cbeebibies :) dlatego dałam >10<

użytkownik usunięty
May_morning

osobiście (to tylko i wyłącznie moja opinia) nie przepadam za "Robinem z Sherwood" ... Postać Guya była tam (jak dla mnie ! ) za mało przekonująca i tyle... co do Jonasa . .. zgadzam się, że kwestią gustu jest to czy jest przystojny .. według mnie jest, ale kiedy ma dłuższe włosy (2seria Robina) no i troszeńkę przeszkadza mi ta szpara pomiędzy siekaczami, ale tylko odrobinę....
Pozdrawiam. :) Ja mu dałam 10 :)

May_morning

"Robin z Sherwood" to fajny serial, podobnie jak "Robin Hood" BBC. Już nie przesadzaj z tą jedyną, prawdziwą wersją.

May_morning

Osobiście mam duży dystans do słów ''jedyny , prawdziwy'' - Owszem "Robin z Sherwood" to już praktycznie kultowy serial sam go też uwielbiam, ale każdy ma prawo wyboru i dlatego też z ciekawości obejrzałem serial od BBC i uważam że całkiem niezlę się go w tej roli oglądało .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones