Jordana Brewster

7,8
16 351 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jordana Brewster

a tak na serio, dorobek filmowy po prostu powala:P ludzie niech kobieta zagra najpierw kilka ról, w których pokaże swoją prawdziwą siłę aktorską i wtedy umieszczajcie ją w pierwszej setce, jak dla mnie jest na razie poza.

Clash

Naprawde imponujaca filmografia nie? ;P
Nawet nie wiem kto to jest na oczy jej nie widzialam :0
I ona w rankingu jest w pierwszej dziesiatce?! OMG pomocy!

Fanka_Keanu

też babki chyba nie kojarzę xD żenua troszkuuu xD =]p

Fanka_Keanu

nie wiem może chodzi o urodę, która powaliła na kolana bandę oszalałych napaleńców. Tylko że to nie ranking gładkiej skóry, a umiejętności aktorskich.

Clash

"nie wiem może chodzi o urodę, która powaliła na kolana bandę oszalałych napaleńców."

Najprawdopodobniej wszyswcy skryci onaniści na nią zagłosowali. I weź ten portal traktuj poważnie...

Clash

Muszę się z Tobą zgodzić, nie ma powalającej filmografii i prawdę mówiąc, jestem szczerze zdziwiona co ona robi tak wysoko, przy tak skromnym dorobku filmowym... chyba rzeczywiście faceci biorą pod uwagę jedynie jej walory fizyczne, bo jak na razie to nie miała się czym popisać. Poza tym, gdyby nie zagrała w kasowym hicie "Szybcy i wściekli", to do dziś bym nie wiedziała, kto to jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones