Joseph MorganI

Joseph William Martin

9,0
11 099 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joseph Morgan

Czy Joseph Morgan ma żonę, albo dziewczynę?? :))

Pamela16

co tam dziewczyna...przecież nie ściana.
lepsze pytanie: czy ma żonę? :)

paan24

Właśnie :)) I oto jest pytanie!! :D

Pamela16

Żony nie ma. :P

Patrycja_95

Dziękuję za info :)

Pamela16

hahaha, sama bym się za niego wzięła, jest cudowny! ;d

PaulaGlee25

To jest nas obie :D

Pamela16

dziękuje za podzielenie się ze mną, nim <3

PaulaGlee25

Jak by do nas mówił tym swoim słodkim akcentem :)) "Sweetheart" :D

Pamela16

Weź nawet nie mów, bo mięknę po prostu ;D

Pamela16

Podobno jest z Persią White, nie wiem czy nadal są bo chodzą pogłoski że spotyka z Candice Accolą.
Joseph kiedyś powiedział że uwielbia grać z Candice, nie wiedziałam że wpadła mu w oko ale coś podejrzewałam, myślałam sobie "Co on się tak jara wspólnymi scenami z Candice?"

Ian: Who’s hotter? Candice or Claire?
Joseph: Candice!

“When Joseph laughs, he has cute dimples. All girls on set love him” - Candice Accola about Joseph Morgan

Joseph o Candice i 4x13 odcinku TVD - "Sposób, w jaki Candice to zagrała… była autentyczna."
W necie sporo tego znajdziecie i ich fotki jak się trzymają za ręcę
Joseph też złożył życzenia Candice na Twitterze, ona chyba mu też napisała. Nina Dobrev też miała urodziny ale tweeta od Josepha nie było

użytkownik usunięty
Alexa1694

byliby cudowniiii razem !! a tvd znow skoczylaby ogladalnosc ^^ j

w 100% się zgadzam :) No są cudowni razem.. ta chemia.. :) Teraz się bardziej jaram Klaroline niż Deleną, chyba przez tą Sire Bond..

użytkownik usunięty
Alexa1694

bo damon robi sie coraz mniej fajny odkad jest przy nim elena,
kiedy ich uczucie bylo troche zakazane, tzn kiedy byla ze stefanem, bylo miedzy nimi wiecej pasji, chcialo sie ich ogladac, a teraz tak jakby okrzepli -.-

Klaus musi byc z nia, nie widze innej opcji

Mam takie same zdanie co do Deleny. Teraz ich związek robi się monotonny. Lubiłam ich jak nie byli parą :P

dla fanów Klausa i w ogóle to przygotujcie się na osiemnasty odcinek, producentka wykonawcza zdradziła, że będzie seks z hybrydą i Klaus będzie latał bez koszulki ;)

użytkownik usunięty
Wiciaaa0201

skad wiesz? nic nie znalazlam a zazwyczaj na biezaco ogarniam ;p ;d

wejdź sobie na stronę vampirediaries dokończ to kropką i "pl"
pozdrawiam :D

tam powinnaś znaleźć linka zatytułowanego Spoiler! Fani Klaroline powinni szczególnie przygotować się na jeden odcinek!

użytkownik usunięty
Wiciaaa0201

genialnie :D wczesnij slyszalam jedynie, ze Klaus wreszcie z jakas kobieta ( za co po cichu liczyam na Caro)
szkoda, ze pozniej w 3x20 moze sie wszystko popsuc -.- no i ze na bal maturalny wroci Tyler-.-
//a slyszalas, ze pojawila sie plotka, ze Caro umiera w tym sezonie?:<

o boże, tylko nie to ;ccccccc

użytkownik usunięty
Wiciaaa0201

to by bylo straszne ! od dawna mowili, ze zginie czolowa postac, a ostatnio wprost znalazlam wpis o Caro..
w dodatku ma byc ten 'przelom' w calym serialu - moze wlasnie odejscie pierwotnych i skupienie sie na watkach z ksiazki???
smierc Caro bylaby okropna, a kurcze to nawet prawdopodobne -> daja C&K upojna noc razem, bla bla bla, juz ma byc pieknie, a tu Caro ginie, Klaus zraniony opuszcza miasto i tak zaczynaja tworzyc Pierwotnych-.- wtedy okazaloby sie, ze wszystko rozgrywa sie do 4x20... zostaje czekac - oby to byly plotki !

szkoda by było, teoretycznie wtedy ten serial straciłby sens. No bo przecież co to za serial właściwie z Elką-Stefciem-Damonem. Bd wtedy nudno, serial straci publiczność. Odkąd C&K zaczęli ze sobą kręcić czekam na rozwój ich związku.
Liczę na to, że zginie Bonnie (strasznie mnie denerwuje) albo Tyler (tylko on stoi na drodze do szczęścia klaroline)
A tak przy okazji, to przecież zginął Jeremy, on był chyba głównym bohaterem...

użytkownik usunięty
Wiciaaa0201

tez smierc Jeremy'iego mnie uspokoila troche ;d i dala nadzieje, xze jednak bedzie ok;d
ale ostatnio gdzies znaazlam ze na bank umrze Caro -.-
ie wiem, w sumie zawsze tak spekuluja przed czasem
co do trojkata ze salvatorami sie nie wypowiadam, juz dawno przestalo byc ciekawie:)

Alexa1694

Candice spotyka się z Joe King'iem z zespołu The Fray, a nie z Joseph'em.
Emily VanCamp rozstała się z Josephem już dawno i spotyka się Joshua Bowman, który gra z nią w Revenge.
Morgan podobno spotykał się/nadal się spotyka(?)-tego już nie wiem- z Persia White.
Chciałam dać linki, ale nie mogę ich dodać :P

Patrycja_95

to tak aktorka ktora gra matke boonie? LOL ! za brzydka dla niego

Alexa1694

skończcie z tym całym "klaroline"

Pamela16

On jest z aktorka ktora gra Emily w Zemscie :)

lovemessages

Właśnie widziałam ich wspólne zdjęcie

lovemessages

O ile mi wiadomo, to spotykali się w zeszłym roku i się rozpadło.

Seevis

może i racja gwiazdy cały czas są ze sobą a później zrywają :D

lovemessages

a nawet biorą ślub, a potem rozwód (niektórzy nawet roku nie wytrzymali i chyba to był paul weasly jak liczyłam miesiące jego małżeństwa), a jeszcze potem biorą drugi ślub z kimś innym. zazwyczaj tak jest do czasu, kiedy nie pojawią się dzieci XD

Pamela16

tak ma, mnie :D

milka26

Nieprawda, bo mnie :D

Pamela16

haha :D sprawdzałam na necie i okazało się że jest teraz z aktorką , ktora gra matkę bonnie. nie dość ze brzydka to ejszcze starsza od niego prawie o dyche :( jest takim przystojnym mężczyzną a ma taka brzydka kobiete! :(

milka26

A jak ona się nazywa? Spotkałam się z takimi już przypadkami, że aktor jest bardzo ładny, a dziewczynę starszą i nieładną... Jak on mógł nam coś takiego zrobić.... :D

Pamela16

Pershia White. Mam nadzieję że się rozstaną :D

milka26

A to ta co wystąpiła u niego w krótkometrażowym filmie. Oby się rozstali :D Miałam przyjemność mieć z tym panem bardzo fajny sen :)

Pamela16

strasznie staro wygląda . już lepsza Emila Van Camp była

milka26

Właśnie. Ale fajnie by było ja by chodził z Caroline :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones