Joseph MorganI

Joseph William Martin

9,0
11 099 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joseph Morgan

Zajmując 81-sze miejsce przebija min.: Fassbendera, Ironsa, Beana, Dinclage'a... Zaniepokoiłam się, że nie znam jakiegoś wybitnego młodego artysty. I tu pojawia się moje pytanie: czy to ja w swojej ogromnej ignorancji i nieświadomości do dzisiaj omijałam wielką Twórczość tego pana? czy może ranking na filmwebie jest tworzony w większości przez osoby w wieku 10-15 lat lub o dosyć niskim IQ i nie należy się nimi przejmować, bo to zwykła dupokracja?

weruda

A, wczoraj się koleżanka obudziła? To sprawa być może stara jak filmweb, że serialowe/jednosezonowe gwiazdki opanowują ranking. Nihil novi. Ja też np. nie rozumiem co taki Hiddleston robi tak wysoko w topie...teraz bym skłamała, rozumiem. Bo zagrał se "epickiego" Lokiego w wypasionych Avengersach i to podobno jest badass nad badassami. AHAHAH, DOBRE. Mnie to strasznie śmieszy bo nie zauważyłam w postaci nic ciekawego, ale inni pieją w zachwycie i 10 trzaskają jakby to był geniusz kina. Ale nie ja rządzę topem i nie mam na to wpływu, czas rwać włosy z głowyXD
Józek jest tak wysoko bo zagrał sobie w Pamiętnikach. Akurat swego czasu bardzo mi się tam jego gra podobała, jak również w innych produkcjach też. Dzisiaj już inaczej patrzę na aktorstwo i moja wysoka ocena Józka jest jakby nieaktualna.


WhiteDemon

Na ten ranking po prostu nie ma co patrzeć. Każdy może dać 10 złemu wampirowi z pięknym akcentem i tak pnie się w górę. Odpuśćmy sobie te dyskusje bo każdy to wie, a nikt z nas nie ma na to wpływu.

mandmus

Pożytek z tego taki że widać kto aktualnie cieszy się miłością wśród ludu;)

mandmus

Tak, niby tak, to tak samo jak był sezon na "Zmierzch" i każdy był fanem Roberta Pattinsona. Trzeba jednak przyznać, że Joseph świetnie operuje swoim głosem i ma opanowane idealnie wszystkie miny, jeśli można się tak wyrazić. A rolą wampira robi wrażenie :)

IgaWojtowicz

"Trzeba jednak przyznać, że Joseph świetnie operuje swoim głosem i ma opanowane idealnie wszystkie miny, jeśli można się tak wyrazić"

Kiedyś też tak myślałam, ale mi przeszło;) Teraz widzę niestety pewne braki warsztatowe, Józek nawet w Open Grave sobie bezczelnie "klausuje", no mógłby się już pohamować chłopina i coś nowego wymyślić. Żeby nie było, ja go bardzo lubię, to uroczy facet...ale aktor powinien się rozwijać, a nie w miejscu stać.

użytkownik usunięty
weruda

Nie martw się, już jest wyżej. Dlatego bo Pamiętniki Wampirów i itp.
Jest również na 80 miejscu http://www.filmweb.pl/person/Dylan+O%27Brien-1306254 dlatego bo fanki go kochają za slash czy jak tam się to nazywa, łózkowe rysunki z nim i Derekiem z teenwolf

weruda

Nie prój się tak :D On jest teraz na 76 miejscu i wygląda na to, że wznosi się jeszcze wyżej :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones