Joseph MorganI

Joseph William Martin

9,0
11 099 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joseph Morgan

mmmmmmmmmm,normalnie bym go schrupała;)taki ostry a wrażliwy..kibicuje mu w zdobyciu caroline

elcia_cullen

Ubóstwiam go w roli Klausa :))) I ten jego akcent (Kocham :D) Caroline i Klaus pasują do siebie idealnie

elcia_cullen

też im kibicuje, tylko niestety jak na złość ciągle coś sie dzieje nie tak ;c
a ten akcent, jaram sie :D

użytkownik usunięty
Katienkis

Musza byc razem ! to dwie najlepsze postaie calego serialu, do tego tacy slodcy razem, tylko dla ich dwojki jeszcze ogladam, elena juz dawno zyskala moja nienawisc

Oni są cudowni ;d Też oglądam tylko dla nich. Elena jest taką wkurzającą postacią i truje dupe że jaka to ona jest biedna bla bla bla mogłaby już sie zamknąć.

użytkownik usunięty
Katienkis

no jakbym siebie slyszala. ;d

elena jest na mojej czarnej liście,w każdym odcinku mnie zniechęca i drażni,mogli by ją w końcu uśmiercić:P-tak jak w końcu uśmiercili Jeremiego:Dależ był z niego ciapciuch..a no i żecz jasna w ostatnim odcinku nie było Klausa nie było do kogo powzdychać,ahhhhhKlaus,klaus gdzie byłeś jak cie nie byłooo..

użytkownik usunięty
elcia_cullen

tzn masz na mysli wczorajszo-dzisiejszy?
(bo we wczesniejszym byla przeciez piekna scena z Klausem)
ten dopiero zaraz obejrze, bo ledwie wrocilam do siebie^^

użytkownik usunięty
elcia_cullen

i tez zycze jej smierci :)

tak,tak o czwartkowy z tego tygodnia!:P

elcia_cullen

Ciągle jak widziałam w najnowszym odcinku Caroline wydzwaniającą do Tylera marzyłam żeby sie pojawił Klaus albo żeby chociaż ona do niego w końcu zadzwoniła - dlaczego to jest jeszcze nieprawdopodobne ?! ;cccc
Jeremiego zabili i teraz głupia Bonnie będzie truć dupe że wszystkich ożywi Silas -.-

użytkownik usunięty
Katienkis

ja mam nadzieje, ze nei rozdziela ich na sile (tzn caroline zostawia z tylerem a klausowi znajda kogos innego) bo w tych Originals czy jak sie ten spinn off ma nazywac Klaus przeciez bedzie sam i w dodatku pozna jakas nowa dziewczyne -.-
gdzies czytalam spoiler, ze w marcowym (ktoryms) odcinku klaus ma wreszcie ulegnie jakiejs kobiecie i ma miec pare romantycznych chwil:) to pasowaloby na Caro, bo spinn off zaczyna sie od 4x20, a tego w marcu by wcisnac nie zdazyli :-)) byleby nie na pozegnanie !

Katienkis

dokładnie jest sexy i ten głos w ogóle :*

Katienkis

ten akcent i głos:D...

elcia_cullen

jestem w negatywnym szoku!!!-odnośnie najnowszego odcinka-gdzie Klaus moim zdaniem się złajdaczył..:Ptak nie miało być!.

elcia_cullen

popieram! schrupałabym Klausa, a akcent powoduje, że miękną mi kolana ;)

elcia_cullen

masakra pociaga! Aa już chyba tylko z jego powodu ciągnę ten serial...

patek_ciacho

zgadzam się:Ptylko On i Carolin są jedynym powodem dla którego dalej oglądam ten serial,a ostatni odcinek: tyle półnagiego ciała,gra słów,mimika twarzy.. Mmmmmmmmmmmmm.. poprostu świetnie wypadły wontki tej "Pary":P;******
*czy tylko mie znudziła fabuła głównej trójcy-takie smenty teraz walą ze az sie przykro robi;]

elcia_cullen

Miałam napisac dokładnie to samo :D
W momencie jak Klaus pociągnął Caroline za reke to moja reakcja "kiss kiss kiss kiss" xD
A tak Btw. to Elena..... zostawie to jednak bez komentarza T.T

elcia_cullen

Ja też:P
Eh, ten jego akcent ^^ mam słabość do Brytyjczyków:P

elcia_cullen

a ja nie! bo karoline mnie delikatnie mówiąc wkurza tym że cały czas nim manipuluje. ale scenke w której on ją rżnie to bym obejrzala :D

milka26

nie ty jedna:P

elcia_cullen

niech ją bzyknie i zostawi :D bo chcę się jedynie na niego pogapić :D

elcia_cullen

Ja także uwielbiam go w tej roli i do tego ten zniewalający głos :)

ania2012

a w 19 odc,o matkooooooo jak on cudnie sie uśmiechał do caroline :D

elcia_cullen

Mnie dopiero teraz zauroczył Klaus :) I co ja mam zrobić :) Zawsze na pierwszym miejscu był Damon. Nawet on schodzi na boczny tor. Teraz tylko Klaus :D

elcia_cullen

CUDNY,CUDNY,CUDNY

elcia_cullen

ja tez go kocham <3 najlepsza postać w całym serialu :D jego głos, akcent, wygląd- coś niesamowitegooooo :D

elcia_cullen

♡♡♡♡♡♡ kocham go♡♡♡♡♡♡

elcia_cullen

Nie zesrajcie się czasem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones