Josh Groban

Joshua Winslow Groban

6,5
473 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Groban

Bardzo cieszę się,że znalazło się i dla Josha miejsce na filmwebie:) Jetem Jego fanką od wielu już lat i bardzo również cieszą mnie różne pozytywne komentarze na temat Josha.Mam nadzieje,że z czasem,czy przy okazji nowej też płyty,Josh zostanie bardziej doceniony w naszym kraju,w końcu o takim głosie i takiej wyjątkowej osobie,powinno wiedzieć jak najwięcej oósb:) pozdrowienia

Anita8891

Dowiedziałam się o jego istnieniu dopiero dzisiaj i aww... aż włosy chce się rwać z głowy, że do naszego kraju wszystko przychodzi z takim opóźnieniem. Fenomenalny głos - ma w sobie moc przyciągania, jak tylko usłyszałam go w radiu od razu pobiegłam znaleźć Josha w wirtualnym świecie.

dlasowa

Witaj:)taj się cieszę,ze kolejna osoba zapoznała się z tym anielskim głosem:)tak mi miło. Głos faktycznie fenomenalny,drugiego takiego nie ma!:) jakbyś potrzebowała jakieś piosenki Josha,cokolwiek,poleca się bardzo!:) pozdrawiam,Anita

Anita8891

nie dość że ma głos przepiękny, wręcz anielski (który faktycznie bardzo przyciąga) to jeszcze ma duże poczucie humoru, wydaje się być bardzo miły, ma dobre serce, czaruje spojrzeniem i uśmiechem, ideał, anioł, nie wiem. Ma w sobie to coś co sprawia, że chce się go poznać. Znam go od niedawna, ale od razu stał się moim ulubionym artystą. Nie wiem jakim jest aktorem, ale za głos jaki za całą jego osobę daję mu 100000/10

megg03

Calkowicie sie zgadzam,najpiekniejszy glos na swiecie,tak sie ciesze,czytajac takie piekne komentarze o Joshu :)))) pozdrawiam

Anita8891

Nie dość, że niesamowicie pięknie śpiewa, to jeszcze jest przystojny :) Niech w końcu przyjeżdża do Polski, bo marzę o tym, żeby posłuchać go na żywo.

malaika_freespirit

Oj,tak,ja tez o tym marze,rozmawialam ostatnio na koncercie z mama Josha i w odpowiedzi na to,ze jestem z polski,powiedziala,ze koniecznie musza przyjechac do Polski,takze jest szansa:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones