Josh Groban

Joshua Winslow Groban

6,5
483 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Groban

Jako aktor nie wiem jaki jest . Ale jako muyzyk boski, śpiewa pięknie tworzy piekne piosenki i bardzo mnie sie podoba

użytkownik usunięty
Avion

Zgadzam się, jest fantastycznym wokalistą!

Śpiewa rewelacyjnie! :)
Gra tez nienajgorzej ;)
Taki chodzący ideał :P

InesVarjo

Śpiewa genialnie! Mogę go słuchac godzinami... :)

Avion

Bo Josh nie jest aktorem. Jest muzykiem. A że zagrał dwa razy w Ally Mcbeal to po prostu taki traf. :) Poza tym tam śpiewał, więc i tak pokazał swoje walory.

Marta_Evans

Owszem, nie jest aktorem, ale jako aktor też nieźle sobie radzi! Polecam obejrzeć ostatnio wydany musical z jego udziałem - Chess in Concert. To, co mi się najbardziej rzuciło w oczy, to właśnie... jego oczy. Są niesamowity. A głos... Piękne 'Anthem'i wiele innych utwórów.

Avion

Oh tak... muzykiem jest wybitnym bez dwóch zdań. Do jego piosenek mamm wielki sentyment i zauroczył mnie już od samego początku. pierwsza piosenka, którą usłyszałam w jego wykonaniu to "Remember" i nawet później, kiedy już słuchałam jego płyt cóż... nie zorientowałam się, zę on tę piosenkę śpiewał. Nie ma to jak błoga nieświadomośc przez długi czas...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones