Josh Hutcherson

Joshua Ryan Hutcherson

7,8
28 040 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Hutcherson

Został wybrany do Roli Peeta Mellarka w Igrzyskach Śmierci (The Hunger Games). Jestem
ciekawa jak zagra blondyna o błękitnych oczach. Mam nadzieję, że sobie poradzi, chociaż
zupełnie inaczej wyobraziłam sobie tę postać.

http://www.hungergamestrilogy.net/2011/04/hunger-games-movie-official-press-rele ase/

esterwafel

kompletnie mi do tej roli nie pasuje ;<

esterwafel

A co za problem przefarbować włosy i nosić niebieskie szkła kontaktowe. Wygląd nie jest tak ważny, ważniejsze są umiejętności.:D

esterwafel

Też sobie inaczej wyobrażałam postać Peety, ale z drugiej strony skoro z pośród tylu dobrych aktorów wybrani akurat jego to coś znaczy, widocznie musiał zrobić wrażenie na twórcach. :) A to dobrze że nie biorą pod uwagę tylko podobieństwo do postaci, ale umiejętności aktorskie , wydaje mi się że nie mamy o co się obawiać =).

esterwafel

Lubię tego aktora, ale żeby miał grać Peetę? Mojego ukochanego Peetę? No cóż, pożyjemy, zobaczymy.

Kociooka

Kurde..Peeta to moja ulubiona postać z książki a oni mi takie rzeczy robią..;(
Nie lubię go i kompletnie mi tam nie pasuje.Najbardziej chciałabym aby landon liboiron zagrał Peete..No ale cóż. ;/

esterwafel

A mnie osobiście nie pasuje cała obsada. I w ogóle nie jestem zadowolona, że robią ekranizację. Zrobi się pewnie podobne zamieszanie co wokół Zmierzchu i wyjdzie z tego jedna wielka papka. ;/

teenspirit

To będzie najgorsze jak spaprzą film :(
A ten gościu wygląda jakby ktoś mu twarz żelazkiem rozjechał.

użytkownik usunięty
esterwafel

ja tam widziałam go w Zathurze i nie mam nic przeciwko. Włosy mogę przefarbować, choćby na ciemnego blondyna, a szkła kontaktowe to też nie problem. Z drugie strony, o ile dobrze pamiętam, Harry Potter w książce miał zielone oczy, a Radcliff ani razu nie nosił szkieł w filmie.

Dan nie nosił szkieł kontaktowych, bo ma na nie uczulenie. Kiedy zaczynali nagrywać pierwszą część Harry'ego próbował z nimi grać, ale strasznie szczypały go oczy, więc dali spokój. Mam nadzieję, że z Joshem nie będzie takiego problemu, bo te błękitne oczy Peety miały zawsze jakieś szczególne miejsce w moim serduszku. :D

esterwafel

Oglądałam kilka filmów z jego udziałem. Gra dobrze, nie narzekam, ale na Peetę, to on mi nie pasuję. Zdecydowanie, nie. W głowie mam zupełnie inny obrazek bohatera glodowych igrzysk... no ale coz, kazdy ma inna wizje :( Zobaczymy, czy sprosta zadaniu. Moze sie mile zaskocze? Kto wie? :D

irris2

A mi on właśnie bardzo pasuje, nie jest jakiś super przystojny, ale ma dużo uroku, taki chłopak z sąsiedztwa, czyli tak jak wyobrażałam sobie Peetę. A po charakteryzacji nawet go nie poznacie ;) Moim zdaniem bardzo się nadaje, obejrzyjcie z nim kilka wywiadów, a sami się przekonacie. Już się nie mogę doczekać, jak zacznie grać syna piekarnika szaleńczo zakochanego w głównej bohaterce, mam nadzieję, ze będzie dużo chemii :D Ciekawe też jak będzie wyglądać w Kosogłosie, taki brutalny i agresywny, bo z wyglądu taki milutki i sympatyczny się wydaje.

Pecia15

Na początku, zobaczywszy wreszcie, kto będzie grał Peetę, usta mi się wykrzywiły, jakbym najadła się cytryn. Potem stwierdziłam: "Dam facetowi szansę". Pooglądałam zdjęcia, filmy, filmiki. Efekt tego był taki, że zaczęłam mimowolnie utożsamiać postać z książki z tym aktorem. Nie wiem sama, jak to wytłumaczyć, ale Josh ma w sobie coś takiego ciepłego... wzbudza we mnie podobne uczucia, jakie towarzyszyły mi podczas czytania książki we fragmentach z Peetą. Zgadza się praktycznie wszystko, oprócz tych nieszczęsnych blond włosów. Nie wiem, jak Josh wyglądałby w tym kolorze, ale osobiście uważam, że przydałoby się zmienić go w blondyna. Trzymam za niego kciuki, bo facet ma coś takiego w sobie, co przyciąga uwagę.

dancerka

Dokładnie, uroda to nie wszystko, ważne, żeby chłopak utożsamiał się z postacią i wykorzystał w pełni swój talent aktorski. Zobaczycie, że jeszcze rozkocha w sobie miliony fanek. Jest strasznie sympatyczny i nie się go nie lubić . Obejrzyjcie sobie jego wywiad w Lopez night czy coś takiego, uśmiech nie schodzi z twarzy, Josh ma to coś :DD

Pecia15

Josh ma to coś, chociaż nie tak wyobrażałam sobie Peete, ale wiadomo, każdy ma swój ideał. Nie skreślam go, aktorem jest dobrym, więc poczekamy zobaczymy.

dancerka

To prawda. Ciepło takie, że da się lubić.

Pecia15

Syna piekarnika?:p

esterwafel

Ja uważam, że da radę :) Widzxiałam troche zdjęc i materiłaów z planu :) No i trailer :)
Jak chcecie zobaczyc troche materiałów mozna tez tu dołączyć - http://www.facebook.com/igrzyskasmierci - jest duzo fot, materiałów i konkursy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones