Josh Radnor

Joshua Thomas Radnor

8,4
4 068 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Radnor

Oczywiście wizualnie (!) całkiem podobny do J. Depp'a.
Nawet w jednym odcinku HIMYM był jakaś aluzja odnośni tego, jak mi się zdaje, faktu niezaprzeczalnego :) Czasem bardziej, czasem mniej, ale podobieństwo z pewnością jest.

MADLEN

hmm, wydaje mi się, że raczej nie było powiedziane, że Ted przypomina Deppa, ale Johna Cusacka i to jest święta prawda ;)

Meteorka

Depp i Cusack są fajniejsi :P a już zwłaszcza Cusack

MADLEN

Posługując się słownictwem bohaterów serialu: TOTALLY, DUDE! Josh Radnor jest bardzo podobny do Deppa, moim zdaniem szczególnie jego usta i sposób w jaki nimi porusza :)

MADLEN

yyyy :/ NIE!

katejuliette

totalnie - yyyy NIE!

MADLEN

tak, tak. RACJA!!!

j_oanna

zgadzam sie! podobieństwo do Deepa niezaprzeczalne:)

MADLEN

tez tak pomyslalam;)

MADLEN

no nie to już jest jakaś prowokacja! Patrzę na jego zdjęcie i patrzę i nie mogę się dopatrzeć ani joty podobieństwa do Deppa. Wtf?

katejuliette

na zdjęciach tego nie zobaczysz, mi przypomina Deppa z mimiki w niektórych fragmentach "Sztuk wyzwolonych"

katejuliette

Ja również uważam podobnie.... Depp miał chociażby w młodości chyba nieco szczuplejszą twarz (kojarzę go jeszcze przecież z lat 80-tych) a podobieństwa między Radnorem a Johnnym nie ma wg. mnie żadnego.

MADLEN

Nie jest to ksero, ale ma coś deppowskiego w oczach.

ScarlettElvie

Ja tam nie widzę żadnego podobieństwa (chociaż naprawdę się staram je dostrzec)...

_Anika_

jest strasznie podobny, ale bardziej do młodego Depp'a xD te ciemne oczy i policzki :)

Kansas92

WRESZCIE! W końcu ktoś podziela moje zdanie! Jest podobny do Johnny'ego Deppa. Może nie powalajaco, ale niektóre cechy maja bardzo podobne, jak naprzykład nos i usta. Pamiętam, że w jedynym z odcinków Ted robi aluzję do swojego wyglądu, mówiąć, ,,że z bródka bardziej przypominał Deppa". To zdanie, wypowiedziane przez samego bohatera, utwierdziło mnie w przekonaniu, że jednak wzrok mnie nie zawodzi.

domarka

na przykład

domarka

są podobni ale Depp jest przystojniejszy XD

Nosacz1515

Potwierdzam xD Już wiele razy sobie to uświadamiałam. Josh przypomina odrobinę Johnnego, ale jako aktor nie umywa się do niego ;)

Niura

A ja myśle że Josh Radnor jest przystojniejszy od Depp'a .

klaudia59

Może dlatego, że ślicznie się uśmiecha. Na pewno śpiewa ładniej od Johnny'ego xD

Niura

gdzie można posłuchac jak śpiewa? a może to będzie w jakimś odcinku? ja jestem dopiero na początku 4 sezonu.. ;)

laurrier

Nie pamiętam, który to był sezon, ale na pewno w "HIMYM" :) Oglądaj, oglądaj :D

laurrier

W odcinku "The Times Travelers" (8. sezon, 20. odcinek - ogólnie to 180. odcinek).

MADLEN

Pomijając wszelkie podobieństwa do kogokolwiek, jest przystojny :)

nobrainwoman

O nie nie.. Radnor w ogóle nie przypomina Deppa. Jako wielka fanka tego drugiego muszę stanowczo sprzeciwić się takim porównaniom.Co nie zmienia faktu, że Josha bardzo lubię tak jak How I Met Your Mother :)

MADLEN

Zgadzam się całkowicie. Josh ma coś z Deppowskiego spojrzenia. http://www.future-forcast.co.uk/johnny-depp.jpg i http://www.filmweb.pl/person/Josh+Radnor-239480#picture-4 Może nie identyczne, ale podobne :)

MADLEN

Niestety ja również muszę się zgodzic z opinią, że jest podobny do Depp'a. Nie oglądam tego serialu, ale ile razy przypadkiem na niego trafię w tv, zawsze nacinam się na Depp'a :) Pzdr

MADLEN

a moim zdaniem jedyne co obu panów łączy to to - że oboje się nie starzeją :P

MADLEN

Kiedyś podajże w barze powiedział , że "byle wąsy nie czynią z niego depp'a " [czy jakoś tak]

MADLEN

mje on przypomina Żyda

MADLEN

Prosze was! To jak w tym odcinku gdzie Lili wdziala i nie widziala podobienstwa sobowtora Barneya ;)
Ja jak zobaczylam zdjecie Seana Lennona to galy wywalilam i polecialam zobaczyc czy to nie Ted :)

MADLEN

Depp Deppem, ale mi nasz bohater przypomina Alana Rickmana. Podobny uśmiech, wysokie czoło, budowa twarzy. Szczególnie ten uśmiech zwrócił moją uwagę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones