Julia Kerner

6,1
66 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Kerner

Lubie ją, przynajmniej nie zachowuje się jak rozpieszczony dzieciak :) Po drugie minie jakieś 4 lata a filmonografia zapełni się i bedzie jeszcze lepsza od Wróblewskiej :) jeżeli się tak nie stanie to ja jestem Elżbieta II :)

patrick_42

zgadzam się. świetna dziewczynka. Jest młodsza od J. Wróblewskiej a o wiele ładniej od niej potrafi się wysłowić i porozmawiać normalnie, bez wygłupów. Trzymam kciuki za jej karierkę.

karoli_na

Nie widziałam jej poza serialem, ale też odnoszę takie wrażenie. Wróblewskiej nie lubię! Pieści się, chodzi na czworakach i niewyraźnie gada. Z takimi dziećmi to trzeba do logopedy.

patrick_42

Jak tak czytam te wasze komentarze to az mi sie za przeproszeniem żygac chce!......

karusia1410

A co moze wygenerowane przez Zatorskiego ''cudo'' jakim twoim zdaniem jest Wróblewska gra lepiej (o ile jej zachowanie na ekranie można wogóle nazwać grą) od Julii kERNER. Kolejna głupia nastolatka, która Tylko Mnie Kochaj, Dlaczego nie i Step Up uważa za największe hity świtowej kinematografii....Żal. Brawo Julio Kerner masz bardzo ciekawą rolę i grasz o 100 razy lepiej od tego czegoś Wróblewskiej. Głupia miała brzydka i bez talentu...tyle mozna napisac o wróblewskiej.

Stolaz

zgadzam się z poprzednim wpisem. (za krótki)

Nowy_Ruski

Julia (Kerner) to sympatyczna dziewczynka, i umie grać. A 'żygać' to można przez 'rz' ;D

Pozdrawiam.

patrick_42

Zgadzam się z założycielem tematu. Julia Wróblewska nie ma zbytecznego talentu, mówi, jakby wciąż przypominała sobie tekst w głowie... Julka Kerner wydaje się dużo bardziej wiarygodną osobą na ekranie.
Pozdrawiam.

patrick_42

Julia jest świetną aktorką! Znam ją prywatnie i jest wspaniałą, uroczą, sympatyczną osobą! :) Życzę jej szczęścia w karierze!

honeydukes

weź nie żartuj ani to urody nie ma ani talentu co z tego że jest sympatyczna

patrick_42

Julia Kerner to wspaniała osoba. Znam ją prywatnie (tak jak honeydukes) i jest nie tylko genialną aktorką, ale przede wszystkim jest bardzo miłą i kochaną dziewczyną. Niejeden aktor może jej pozazdrościć talentu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones