Julia Kijowska

7,3
9 430 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Kijowska

Jak czytam zachwyty na jej temat, to mocno się dziwię. Mnie się jej aktorstwo nie podoba,
szczególnie że ma wadę wymowy i czasem trudno ją zrozumieć. Nazywanie jej pięknością również
uważam za przesadę. Nie jest brzydka, ale do amantki sporo jej brakuje.

Martin_Eden

Zgadzam się z Tobą w pełni.

Martin_Eden

też się zgadzam. Póki co nieźle zagrała w filmie Miłość - Fabickiego. Najlepsza rola i kreacja z jej wszystkich zagranych.

Martin_Eden

A czy każda aktorka musi być amantka? Poza tym jest wspaniała aktorką.

milenasy

Typowa polska k..

Szybszy

Typowo polaczkowy kretyn...

sankt1910

wiek ?!

milenasy

nie każda musi być amantką, ale każda musi być aktorką. a ona jest po prostu dziewczyną, która ma luzacki i niedbały styl i tylko to pokazuje w swoich "rolach". ogólnie jest mocno autopowtarzalna. nic specjalnego.

Martin_Eden

podzielam Twoją opinię

Martin_Eden

Nie jest najgorszą aktorką, pasuje do drugoplanowych ról, do postaci, w których ją obsadzają, ale nagłym objawieniem, tak jak np. Marian Dziędziel, raczej nigdy nie będzie, chyba brakuje talentu... Uwielbiam ją natomiast jako kobietę, ma coś w sobie takiego, że nie mogę się nią nasycić za każdym razem jak oglądam jakiś film czy wywiad z nią w tv. Nie wiem, ale ona na mnie niesamowicie działa :)

egonn87

Zapomniales dodac zacny egonnie dzieki komu Dziedziel stal sie gwiazda w wieku 60 lat to ewenement na skale swiatowa ! Ty i ja dobrze wiemy dzieki komu.

Szybszy

jak moze dzialac na ciebie czlowiek ktorego nie znasz

Szybszy

A ja nie wiem! Dzięki komu???

Martin_Eden

Zrozum jedno, w filmie czy w teatrze są potrzebni ludzie wysocy i niscy, grubi i chudzi, czarni i biali, rudzi i bruneci, ze szczękościskiem lub bez, to tak jak by się czepiać Telly Savalas że jest łysy,

Martin_Eden

Jest więcej takich aktorek, np. Chodorowska.

Martin_Eden

Bardzo oryginalna uroda, myslalam ze sa siostrami z Daria Zawialow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones