Julia Pietrucha

6,3
1 585 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Pietrucha

doszedłem do tego wniosku czytając poniższe komentarze.
Ładna polska aktorka, potrafiąca normalnie zagrać. A ci co czepiają się jej figury, urody, to zazdrośnicy i malkontenci, Większość facetów chciałoby mieć tak piękne dziewczyny, a większość kobiet takie ciało.
pozdr.

profix

To nie jest aktorka. Od tego powinniśmy zacząć dyskusję.

Blizzard_Of_Ozz

A Ty nie jesteś krytykiem, na tym zakończmy dyskusję :)

Immortal_Stasin

Racja, ale stwierdzam to w tym momencie nie pod kątem mojej opinii, ale faktów; ta pani nie ma wykształcenia aktorskiego, tym samym nie jest aktorką. Po prostu.

Blizzard_Of_Ozz

Johnny Depp też nie ma wykształcenia aktorskiego. Według twojego rozumowania nie jest więc aktorem.
Jesteś śmieszny.

profix

dokładnie, TO NIE JEST ANI AKTORKA, ANI ARTYSTKA. KONIEC KROPKA.

profix

to powiedzcie kim ona jest? mechanikiem? maszynistą? gra więc jest aktorką, a to czy dobrą czy nie, to juz obiektywna opinia. a z racją jest jak z dupą, każdy ma swoją.
pozdr.

profix

nie gra tylko jest kamerowana

elpueblo

jeśli cokolwiek mówi, jeśli cokolwiek się rusza, co nie jest kręcone w ramach dokumentu, to już jest gra.

profix

To że gra nie znaczy że jest aktorką.

użytkownik usunięty
profix

Mnie też podoba się jak gra. Naturalnie i przekonująco. Nie tak jak Cichopek, która ma zawsze jedną minę, a jej gra jest po prostu śmieszna

Slabiutka "aktorka"

profix

Nie ma co się dziwić, większość ludzi ma tak żałosne życie, wygląd i charakter, że musi do*ebać jakiejś znanej osobie, która osiągnęła więcej niż oni, żeby się lepiej poczuć :)

billie_jean4

To, że ktoś stwierdza, że mu się nie podoba ta dzeiwczyna nie znaczy od razu, że ma żałosne życie, wygląd i charakter. Ja np. z tych trzech rzeczy jestem bardzo zadowolona i z nikim bym się nie zamieniła a mimo to uważam, że zachwyt nad jej urodą jest dalece przesadzony. Ona jest po prostu brzydka jak dla mnie, w dodatku ma o sobie ogromnie mniemanie (wystarczy jej chwilę posłuchać i zobaczyć jak się oburza gdy się jej coś (nawet w żartach) zarzuci) Jest przewrażliwiona na swoim punkcie i robi z siebie boginię a jest zupełnie przeciętna. Jedynie wzrost jej pomaga się pozytywnie wyróżnić.

cascanueces

Nie mówię o konstruktywnej krytyce albo stwierdzeniu, że coś się komuś nie podoba. Mówię o chamskich komentarzach jak w pewnych tematach na tym forum, które są poniżej wszelkiego poziomu ;)

profix

No właśnie, całkiem dobra aktorka, niewybitna, ale daje radę. Fajnie sparodiowała Marylin Monroe w Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones