Julia Pietrucha

6,3
1 585 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Pietrucha

Każdy kolejny raz kiedy widzę ją w mediach, jestem coraz bardziej przekonany, że musi mieć naprawdę nie lada "plecy". Co ona robi tu gdzie robi...?
Pomijam już jakieś liche serialiki. Ale kto ją wytypował do prowadzenia gali Wiktorów 2010? :-| No i rzeczywiście pokazała co rzeczywiście potrafi... głupio-mądre, dumne, żałosne minki.

Ale żeby nie było daję 3/10, głównie za wzrost.

g.r.e.g.g.

@3/10, głównie za wzrost.

Głowa do góry, może urośniesz jak dorośniesz.

christos

A tak, podniosłem troszkę swoją ocenę za jej wzrost. Cóż, lubię dziewczyny wysokie.

Jeśli chcesz wiedzieć, to jestem dorosły i naprawdę rosły - zapewne dlatego podobają mi się raczej (choć oczywiście nie tylko) wyższe kobiety.

A dorosnąć wg. mnie to przydałoby się Tobie. Po Twoich jedynie "wychwalnych" wypowiedziach jeśli chodzi o Panią Julię P. wnioskuję, że jesteś młodzieńcem który zakochał się w pewnej dziewczynie i jest ślepy na jej wady aktorskie, bo o takich tu mowa... NAPRAWDĘ ślepy! (ocena 10/10)? WOW!
I wiesz co? Twoje wypowiedzi typu "Twoja stara" czy "...jesteś pierdo*****y", kierowane do innych użytkowników FW, którzy napiszą choćby słowo krytyki na temat Twojej boskiej aktoreczki, nie są żadną kozacką ripostą. Są raczej żałosne i śmieszne!

g.r.e.g.g.

Szanowny panie, jesteś pan seksistowskim bucem i durniem niezasługującym na inną refutację niż "spierdalaj". Dzisiaj mam jednak dzień życzliwości dla ułomności, mimo że jest pan niegodnym tej łaski. W swoim wpisie założycielskim pozwolił pan sobie na obelżywe pomówienie i potwarz ("musi mieć naprawdę nie lada plecy") aktorki z którą sympatyzuję, a także wykazał się wybitnym matołectwem pisząc, cytuję, "za Wiktory 2010 dałbym 1/10", koniec cytatu. Jak bardzo nieszczęśliwą fujarą trzeba być aby aktorskie umiejętności oceniać na podstawie "roli" gospodyni prowadzącej telewizyjną galę? Zostanie to tajemnicą pańskiego ekscentrycznego umysłu.

christos

Ooo oo, znalazł się inteligencik. Jeśli dla ciebie najlepszą refutacją jest wyraz „spierdalaj”, to gratuluje kreatywności tworzenia wypowiedzi.
Czyli że ktoś, komu nie podoba się gra aktorska Pietruchy jest wg. ciebie durniem i bucem...? No cóż. Kolejny raz dajesz popis. Żal mi cię chłopaczku :-(

A teraz leć, leć na swój serialik! Na pewno czeka cię przy nim wiele różnych doznań.

g.r.e.g.g.

jest na poziomie polskich seriali typu galeria itp... ciagle te same (wkurzajace) minki... ale co ona robila na gali??!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones