Julian Rhind-Tutt

Julian Alistair Rhind-Tutt

6,8
2 194 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julian Rhind-Tutt

Cóż, ja jestem początkująca, jedyne strony, do których często zaglądam to filmweb i imdb.com, może jednak ktoś z Was wie więcej na temat aktora? Jaki jest jego stan cywilny i czy będą kolejne sezony "Keen Eddy"?

kultura_uno

Ciiiesss, no:-))) Łatwe to nie bedzie, bo Julian nie jest u nas popularny i właściwie to dopiero się rozkręca. na polskich nie znjadziesz chyba nic ciekawego... Spróbuj na BBC Drama, lub hasło wpisz British sitcom guide i tam szukaj hasła Green Wing - to serial z 2004 , w którym Julian gra - a teraz jakoś w marcu mają mieć premierę na BBC nwe odcinki serii. Możesz tez wpisać hasło The Rotters Club ( tez na BBC TV drama), bo tez tam grał i nawet jest króciuteńki wywiad z nim, ale RealPlayer musisz mieć, żeby odsłuchać i zobaczyć...
Co jeszcze... na Channel4 jest krótki zapis chatu z nim.... A ja zaraz poszukam samej strony do Green Wing, bo gdzies zapisywałam, to Ci podam za minutę :-))

kultura_uno

http://www.sitcom.co.uk/green_wing/ [www.sitcom.co.uk/green_ ...]
To właśnie ta strona, sama ja wpisywałam w wspóltworzonych
trzeba może po prostu poczekać, bo w GB serial ponoc bardzo sie podoba, więc może powstaną jakieś fajne strony i o samym Julianie ( bo do tej pory to jednak głównie epizody grywał -teraz się rozkręca dopiero)

kultura_uno

a jeszcze jedno, kilka zdjęc mam, ale tu multimedia w trakcie rozbudowy, niestety :-( O stanie cywilnym nie wiem nic, czytałam natomiast w jednym z wywiadów, że "zaposiaduje" starsze rodzeństwo, ale nie wiem -ile sztuk i jakiego rodzaju, bo tego nie zdradził;-)))

kultura_uno

Wow, dziekuje bardzo:) Heh, mnie ogolnie interesuja wszyscy aktorzy, ale ten bardzo fajnie gra, wiec postanowilam sie o nim dowiedziec czegos wiecej, dziekuje z informacje:)

kultura_uno

P.s na tej stronie ma śmieszna fryzure:) prawda?http://www.bbc.co.uk/dr ama/therottersclub/julian_rhin d_tutt.shtml

kultura_uno

No, "woski" jest po prostu, dawno się tak nie uśmiałam ;-)))))) I ta mina!!! ja tak myślę sobie, ze z niego to kawał złośliwego diabelca -tylko takiego trochę chyba nieśmiałego...
A ten wywiad krótki udało Ci się odsłuchać? Trzeba przyznać, że bardzo ładny tembr głosu ma, teraz już rozumiem, dlaczego chętnie w radiu go zatrudniają :-)
Pozdrawiam i wracam do pisania, bo robota czeka.

kultura_uno

Hehe, no no...:) Choc na tym zdjeciu gdzie jest z nim chat zapisany to wyglada jeszcze inaczej. Na kazdym zdjecu inaczej!:)) Tego wywiadu nie odluchiwalam, mysle ze w przyszlym tygodniu a moze nawet w tym uda mi sie to zrobic...

kultura_uno

Hej, a czy mogłabyś mi przesłać te multimedia itd. z Julianem w roli głównej;)) na maila?jakby co to: hairbear@orange.pl

kultura_uno

Zdjęcia, kilka fotek zamieściłam na stronie serialu Keen Eddie, ale musisz się pospieszyć, żeby je stamtąd ściągnąć, bo nie wpisywałam źródła ( strona już nie istnieje po prostu), więc ekipa WB zapewne szybko je usunie. Inne zdjęcia możesz uzyskać, wchodząc na stronę nowego serialu Juliana Green Wing, adres już podawałam. Jest na tej stronie link do strony fan-clubu serialu, a tam mnóstwo zdjęć z J.R-T w roli głównej;-) Wywiad jest do odsłuchania, gdy ściągniesz np. ze strony Komputer Świat RealPlayer, najlepiej wersja Gold10.5.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones