Julie Kavner

Julia Deborah Kavner

7,6
1 424 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julie Kavner
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schiz

Polecam obejrzeć "Przebudzenia" z jej udziałem. Wtedy będziesz wiedzieć o co kaman ;] ...antysemie...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schiz

No wiesz, jeśli u ciebie nie zmienia, to zawsze możesz się spłakać z tego powodu. Jak nie potrafisz dostrzec ludzkiego, wewnętrznego piękna, to już twój problem...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schiz

Nie będę ci tłumaczyć czegoś, czego i tak nigdy nie zrozumiesz. Jak napisałeś, widziałeś ów film, więc jeżeli nie dostrzegłeś piękna wewnętrznego POSTACI, którą stworzyła tam Julie Kavier, to już go nie dostrzeżesz.
Tak, ta aktorka ma według mnie sympatyczną twarz (naucz się czytać ze zrozumieniem) co nie jest równoznaczne z tym, że jest piękna. Ma także bardzo przyjemną, "ciepłą" barwę głosu. Coś jeszcze?

P.S. babol? nowotwor jezykowy? antyzydowski?

XxXxxEVeRaxxXxX

▸ babol
potocznie:
1. zaschła wydzielina w nosie;
2. błąd, pomyłka;
3. ocena niedostateczna;
4. kobieta niesympatyczna lub brzydka; babsztyl [Julie Kavier]

widac nie opanowales sztuki obslugi wyszukiwarki

schiz

Nie o to chodzi...do prawdy nie zrozumiałeś ironii? Dobra, wytłumaczę ci jeżeli tobie wolno użyć śmiesznego wyrazu "babol", to już tym bardziej mi ironicznego wyrazu "spłakać"

ech...o czymś takim jak n e o l o g i z m pewnie też nie słyszałeś, nie licząc już, że nawet nie potrafisz odróżnić symboli oznaczających płeć...
w takim wypadku odsyłam do google, najpierw się dokształć, potem wypowiadaj...

XxXxxEVeRaxxXxX

wiec s-rodzil/o się stworzenie EPOKOWE dla rozwoju jezyka polskiego i TWORZY NEOLOGIZMY!
och chwala ci geniuszu plci obojnaczej!
ubogacaj DALEJ NASZA MOWE!!!!!!!!!!!!!! PROSIMY.

moze sczytać, smówić, sbić, smozmawiac, siść, strzymać, swidzieć itd.

schiz

No widzisz jakie to zabawne?
Wkręciłeś się, ty też potrafisz tworzyć neologizmy ;]
i o to chodziło ;D

schiz

"Julie Kavier"??
W dodatku skopiowałeś ode mnie z błędem, zamiast samemu poprawnie napisać

hahahahahahaha

XxXxxEVeRaxxXxX

ta, bo szkoda mi czasu na bzdurne gatki [!]

schiz

Taaak? A moim zdaniem po prostu nie potrafisz już nic więcej sensownego napisać, dlatego to dla ciebie "bzdurna gatka", którą w dodatku sam zacząłeś :/

schiz

Zaintrygowały mnie jeszcze te twoje "bzdurne gatki". Jak je sobie pobrudzisz, to wtedy nazywasz je bzdurnymi???

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schiz

o_O

XxXxxEVeRaxxXxX

Masakra jakaś. Szkoda na gościa czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones