Junko TakeuchiI

9,3
679 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Junko Takeuchi
Belghart

racja nie powiedziałbym ze to babka jest xD

Belghart

jej glos jako naruto to dla mnie strzal w dziesiatke wiec tez daje 10/10 :D

Belghart

ona świetnie podłożyła głos pod Naruto, a tak wogóle to głosy w japońskiej wersji są o wiele lepsze niż w polskiej

eveline27

tak głos ma świetny
do Naruto pasuje idealnie :)

Tears

Muszę się zgodzić. Nawet nie sądziłam, że pod Naruto głos podkłada kobieta. Jestem zaskoczona!

Belghart

bardzo fajnie dobrany głos... fajnie się słucha Naruto w jej wykonaniu jak się z kimś kłuci.

W polskim i niemieckim dubbingu, gdzie za Naruto gadają faceci troche śmiesznie to brzmi^^ w amerykańskim za Naruto też gada kobieta... ale to brzmi okropnie. Oryginalny dubbing jest najlepszy^^

Belghart

Zgadzam sie z Wami wszystkimi. Ona świetnie podkłada głos Naruto, a nie tak jak w polskiej wersji...

MikiChan

Polska wersja Naruto w ogóle mi się nie podoba. Głos Kakashiego jest jakiś podejrzany, tak samo jak Sakury. Słuchać się nie da. I Naruto przypisali głupi tekst 'kumalski', zamiast jego odwiecznego 'ten teges' T.T Też daję 10: za krzyczącego Naruciaka *_____________*

Belghart

Ona jest super 8) brechta byla jak nawijala w radiu tym narutowym - normalnie jak by w przyspieszonym tepie puszcic i wogle, ale kurde, to jest talent poprostu

pukka

"Oh! Naruto Nippon" jest po prostu genialne XD Kunko nawija tam tak szybko i na dodatek świetnie potrafi zmieniać głos:)
Podoba mi się jak mówi takim słodziutkim głosikiem:D
Ode mnie ma oczywiście 10/10

pukka

o jakie radio ci chodzi? kiedy to było i gdzie można to znaleźć?

Belghart

Choć twój temat znalazłam 2 lata po założeniu też daje 10/10 ;>
Brawo!

LadyCzikita

Nawet nie wiedziałam że to kobieta podkłada głos Naruciakowi aled i tak rewelka! Ona bardzo się wczuwa w swoją rolę i dobiera do każdego zdarzenia tak realistyczny ton że szok :) 10000000/10 ^^

LadyCzikita

Następne 2 lata później ;D z dniem dzisiejszym i ja dołączam do tych którzy już wiedza ze ONA podkłada dla naruciaka głos pozdro

fallen765

po 84327478326498732 latach dowiaduję się prawdy, spadłam z krzesła. ale prawda, jej głos jest NIESAMOWITY!

syuri

Czas nie ma znaczenia... ; )
A ty z przyszłości jesteś ? ; D

Belghart

Ha ja tez bylem zaskoczony jak sie o tym dowiedzialem ;D Ale ze podlkada glos Lambo w Rebornie to bym sie nie spodziewal jej...11/10 za Naruto i Lambo :D

Belghart

Również 10 za głos Naruto, niesamowita <3 Uwielbiam słuchać jego głosu, żaden dubbing Naruto nie równa się z oryginalnym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones