Justin CooperI

7,1
682 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Cooper

w 97r miał 9 lat a grał 5-latka...

BloodyMaja

Fakt... Jego wygląd i wyjątkowo jak na amerykańskiego dzieciaka "drewniana" gra, skłania mnie do wniosku, że chłopak był nieco niedorozwinięty.

Pluto24

Myślałem, że jest młodszy ode mnie, a tu zonk. Z tego samego rocznika. Ja w 1997 roku wyglądałem na starszego od niego. I to zdecydowanie.

raziel88ck

ja myslalam ze on gral w filmie Alex sam w domu. niestety to inny chlopak a prawie tak samo wygladaja

Pluto24

Trzeba być niedorozwiniętym, żeby tak myśleć...poza tym to na ile ktoś lat wygląda, nie ma nic do inteligencji, bo jak w końcu może, skoro nie mamy na to żadnego wpływu?

uwieziona

Jeśli ktoś wygląda na kilka lat mniej, niż ma w rzeczywistości, to mamy tu najprawdopodobniej do czynienie z jakimś tam NIEDOROZWOJEM, niekoniecznie intelektualnym. O jego inteligencji nie wspomniałem ani słowem, bo niby skąd mam o niej wiedzieć cokolwiek. No, może zasugerowałem się także jego beznadziejną grą ( jak na fenomenalne standardy amerykańskich dziecięcych aktorów ), biorąc pod uwagę jego "dojrzały" wiek rzeczywisty, a to jednak wskazywałoby na pewne opóźnienia także w rozwoju mentalnym, ale może to po prostu kompletnie nieutalentowane dziecko, nie wiem, być może.
Zresztą, napisałem, co myślę i nie będę się za to przepraszał, bo nie uważam, że kogokolwiek obraziłem, bo dla mnie niedorozwój, to nie jest powód ani do kpin, ani do wstydu. Dlatego np nie obraził mnie początek Twojej odpowiedzi, jakkolwiek miał on charakter wulgarnej zaczepki, jak sądzę. Tak czy siak najpewniej w przypadku Coopera się pomyliłem, bo byśmy cokolwiek już wiedzieli na ten temat z oficjalnych żródeł. Ogólnie nie emocjonuje mnie kompletnie ostateczne rozstrzygnięcie tego zagadnienia.
Natomiast Tobie radzę raz jeszcze przemyśleć stawianą tezę, że : "wygląd nie ma nic do inteligencji". Mogę Cię zasypać zdjęciami, które dokumentuję raczej coś wprost przeciwnego. Może więc jednak jest coś na rzeczy, gdyż niektóre, nazwijmy to : "niedostatki intelektualne" bardzo spektakularnie manifestują się w wyglądzie właśnie. A na odwrót, to już raczej bywa rzadko, jeśli nie incydentalnie.

Pluto24

Ale żeś się rozpisał na temat gry aktorskiej 9latka, rozumiem, że te zdjęcia to z Twojego prywatnego albumu.
Moim zdaniem młody zagrał fenomenalnie, i zwróć uwagę, że 9letni chłopiec grał chłopca 5letniego, a to też jest sztuka, mnie tam przekonał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones