Justin HartleyI

Justin Scott Hartley

7,1
2 354 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Hartley

Widze że gre tego "aktora" oceniała w 100% żeńska rzesza publiczności. Oglądałem tego człowieka w jednej roli ... w filmie "Babskie wakacje" ... moim zdaniem był bezbarwny po za jedną sceną ... ogólna ocena 3/10 ... życzę mu oczywiście powodzenia .... faceci też mogą dupą wejść w kuluary Hollywood. Co do ocen zapatrzonych gówniarek które oceniają go tak wysoko ... jesteście bardziej beznadziejne niż on !

Adash

To obejrzyj Tajemnice Smallville , po jednej roli się ludzi nie ocenia . Piona

Capii

zgadzam się z Capii nie jestem zapatrzoną w niego 12latką i uważam że w TS daje radę .

Adash

Ja tam go bardzo lubię za jego występy w Smallville jako Green Arrow:) Facet świetnie się wpasował, a stworzona przez niego postać jest po prostu fajna:P Choć scenariusz zależnie od odcinka jest rózny, czasami są świetne odcinki z nim, zwłaszcza te początkowe w sezonie 6, czasami trafiają się też gnioty, ale ogólnie dobrze gra tę postać. Jako facet nie oceniam jego urody, choć jestem pewny, że sporej ilości dziewczyn się podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones