Kajetan Lewandowski

7,4
1 737 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kajetan Lewandowski

Strasznie mnie denerwuje, ze Kajetan podkłada głosy prawie wszystkim chłopięcym rolom. Jakby nie było innych utalentowanych chłopców do dubbingu. Ten jego glos jest tak oklepany... :/ Moim zdaniem dubbing polski powinien byc bardziej zróznicowany...

Elaine_2

Na pewno chodzi na castingi jak inni, a że on wygrywa to chyba dobrze. Wygrywa najlepszy i to jest sprawiedliwe.

butryk_2

Mi bardzo podoba się jego głos, ale czasami naprawdę za dużo go w tych wszystkich bajkach ;).

shanlee

no ale jak on dobrze wychodzi na tych dubbingach...
widzialam zdjecia np. z Luc'kiem Besson.
wiec ja mysle ze jeszcze kariera przed nim...:)
POZDROWIONKA!

użytkownik usunięty
Elaine_2

ma znajomości bo jego ojciec to znana figura.

Elaine_2

Mam takie samo odczucie. Zwłaszcza ostatnio. Oglądam jakiś film i ciągle on. To samo Piotr Adamczyk. Albo mam pecha, że tak trafiam, albo polska "baza ludzi dubbingujących" jest naprawdę uboga.

eveline_v

a mi sie wydaje że świetnie spelnia swoją rolę. Bardzo lubię jego głos

Elaine_2

Dlaczego zawsze on? Myślę, że dlatego, że jest bardzo utalentowany, a jego głos jest cudowny, wprost stworzony do dubbingu. Ja się tam cieszę, wole posłuchać jego niż dzieciaka, który owszem ma ładny głos, ale po prostu źle mu to wychodzi, nie idzie najlepiej. To, że biorą Kajetana to o czymś świadczy zresztą teraz jest po mutacji i w bajkach, serialach bądź filmach podkłada głosy nastolatkom lub młodym mężczyznom. I już nigdy nie będzie podkładał głosu takiemu małemu Tarzanowi bądź Olinkowi ; ).

Elaine_2

Otóż dlatego, że jest zajebisty! w każdym filmie ma inny głos ;D

Rose95

Otóż w każdym filmi ma ten sam głos nie bardzo go zmienia. To rzeczywiscie denerwowało jak słyszało sie go niemal w każdej bajce czy filmie, powinni dać sznase innym teraz jest juz po mutacji i raczej mało dubbinguje. Na dubbing nie ma castingów trzeba jechać na warsztaty i tam mają twoją próbkę głosu i gdy jest potrzebny twój głos to do cb dzwonią

Elvis007

Nie twierdze ze źle dubbingował bo naprawde ma do tego talent

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones