KajolI

Kajol Mukherjee

8,5
4 074 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kajol

w indiach aktorki po urodzeniu dziecka lub po wyjściu za mąż przestają grać w filmach albo grają bardzo mało.nie powino tak być mojm zdaniem. BOLLYWOOD I CAŁE INDIE TRACĄ TĄ NIERUWNOŚCIĄ .BARDZO SZYBKO ZMNIEJSZA SIĘ ILOŚĆ KOBIET W KRAJU A POWIĘKSZA SIĘ ILOŚĆ MĘŻCZYZN.KOBIETY CORAZ CZEŚCIEJ SĄ ZMUSZANE DO USUNIĘCIA CIĄŻY TYLKO DLATEGO ŻE TO CÓRKA A NIE SYN.WIDAĆ TĄ NIERUWNOŚĆ NAWET WŚRUD INDYJSKICH AKTOREK. NP;

KAJOL-- MÓWIĄ ŻE PORONIŁA 1 DZIECKO JA MYŚLĘ ŻE MOŻE ZOSTAŁA ZMUSZONA DO USUNIĘCIA.POTEM SIĘ ZAŁAMAŁA RODZINA SIĘ WYSTRASZYŁA I GDY URODZIŁA 2 DZIECKO ( A BYŁA TO DZIEWCZYNKA) JUŻ JEJ DO TEGO NIE ZMUSZALI DO USUNIĘCIA MOŻE NAWET BALI SIĘ MEDIÓW. TO TYLKO DOMYSŁY ALE MOŻE BYĆ W TYM ZIARKO PRAWDY.KAJOL BARDZO MAŁO GRA W FILMCH ALE CHOCIARZ REGURALNIE.

MADHURI DIXIT-- 2 SYNÓW ANI JEDNEJ CÓRKI. W DODATKU PRAWIE NIEGRA ( MNIAŁA PRZERWE KILKA LAT TAK I JAK KAJOL ) WRUCIŁA FILMEM ZATAŃCZ ZE MNĄ ( OGLĄDAŁAM TEN FILM) LECZ CZYTAŁAM ŻE TEN FILM W INDIACH NIE ODNIUSŁ WIĘKSZEGO SUKCESU.TERAZ ZNÓW NIE WIDAĆ Z NIĄ WIELE FILMÓW.

SONALI BENDRE--JEDEN SYN ANI JEDNEJ CÓRKI. ORAZ CAŁKOWITE ZAKOŃCZENIE Z WYSTEPAMI W FILMACH.

GAYATRI JOSHI-- 2 SYNÓW ANI JEDNEJ CÓRKI. ZAKOŃCZYŁA KARIERĘ ZANIM JĄ ZACZEŁA.

NAMRATA SIRODKAR-- SYN I TEŻ MAŁO GRA.

AMRYTA ARORA-- SYN.

WYJĄTKAMI SĄ NP;

JUHI CHAWLA-- KTÓRA MA CÓRKĘ I SYNA . ALE GRA W FILMACH REGURALNIE.

AISHWARYA RAI-- MIMO ŚLUBU TEŻ GRA REGURANIE.

MAŁO JEST WYJĄTKÓW . NAWET MĄŻ MOŻE IM ZAKAZAĆ GRY W FILMIE. NAWET RODZINA W INDIACH ZMUSZA DO USUNIĘCIA CIĄŻY.PROBLEM STAJE SIĘ CORAZ WIĘKSZY I BĘDZIE SIĘ POWIĘKSZAĆ.JUŻ SĄ W INDIACH MIEJSCOWOŚCI GDZIE MIESZKAJĄ SAMI MĘŻCZYZNI MUSZĄ WYJEŻDZAĆ ŻEBY ZNALEŚĆ ŻONĘ. NIEKTÓRZY NIE MAJĄ PIENIĘDZY NA WYJAZDY...

NIECHCĄ DZIEWCZYNEK BO NP; MUSZĄ ZAPŁACIĆ POSAG A WIEKSZOŚĆ LUDZI W INDIACH JEST BIEDNYCH....

rani_167

PS;KRAŻĄ PLOTKI ŻE KAJOL JEST W CIĄŻY ZOBACZYMY CO BĘDZIE CHŁOPCZYK CZY DZIEWCZYNKA? JESTEM TEGO BARDZO CIEKAWA . PROSZĘ NIECH KTOŚ ODPISZE.POZDRO----- RANI

rani_167

To nie plotki, kaju jest w ciąży.

A pierwsze dziecko nie usuneła przez swoje widzimisie, tylko bło duże zagrożenie dla życie matki i dziecka.

rani_167

Myślę, że nie ma co robić z igieł wideł;) Nie ma nic strasznego w tym, że jakaś aktorka rezygnuje z grania w filmach na okres ciąży i jakiś dwóch lat po urodzeniu dziecka. Nic też strasznego w tym, że ktoś ma synów, a nie córki, bo na całym świecie to dosyć częste zjawisko:) Osobiście nie wierzę w takie rzeczy, bo każda matka (mam nadzieję), mając do wyboru karierę albo życie swojego dziecka, nawet pod przymusem męża, wybierze dziecko. Swoją drogą dziwiłoby mnie to tym bardziej, że akurat aktorki mają w Indiach szersze spojrzenie na rzeczywistośc i nie dadzą sobą pomiatać tak, jak przeciętne Hinduski z małych wiosek, które nie widziały świata. Wiadomo za to na pewno, że jeszcze do niedawna aktorka, która wyszła za mąż, musiała porzucić karierę, bo źle widziane było jej "wdzięczenie się na ekranie do innych mężczyzn" (wątek ten pojawia się nawet w "Om Shanti Om":)).

oldschool_punk00

W IDIACH JEST TRAGICZNIE OGLĄDAŁAM WIELE PROGRAMÓW I CZYTAŁAM KSIĄŻKI NIKT NIE ZAPRZECZY ŻE W INDIACH DZIEWCZYNKI SĄ ZABYJANE TAK I JAK W CHINACH.JEST WIELKA NIERUWNOŚĆ POMIĘDZY KOBIĘTĄ A MĘŻCZYZNĄ ZA PARENAŚCIE LAT BEDZIE W INDIACH JESZCZE MNIEJ KOBIET .A POWIECIE MI ILE WYŚCIE OGLĄDALI FILMÓW BOLLYWOOD ? BO JA 150-160 . A CZY ZNACIE TAKIE AKTORKI JAK NP; ZEENAT AMAN DIVYA BHARATI LEENA CHANDAWARKAR CO? JA BOLLY OGLĄDAM DŁUGO I ITERESUJĘ SIĘ INDIAMI I WIEM COŚ O NICH. CO DO KAJOL NIEPOWIEDZIAŁAM ŻE JĄ ZMUSZONO DO USUNIĘCIA CIĄŻY ALE COŚ MOGŁO BYĆ W TYM PRAWDY. BYLIŚCIE W INDIACH W TEDY .BYLIŚCIE PRZYNIEJ KIEDY RODZIŁA. PRZYKŁADACIE KULTURĘ ZACHODNIĄ DO WSCHODNIEJ U NAS JEST INACZEJ NIŻ U NICH.U NAS NA PRZYKŁAD NIE PRZESKADZA TO ŻE AKTORKA MA MĘŻA I DZIECI I GRA UKOCHANĄ JAKIEGOŚ CHŁOPAKA UNICH TO PRZESZKADZA.A CO DO ZAGROŻENIA ŻYCIA MATKI I DZIECKA JAK NAPISAŁA ANULKA01 TO MOGLI TAK POWIEDZIEĆ W MEDIACH ŻE BYŁO ZAGROŻENIE A TAK NAPRAWDE NIE BYŁO JA TEŻ NIE MAM PEWNOŚCI ALE W TAKIM KRAJU JAK INDIE NIC NIE WIADOMO.I PROSZĘ O MILSZE KOMENTAŻE ...RANI---

rani_167

Nie zauważyłam w moim komentarzu ani w komentarzu anulki nic niemiłego:/ ja też sporo wiem na temat Indii, naprawdę:) i w ogóle Azji, ale prywatnym życiem aktorek raczej się nie interesuję:) Wiesz, na całym świecie dzieje się mnóstwo absurdów i strasznych rzeczy. Wiem, że w Indiach życie jest ciężkie i wciąż walczy się z dyskryminacją. Nie można oglądać Indii tylko przez kolorową soczewkę Bollywood, ale nie można przesadzać też w drugą stronę. Mimo tych wszystkich wad, jakie się z nimi wiążą, Indie nie są jakimś ciemnym punktem na mapie świata, zapomnianym przez Boga i ludzi... jesli mogę tak napisać. Nie są. Dzieje się tam wiele złych rzeczy, które dzieją się też na całym świecie. Poza tym sensacja się sprzedaje. I rani_167, wyłącz proszę Caps Locka bo trudno się to czyta.

oldschool_punk00

MI SIĘ DOBRZE CZYTA A JAK MOGŁEŚ TO PRZECZYTAĆ TO SOBIE DASZ RADĘ.i ja wogule nie przesadzam indie nie sa zapomiane przez BOGA. ale własnie hindujzm tak robi . dlaczego chrześcijanie w indiach są zabyjani?. zarasz powiesz że też przesadzam. wcale o tym nie mówią w wiaomościach.coś tam kiedyś powiedzieli teraz już nie.jednak wiekszości zgadzam się z twojm komentarzem.a powiedz mi oldschool punk00 ile obejrzałeś filmów bolly ? bo zapytałam się w moim poprzednim komentarzu.

rani_167

Rani, skarbie a co ma to ile kto filmów bolly oglądnął do tego ile wie o kulturze Indii ? Tak na chłopski rozum niewiele.

Co do tego czy byłam przy porodzie, to przyznaje sie bez bicia - nie byłam, ale nie sądze również ze twoje informacje na temat usunięcia ciaży Kajol, pod przymusem są prawdzuwe, jak sama napisałaś to tylko domysły.

Za to Ajay potwierdził, ze Kaju w nocy dostała krwotoku,i konieczna była aborcja. Naprawde szczerze wątpie w to, ze rodzina zmusiła ją do czegoś, czego założe sie ze Kajol na pewno by nie zrobiła.

anulka01

anulka ,skarbie a co ma ile kto filmów bolly oglądał ( ma) ja indiami iteresuję się grubo ok 3 lata.indie a bollywood to jedno to jch kultura , życie.wiele ludzi niema tak dużo pieniędzy więc często muszą wybrać jedzenie lub film i wybierają film( oglądałam program w kturym była o tym mowa ).ale dziwię sie anulka jakie masz ogromne zaufanie do ludzi ja mam zaufanie tylko do ludzi których znam a ty nawet do obcych ludzi.nie wiadomo czy ajay mówił prawdę to że tak powiedział ... dziś dużo ludzie mówią niekoniecznie prawdę.tak to tylko domysły ale trzeba zawsze brać pod uwagę wszystkie wersię nikt niezna prawdy nawet ty anulka znają ją tylką kajol ajay oraz najblisi im ludzie. jakie masz zapewnienie że ta wersia 5 minut z życia kajol nie jest prawdziwa? żadnej .nie trzeba tak ufać ludziom.przypuśćmy że ktoś powie ci coś o warznej sprawie( a masz do tej osoby zaufanie) ty bedziesz myśleć że to prawda a to kłamstwo tak naprawdę.więc mnie nie krytykujcie ale my ( wszyscy ludzi na ziemni) całkowicie się sami nie znamy najlepiej i najbardziej zna nas BÓG.

rani_167

Interesuję się Indiami i Bollywood około 3 lata, widziałam ponad 100 filmów... Co to ma do ciąży Kajol?
"A Ty byłaś przy jej porodzie?" Co to w ogóle za pytanie...
Sorry, ale Caps Lock naprawdę lepiej wyłączyć - drukowane litery w sieci oznaczają krzyk, nie wiem czy o tym wiesz. Nie wiem czy masz problemy z ortografią, ale jeśli korzystasz z Mozilli Firefox, to jest tam możliwość poprawiania błędów, bo Twoje aż kują w oczy i naprawdę trudno się czyta.
A co do dziewczynek w Indiach, to nie od dziś wiadomo, że są mniej chciane niż chłopcy. Wiąże się to m. in. z posagiem, o którym wspominałaś... Nie uwierzyłabym w to, że rodzice Kajol zmusiliby ją do usunięcia ciąży, ponieważ miałaby być to dziewczynka.

Madleen

Madleen ja też w to nie wierze,

a co do mojegozaufania do wszystkich, to cóż taki mam charakter, myśle ze masz w jakimś sensie racje, a to naprawde głupie posądzać (chociażby domysłami) Ajaya i rodzine Kajol, o tak bestialski czyn jak zabicie własnego dziecka ze względu na płeć.

I mam argument przeciwko tobie - gdy dziecko zmarło Kaju była bodajże w pierwszym miesiącu ciąży - to jeszcze za wczesno, aby rozpoznać płeć.

anulka01

madleen do twojej wiadomości mam mozillę firefox ale nie będę urzywać jej do tego do czego mi poradziłaś. wy niejesteście ruwnierz królowymi ortografi popełniacie gigantyczne błędy.ps;( anulka mojego zaufania piszę się odzielnie).karzdemu się to zdarza ja piszę szybko i nie zwracam uwagi na ó czy u. tylko na sesie moich wypowiedzi.dzisiaj technologia jest wysoka można stwierdzić bardzo szybko jaka jest płeć dziecka.ale ruwnierz aborcij nie można zrobić w zawasowanej ciąrzy...oglądałam sporo filmów nie wiem czy niemacie domnie z tego powodu żalu .A caps lockiem chcecie zrobić mi tylko na złość.co to za rurznica wielkie czy małe litery wyłoczyłam caps lock po waszych uwagach ale skoro nie macie o czym pisać to powtarzacie się w karzdym komentarzu.nie mówię że kajol usuneła ciążę niewiem tego ale wiem że trzeba brać wszystkie scenariusze życia pod uwagę.a wam nawet przeszkadza to że ( chociażby domysłami) biorę wszystko pod uwagę.ja nie gadam bez sensu jak bronisław komoroski ale z sensem jak piułsucki.załorzyłam ten temat by spokojnie popisać a od 1 waszego komentarza daliście mi do zrozumienia że uwarzacie mnie za debilkę.wiedza o bolly jest potrzebna to jakbyś zajmowała się gotowaniem obiadu a niewiedziałabyś co gotujesz .dziewczynki nie są zabyjane tylko w indiach ale tagrze w chnach ( pisałam o tym już).madleen gdy cię zapraszałam do znajomych myślałam że jesteś wartościowym człowiekiem ale sporo się pomiliłam...anulka zato nie jest na czsie z technologią...chcę tyko spokojnie popisać a nie się kłucić....

rani_167

Oj Rani, wiesz może nie jestem królową technologii, ale przynajmniej sie troche na ortografii znam.

I prosze cie, nikt cie tu nie ośmiesza, ani nie nazywa debilką, jakie na nas wrazenie zrobiłaś to już inna sprawa.

anulka01

o tak w namnie dobrego wrarzenia też nie zrobiłyście zupełnie brak u was wiedzy przede wszystkim rzuca się w oczy.a tagrze zrobienie mi na złość np;ortografią lub caps lockiem.a czy ludzie zwarzają jak piszą w internecie nie .tylko mi to wypominacie a sobie nawzajem nie zwracacie uwagi.żal mi was...

rani_167

Teraz to mi żal ciebie rani:/ Dlaczego nie popróbujesz swojej siły przekonywania na forach tych wszystkich trolli, od jakich aż roi się na filmwebie? My sobie nie zwracamy uwagi, bo uważamy to za niepotrzebne. Pozwolę sobie skomentować to i owo trochę dłużej.

Co do Caps Locka - wyraziłam tylko uprzejmą prośbę; twoje wypowiedzi musiałam czytać po trzy razy, żeby coś zrozumieć i nie było w tym z mojej strony nic złośliwego; trochę mi przykro, że tak to odbierasz. Poza tym, jak napisała Madleen, w sieci wielkie litery oznaczają krzyk - jeśli odpowiadasz nimi na mój komentarz, to czuję, że podnosisz głos i automatycznie zmieniam mój własny charakter wypowiedzi na mniej grzeczny.

Co do ortografii - dziwne, że nie zwracasz na to uwagi; będę drobiazgowa, ale nie licząc polskich znaków, wielkości liter i braku znaków przystankowych, w twoim trzecim komentarzu naliczyłam 8 błędów, w czwartym - 4, w piątym - 8, a w szóstym - aż 27.. Na forach ortografia jest problemem marginalnym, ale jeśli liczba błędów jest tak duża, to okropnie utrudnia czytanie. Jeśli, jak twierdzisz, piszesz szybko i nie zwracasz na to uwagi, to nietrudno to zmienić, chociażby z szacunku dla innych użytkowników (niekoniecznie dla nas, bo nas jest ci przecież żal).

Filmy Bollywood - oglądałam ich mniej niż ty. Czy to naprawdę oznacza, że masz na temat Indii i ich problemów większą wiedzę?:) Akurat o takich sprawach nie mówi się w Bollywood zbyt często, bo film jest przede wszystkim dziedziną sztuki. Może to oznaczać tylko tyle, że widziałaś więcej filmów, i już. Może masz na to więcej czasu albo więcej możliwości, a może dlatego, że ja sięgam tylko po filmy, które z opisu mnie interesują, także spoza Bolly. Ja mogę powiedzieć tylko tyle, że Azją interesowałam się, odkąd zaczęłam pojmować słowo "zainteresowanie", a szczególniej Indiami na rok przed tym, jak zaczęłam oglądać filmy z Bollywood, co w moim mniemaniu oznacza, że nigdy swojej wiedzy o tym regionie nie uzależniałam od filmów. To, o czym piszesz, to dla mnie żadna nowość:) Sama przeczytałam sporo książek na ten temat i oglądałam programy, zarówno proindyjskie, jak i próbujące mnie od tego kraju odstraszyć. Pisanie o takich rzeczach uważam za zbędne więc pominęłam to pytanie, które zadałaś, ale skoro domagałaś się odpowiedzi, postanowiłam poświęcić trochę czasu.

Twoje odpowiedzi - Po pierwsze, jestem dziewczyną i tak proszę się do mnie zwracać:) A po drugie: używasz pewnych chwytów, które są dla mnie, jakby to ująć - dziecinne. Te teksty, że same nie jesteśmy królowymi ortografii, to dopytywanie się o ilość filmów, oskarżanie nas o złośliwość, a anulki o naiwność, tak jakbyś ją znała osobiście... A najlepszy tekst to "myślałam że jesteś wartościowym człowiekiem", no błagam. Przyznaję, że jestem teraz trochę złośliwa, ale przynajmniej odczujesz różnicę pomiędzy złośliwością a normalnym stwierdzeniem faktu.

Na sam temat, o którym powinno się tu pisać, napisałam już wszystko, co miałam do powiedzenia, wcześniej. Jeśli się z tym nie zgodzisz, to twoja sprawa - ale to, że anulka jest naiwna i bezwartościowa, bo nie wierzy w twoje własne domysły... :) eh. Już mnie zmęczyło to pisanie. Myślałam, że się bez tego obejdzie, ale już nie mogłam się powstrzymać. Pisz sobie, co chcesz.

oldschool_punk00

poprawka: oczywiście twoje stwierdzenie rani o tej bezwartościowości dotyczyło Madleen; przepraszam za pomyłkę:)

oldschool_punk00

najpierw dobrze przeczytaj komentarze bo widze ze sporej cześci nie czytałaś.głupków już się nie przekona więc czemu karzeż mi przekonywać jak sama to powiedziałaś ( troli).ja nietylko zajmuję się bollywood ale również polskimi filmami jak i hollywood.dla mnie niewarzne w jakim panstwie zrobiono dany film ,liczy się to aby mi się podobał.nie prubuję was przekonać do mojch myśli tylko piszę o temacie którym się interesuję .co do caps locka ciągle to mi wypominacie a już dawno piszę małymi literami ( po prostu niemacie o czym pisać powtarzacie się w karzdym komentarzu),nawet czytać nie umiecie ,nawet całego komentarza niechce się wam przeczytać.a zwłaszcza( oldschool punkowi 00) cały czs myślałam że oldschool punk00 to chłopak A TU DZIEWCZYNA ja przynajmiej mam imię dla dziewczyny a nie psełdonim dla chłopaka.dokładnie wyliczyłaś moje błędy ortograficzneale czy to niebyło tylko po to by mnie rozłościć.wlaściwie z twojego komentarza niema co komętować poniewarz pisałaś dość proste rzeczy ( zwracam się tu do pani oldschool punk00) bollywood ogladam prawie co dzinnie kupuję z sklepów internetowych mam też z gazet ,ściągam z internetu ostatnio oglądałam np;czy chcesz być moim przyjacielem z rani mukherijee lub one 2 ka 4 z srk i juchi chawlą.prawdziwe indie nie są jak z filmów bolly pełno jest w indiach np; biedy.wy jesteście bardzo samolubne i nic z prawdy nie zrozumiecie nie którzy ludzie nie lubją słuchać prawdy o sobie i nie tylko... czasem niektórzy ludzie chcą zmienić prawdę w kłamstwo ale zadko daje im się to ukryć ...ale to tylko wasza sprawa ....( eh już mnie zmęczyło to pisanie. myślałam ,że się bez tego obejdzie, ale juz nie mogłam się powstrzymać. piście sobie , co chcecie ) niezły tekst pani oldschool punk00 nikt nie jest tak pomysłowy jak pani...

rani_167

ja się interesuję 3 lata filmami bollywood i nie ma postaw by twierdzić ,że kajol usunęła ciążę. skoro ona zagrażała życiu matki jak i dziecka to po prostu nie było wyjścia i tyle. Więc nie snujmy tutaj chorych podejrzeń bo to nie ma sensu!

Fanaa3

ludzie czy wy jesteście tacy tępi że nic nie rozumiecie? to nie są chore domysły nie znacie kultury indyjskiej nie macie zapewnienia nawet wasze wiadomości mogą byc złe widzę że cały margines społeczeństwa polskiego jest na filmweb.chciałam się podzielić tylko moimi prywatnimi myślami a wy odchodzicie od tematu piszecie o takich sprawach jak duże litery jak ortografia dobrze że to powiedzieliście ale piszecie to na okrągło a nie wystarczało by to tyko raz powiedzieć nie chciałam o tym rozmawiać... chciałam rozmawiać na tematy z sesem...na filmweb nawet nie ma z kim popisać bo jak nie odchodzą od tematu to piszą że to bez sensu...jesli mi nie wierzycie że tyle zajmuję sie indiami i że oglądałam tyle filmów to możecie nie wierzyć ale ja tylko piszę jeden z scenariuszy życia kajol nie ma co się obrarzać niekoniecznie może być to prawda i cały czas to piszę a wy tego nie rozumiecie...ciągle tylko zaprzeczacie a ja od was nie oczekuję zgadzania się we wszystkim ale ludzie bez jakiej kolwiek wiedzy i może po obejrzeniu 4-6 filmów bolly wypowiadają się na tak warzne problemy i sprawy które nie trwają od wczoraj ale od kilkunastu lat albo nawet dłurzej to robi mi się niedobrze . może mam wady i może nawet nie małe ale bez wiedzy nie jestem znam i bolly i indie przeciwięnistwem do was nie zajmuję się tym od kilku dni czy miesięcy ale już sporo czasu...i wiem że w tak warznych sprawach nie można powiedzieć odrazu nie ... ale w tego nie rozumiecie ...umiecie tylko pisać nie ...a nie wiadomo dokładnie co się wydarzyło nawt ludzie kłamna a gazety czy telewizja nie zawsze są zgodna z prawdą...

rani_167

Jeszcze nie mam myśli samobójczych ale po następnych komentarzach chyba sie u mnie pojawią;)) Rani!!!! Błagam cię, przeczytaj to wolno i uważnie:

Wiesz, dlaczego napisałam o Caps locku i ortografii?:) Nie po to, żeby cię rozzłościć, tylko po to, żeby ci wyjaśnić, dlaczego napisałam o tym za pierwszym razem, bo później przez parę dni się tu nie udzielałam, a ty za każdym razem pisałaś: "wy mi wypominacie Caps locka i ortografię bo nie macie o czym pisać", "Caps Locka i ortografię mi wypominacie", "wypominacie mi ortografię i Caps Locka" a do tego "wypominacie mi Caps Locka i ortografię", w koło Macieju. Sama wałkowałaś ten temat. Myślałam, że jak ci w końcu wyjaśnię powód mojej uwagi o tym, to ci się znudzi.

A to ciekawostka, że ksywa na forach świadczy o płci:) muszę to sobie zanotować bo do głowy mi to nie przyszło. Po pierwsze, moja ksywa jest dla mnie w porządku. Po drugie, jeśli to możliwe, w moich wypowiedziach zawsze używam czasowników w pierwszej osobie liczby pojedynczej w rodzaju żeńskim (tutaj: "nie zauważyłAM"). Piszesz, że mi się czytać nie chce twoich wypowiedzi, a sama moich nie czytałaś dość uważnie. A dopiero pisałam ci, że czytałam je po trzy razy. Fajnie, że ty to masz imię jak dla dziewczyny. A to ci odkrycie.

Skąd wywnioskowałaś, że jesteśmy samolubne? Czyżby stąd, że się z tobą nie zgadzamy? I skąd te teksty o kłamstwie i prawdzie, przecież nawet mnie nie znasz. No, i okazuje się też, że niczego nie rozumiemy... Nie wiem, do kogo odnosi się twój ostatni komentarz, w każdym razie liczba obejżanych przeze mnie Bollywood jest większa niż 4-6, coś około 60 do tej pory, tylko że dla mnie to cały czas w tym temacie nie ma znaczenia. Nie piszesz o konkretnym filmie, tylko o swoich domysłach, z którymi możemy się zgadzać albo nie. Ale według ciebie nasze wypowiedzi mogą oznaczać tylko tyle: "jeśli się z tobą zgodzimy, to jesteśmy fajne i normalne", a "jeśli się z tobą nie zgodzimy, to nasza wiedza na temat Indii jest żadna, w ogóle się nie znamy na Bollywood, jesteśmy naiwne i nic nie rozumiemy". Ty za to rozumiesz wszystko. Tylko pogratulować geniuszu.

oldschool_punk00

Hehe... Zgadzam się z koleżanką powyżej. Zwróciliśmy Ci tylko uwagę na CAPS LOCK, a Ty sama przecież dalej o tym w kółko gadasz. Przepraszam, że tak Cię zirytowała moja wypowiedź o Twojej ortografii, ale mam "uczulenie" na takie "byki" (za przeproszeniem)... A poza tym nie chcę, żeby ten gościu Lebron (który się tu niedawno przyplątał i twierdzi, że wszystkie fanki Bolly to analfabetki) doczepił się teraz Ciebie. Ehh... nieważne, mieliśmy o tym nie gadać.

To Ty nie rozumiesz nas, a nie my Ciebie. Ty masz swoją wersję, co do ciąży Kajol, a my inną. Tak trudno to zrozumieć? I też mi się wydaje, tak jak koleżance wyżej, że masz nasze zdanie gdzieś, bo się z Tobą nie zgadzamy. A poza tym, Ty dalej gadasz, że oglądasz filmy bardzo długo, wiesz o nich i o Indiach wiele, a my nie wiemy kompletnie nic, bo oglądamy je od kilku tygodni/miesięcy. Czy Ty w ogóle czytasz to, o czym mówimy?
Ja - "Interesuję się Indiami i Bollywood około 3 lata, widziałam ponad 100 filmów... "
Fanaa3 - "ja się interesuję 3 lata filmami bollywood..."
oldschool_punk00 - "liczba obejrzanych przeze mnie Bollywood jest większa niż 4-6, coś około 60 do tej pory..."
Zauważyłaś? Interesujemy się Indiami prawie tyle samo czasu, a liczba naszych filmów nie jest drastycznie mniejsza od Twoich, co znaczy, że jakąś wiedzę posiadamy.
Nie znamy Indii i ich kultury? Nie od dziś wiadomo, że Indie to kraj zarówno biedaków jak i bogaczy. Slumsy, a za nimi widoki wieżowców... Ty nie musisz nam o tym mówić, każdy o tym wie.

Madleen

Rani ja mam tylko jedno pytanie : jeśli jesteś fanką kajol, to jak ci nie wstyd posądzać ją o zabicie własnego dziecka ?? Czy chociaż o to że jej mąż to zrobił ?? Dziewczyno to przecież chore.

A zresztą pisałaś, ze nie znam sie na technologii, przyznaje nie znam sie za dobrze, ale do cholery, czy w 2/3 tygodniu ciąży można wykryć płeć dziecka ?? Dziewczyno, zastanów sie a potem pisz głuptoty.

Madleen

wogule nie ma dla mnie znaczenia kim jesteście.niechce byście się zemną zgadzały ale z szacunkiem odnosiły się do komentarzy.gdy zrobiłam ten temat chciałam by wzbudzał zamyślenie .mówię wam o ortografi i caps locku poniewarz to wy to zaczełyście mnie nie obchodzą duże litery... w żeczywistosci bardziej zwracam uwagę na ortografię.ale w internecie nie zajmuję się tym tak bardzo.nie macie zrozumienia do ludzi możecie pisać swoje opinie ale w piszecie to tak jak robi to czowiek który czeka żeby do czegoś się przyczepić. oczywiscie co za rużnica 60 filmów a 150-160.20 czy 100 w tą czy w tą stronę nie ma znaczenia... jakiś dziwny zbiek okoliczności że oglądacie bolly tyle samo czasu co ja ... ale to nie ma znaczenia 3 lata a 3 miesiące może przejezyczyłaś się zamiast 3 miesięcy zajmowania się bolly napisałaś 3 lata ale co to za rużnica ...3 lata w tą czy w tą stronę dla was to żadna różnica... co do pani oldschool ćpun o nie pani nie jest ćpunem a morze jednak...ale już napiszę punk00 te 00 do pani ćpunkowej pasuje...nie znam was i nie żauję .(zauważyłaś? interesujemy się indiami prawie tyle samo czasu,a liczba naszych filmów nie jest drastycznie mniejsza od twoich, co znaczy, że jakąłś wiedzę posiadamy) przecierz same mówiłyście że filmy bolly nie mają znaczenia do wiedzy o indiach a a teraz to co? muzg wam się przekrecił na inną stronę dziwaczne wyrarzać swoje opinie a purzniej zmieniać je... ja nie zmienie swoich przekonań...a i jeszcze jedno to że slumsy są w indiach to nawet moja 5 letnia sostrzenica wie...nie trzeba być profesorem żeby to wiedzieć...ja was bardzo dobrze rozumiem takich jak wy nie raz spotkałam . no cuż biedactwa jeszcze dostaniecie depresii.a dobrego psychiatrę znaleść cieszko... już mie ręka boli ps; piście z sensem a wy piszecie jak łyse byki po kremaci...

rani_167

ps; gdy ktoś ma kase nie trudno sprawdzić jaka jest płeć. lubję kajol i nie mam do niej rzadnego żalu o nic to kultura i hindujzm robją swoje... bo dlaczego u nas nie ma takiej dyskrymynaci jak u nich bo jest chrześcijaństwo u nich chrześcijan jest mało . a zwłaszcza ludzie z wyszej kasty utrzymują zwyczaj zabyjania dziewczynek... no ale niewiem cz wiesz co to jest kasta w idiach ludzie właśnie są podzieleni na warstwy społeczności...

rani_167

Czemu znowu gadasz o caps locku i ortografii?

OMG... Ty wszystko przekręcasz i jak z Tobą tu normalnie rozmawiać... My się nie zgadzamy z Twoim zdaniem, ale nie wyzywałyśmy Cię od głupich, a Ty to właśnie zrobiłaś w poście wyżej (chociaż ujęłaś to trochę inaczej).

Jaki zbieg okoliczności? Zaczęłam oglądać filmy Bollywood dokładnie we wrześniu 2007 roku, a chyba rok później założyłam tutaj konto, bo prędzej nie miałam neta. Jakbyś się wysiliła, to zajrzałabyś w moje oceniane filmy i na pewno nie znalazłabyś mojego pierwszego filmu - K3G ocenionego 3 miesiące temu.... Mówiłyśmy, że oglądanie filmów nie ma nic wspólnego z kulturą, fakt, ale my Ci mówimy o ilości naszych obejrzanych filmów i o tym, jak długo je oglądamy i interesujemy się Indiami (bo przecież sama o to pytałaś), a Ty nasze odpowiedzi kompletnie ignorujesz. Nie wiem, czy Ty je pomijasz, czy nie potrafisz czytać uważnie. 3 lata = 3 miesiące? Nową matematykę tworzysz, czy co?

-............."ciągle tylko zaprzeczacie a ja od was nie oczekuję zgadzania się we wszystkim ale ludzie bez jakiej kolwiek wiedzy i może po obejrzeniu 4-6 filmów bolly wypowiadają się na tak warzne problemy i sprawy które nie trwają od wczoraj ale od kilkunastu lat albo nawet dłurzej to robi mi się niedobrze ."
- "Nie znamy Indii i ich kultury? Nie od dziś wiadomo, że Indie to kraj zarówno biedaków jak i bogaczy. Slumsy, a za nimi widoki wieżowców... Ty nie musisz nam o tym mówić, każdy o tym wie."
- "a i jeszcze jedno to że slumsy są w indiach to nawet moja 5 letnia sostrzenica wie."

Jeszcze przed tym pierwszym myślnikiem mówiłaś coś o naszej niewiedzy na temat Indii i nas pouczałaś, o czymś, o czym każdy wie, dlatego napisałam też o slumsach, bo w końcu to wiedza, no nie? Chciałam Ci tylko uświadomić, że też posiadamy wiedzę, a Ty nie musisz ciągle o tym w kółko gadać, ale Ty wolisz się obraźliwie odgryzać, na dodatek już używasz niestosownych określeń, co do użytkowników.

To Ty się zastanów, o czym mówisz i przeanalizuj każdy post szczegółowo i powoli od początku, bo jeszcze niczego nie zrozumiałaś, i dalej przekręcasz wszystko. Wiem, że teraz i tak się już nie przyznasz do niczego, w końcu to Twoja duma i to zrozumiem, ale przystopuj.

rani_167

Oho, rani już się wścieka;)) koleżanko, sama chyba jedziesz na prochach skoro takie rzeczy piszesz;)) ja cię nie obrażam, a ty usilnie starasz się obrazić mnie - no cóż, jesteśmy na innym poziomie rozwoju. Przecież sama uciekasz się do czepiania się wszystkiego innego niż opinia na główny temat, a jeszcze żeby to miało sens, to byłoby dobrze, ale już tego od ciebie nie wymagam. Weź się opanuj dziewczyno. I zacznij w końcu zwracać uwagę na ortografię w sieci bo to też o tobie świadczy.

oldschool_punk00

Rani nie odpowiedziałaś na moje pytania.

A zresztą - dziewczyno, zastanów się, nawet jeśli sie ma kase nie wszystko można za nią kupic :P

anulka01

Da się poznać płeć dziecka metodą inwazyjną jeżeli nie wiecie to nie piszcie a trochę na ten temat poczytajcie :)
Pozdrawiam ;)
Co do Kajol bardzo ją lubię i nie wierzę w to żeby usunęła dziecko. Wydaje się być bardzo sympatyczną kobietą i ją lubię ;p

oldschool_punk00

jakoś tylko na filmweb zwracają mi uwagę o ortgrafi .nigdzie nie miałam takich uwag.nawet jak piszę na naszej klasie do ludzi to mi nie zwracają uwagi a tu cały czas...tak po piersze to nieda się z wami pisać . poniewarz dla was zabyjanie dzewczynek w indiach to żaden problem.niemożna nawet pomyśleć że ktoś mugłby to zrobić a złaszcza gwiazda bollywood. nie tworzę nowej matematyki widocznie nie doczytałaś mojego komentarza chodziło mi o to że może się przejęzyczyłaś i zamiast 3 miesięcy napisałaś 3 lata ale widocznie nie zrozumiałaś...nie mam takiej dumy jak wy popełniam błędy ale widocznie w popełniacie większe...nie ma co zwami pisać na główny temat bo to przeciesz same bzdury dla was bez wiekszego sensu...może macie wiedzę . ale człowiek z jakiejlkolwiek wiedzą o indiach nigdy nie wyklucza innego scenariusza zwłaszcza w takiej typu sprawie.napisałam różne żeczy żeby zobaczyć co odpiszecie . a nie żeby was obrarzać jeżeli się nie domyśliłyście to już inna sprawa... widocznie nie umiecie czytać między wierszami...chyba filweb to strona samych feministek mam pecha z feministkami trudno wytrzymać ...

rani_167

to prawda nie moża kupić wszystkiego ... ale specialistyczne urządzenia tak...kobiety w indiach na początku chodzą do klinik by sprawdzić płeć dziecka jerzeli to dziewczynka w większości usuwają ciąrze był nawet program kiedyś o tym w telewizii pieregniarka lub doktor stwierdzili że to dziewczynka i ciąża została usunięta a to był chłopiec rodzina była załamana bo usuneli chłopca ... była terz mowa w tym programie o podrzucanych dziewczynkach do sierocińca pewnej kobiety w tym sierocincu były praktycznie same dziewczynki...i jeszcze jedno ( terz o tym wspominali w tym programie o tym) gdy urodzą się chłopcy w rodzinie , rodzina a gdyby urodziła się dziewczynka by nie świętowano( jerzeli by w cześniej nie zostala by usunięta). niewiem czy to terz było w tym programie czy innym ale była przedstawiona kobieta z klasy średniej ktura była zmuszona do usunięcia ciąy koło 8 razy bo były to dziewczynki...dlatego nie wykluczam u kajol zmuszenia do usunięcia dziecka...

rani_167

chciałam poprawić wypowiedz ; gdy rodzi się chłopiewc to rodzina świętuje.. nie dopisałam tego przez pomyłkę...

rani_167

Co do matematyki, to była ironia.
Jestem na FW około 2 lata i uwierz mi, że tutaj ludzie zwracają uwagę na pisownię. A na NK dzieje się wszystko, tamten portal jest z każdym miesiącem coraz gorszy.
"poniewarz dla was zabyjanie dzewczynek w indiach to żaden problem" - myślisz, że nas to nie obchodzi? Gdzie napisałyśmy, że to żaden problem? Dla mnie jest to jakieś straszne nieporozumienie. Niestety Indie rozwijają się zbyt wolno. Mogliby nieco zmienić swoje podejście do dzieci. Zrzucanie ich z dachów, też jest absurdem. Wieki temu Indie były dla Europy czymś ważnym. Ludzie sprowadzali stamtąd bogactwa i inne rzeczy, a teraz dla europejczyków Indie to tylko kraj biedaków i brudasów. Żałosne.
Ty masz swoje zdanie, co do ciąży Kajol i my je zaakceptowaliśmy ale Ty nie akceptujesz naszego, a nie że my mamy Twoje zdanie gdzieś, to jest różnica.

Madleen

kiedyś europejczycy byli ludzmi panującymi w indiach dzięki anglikom zmalało palenie wdów ale czasem nadal jest to utrzymywane w tradyci...to prawda że zrzucanie dzieci z dachów jest absurdem.niecałkiem indie kiedyś były czymś więcej było to mniejsce gdzie można było się wzbogacić no i nadal sprowadzane są różne rzeczy z indii do europy i do innych mniejsc na świecie... ja też nie jestem obojęta do waszego zdania ale jeśli oni zrzucają dzieci z dachów to mogą u niektórych ludzi wzbudzić się takie domysły jak moje... jednak w indiach nie jest tak dobrze z troktowaniem kobiet ... był taki program w telewizi o kinach obiazdowych w indiach i tam było pokazane że ludzie w wielu mniejscach w indiach nie wiedzą co to jest wogule film i że polują i jedzą małpy...nie wiem czy ten program oglodałaś ale to okropne indie naprawdę bardzo wolno się rozwyjają.

rani_167

słuchajcie! nie ma sensu odpisywać na te wpocinki drogiego dziecka Rani, ponieważ ona nic nie rozumie i wszystko przekręca, więc nie ma się co denerwować.
pozdrawiam;)

Fanaa3

do twojej wiadomości my się nie kłucimy ja nic nie przekrencam były i są to tylko moje prywatne domysły i w pełni akceptuje zdanie innych niechce się znów kłucić niepisz fanaa już bo to nie ma sensu co przekrencam że w indiach jest bieda że pragną bardziej chłopców niż dziewczynek no może że dla ciebie zrzucanie dzieci z dachów jest normalne bo dla mnie nie. ludzie się denerwują kiedy jch się obrarza a ty denerwujesz się dlatego że no tak ... niepowinnam nawet w domysłach myśleć tak o kajol ( ja nie obrarzam kajol twierdzę tylko że chłopcy są bardziej chciani niż dziewczynki w indiach co karzdy kto interesuję się indiami to wie)może denerwujesz się że w pełni piszę to co myślę ...nie udaje laluni która jest nie kobietą a plastikiem ...a i jeszcze jedno komu pisałaś pozdrawiam chyba sobie bo komu innemu ...jakoś najpierw piszesz o kimś żle a pużniej go pozdrawiasz ... inne osoby może przyjmą twoje pozdrowienia ale szkoda czasu na tatakich ludzi jak ty ...

rani_167

Skończmy już, błagam.

anulka01

ale my się nie kłucimy przynajmniej ja..... jeśli masz pisać anulka takie żeczy to lepiej nie pisz ..masz rację skończcie już ...pisać nie na temat i to samo..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
anulka01

no proszę kochaniutka ... anulko czy tam srulko... nerwy cię wzieły zjedz kabaczek nerwy ci przejdą a tagrze zaparcia...anulko a ty na życiu się nie znasz ....biedactwo ...

rani_167

co to wgl za przysłowia? cytuję :"anulko czy tam srulko... nerwy cię wzieły zjedz kabaczek nerwy ci przejdą a tagrze zaparcia"
przecież tak piszą dzieci z podstawówki (nie obrażając dzieci) , ponieważ myślę ,że są one dużo bardziej inteligentne od Ciebie!

Fanaa3

hahaha;D a co jej zrobił kabaczek??????

oldschool_punk00

Piszę ostatni raz, bo już mam Cię serdecznie dość rani. Z początku ignorowałam twoje bezsensowne wypowiedzi, ale dłużej już się nie da. Więc (zdania nie zaczyna się od "więc", ale przecież Ty na polszczyznę nie zwracasz uwagi, więc ja też bede pisac tak jak ty ) powiem Ci, że każda Twoja wypowiedź jest na poziomie dziecka z podstawówki, a Twoje zachowanie jest nic nie lepsze od rozpieszczonej 12-latki. Nikt ci tu nic nie zrobił, a ty na wszystkich "jedziesz", przeklinasz bezpodstawnie (zauważyłam to na kilku tematach), no ale przynajmniej moderatorzy usuwają twoje wypociny i bardzo dobrze, bo tego czytac sie nie da.

Zobacz jak się poniżasz (SAMA):
"jejku dziewczyno...czy ty chociaż się modlisz albo obchodzisz pierwsze piątki miesiąca czy chodzisz wogule do kościoła? no niewiem ...cięrzko powiedzieć ....jeśli wogule chodzisz do kościoła to być może rzadko...nie bendę cię o nic prosić bo jeśli się modlimy to powiniśmy się równierz modlić za wszystkich ludzi na ziemi... pozdr..( niezainteresowana waszą głupotą ANITA( RANI---)"
* co modlitwa ma wspólnego z Kajol?

"idz do psychiatryka madleen czy tam sreem .... ja nieprzywouję litości boskiej jak fanaa .... tylko te same osoby swracają mi uwagę o ortografii i o dużych literach ...jeżeli wy mi zwracacie uwagę o ortografię i o duże litery to ja będę musiała zwracać uwagę na inne żeczy związane z wami i to robię. nie wiadomo kim wy jesteście? niemam żadnej pewności kim jesteście ale wiem jedno o was i powiem to raz ( u żrudeł woda jest najczystsza dalej staje się coraz bardziej zanieczyszczona karzdy człowiek ma miejsce na lini tej rzeki w jesteście na miejscu najbardziej zanieczyszczonym widać to w karzdym waszym komentarzu ) niewiem czy to zrozumiałyscie bo umysły macie niewielkie!!!!!! "
* do psychiatryka radzę sie tobie wybrac rani, srani czy jak ci tam, umysł ci szwankuje...

"mam twoje błaganie gdzieś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! idz spać dziecko bo już jest po 19.00.!!!!!!!!!!!!! "
* co cie obchodzi życie innych?

".jeśli taka z ciebie mistrzyni w ortografii to musisz być starą babą z 10000 dzieci pomarszczoną twarzą,która tylko zrzedzić umnie.. opanuj się kobito naczynia w domu lepiej wyczyść ... skończ fanaa bo naprawdę śmiać mi się chce z twojch komentarzy ... jak ludzie mogą zwarzać uwagę na tak błache żeczy..."
* stara baba z 10000 dzieci (...) - ty jakies nowe przysłowia, metafory.... tworzysz?

"nie udaje laluni która jest nie kobietą a plastikiem ...a i jeszcze jedno komu pisałaś pozdrawiam chyba sobie bo komu innemu ...jakoś najpierw piszesz o kimś żle a pużniej go pozdrawiasz ... inne osoby może przyjmą twoje pozdrowienia ale szkoda czasu na tatakich ludzi jak ty ..."
* może lalunia z plastikiem miałaby wiecej rozumu od ciebie. Fanaa wyraziła swoje zdanie, to teraz jej sie musiałas czepiac?

"no proszę kochaniutka ... anulko czy tam srulko... nerwy cię wzieły zjedz kabaczek nerwy ci przejdą a tagrze zaparcia...anulko a ty na życiu się nie znasz ....biedactwo "
* tutaj to już się nieźle popisałas, szczyt głupoty!

Weź się nad sobą zastanów, nad swoimi słowami, emocjami, nerwami i... kabaczkami. Ze śmiechu nie mogę. Dziwisz się, że niektórzy się z Tobą nie zgadzają, lub wypominają ortografię? To spójrz na swoje posty i się dowiesz dlaczego tak jest. Ktoś już wyżej napisał, że ortografia też świadczy o człowieku, może coś w tym jest. Jak widać, większość tutaj pisze poprawnie, nie tworzy nowej polszczyzny, nie obraża innych, a przede wszystkim nie przeklina ich od głupków, idiotów itd. itp. BASTA!

Przepraszam wszystkich innych za nieco mniej poprawną tym razem polszczyznę. Chciałam pisać w stylu rani, (może wtedy by coś zrozumiała) no ale i tak to do końca nie wyszło dobrze, nie potrafię robić 3 błędów w jednym słowie. Wiadomo o co chodzi ;)
Pozdrawiam!

Żegnam Rani - z Tobą już skończyłam, teraz możesz mówić i rzucać we mnie obelgami ile zechcesz, to jak mówienie do słupa, ale też Cię usatysfakcjonuje.
Good Bye FOREVER :D

Madleen

haha;D To ja Madleen pójdę za Twoim przykładem i również będę się żegnać:P pisanie z rani było naprawdę niezapomnianym przeżyciem, a czego się tu człowiek o sobie nie dowiedział:PP mi się jednak najbardziej podobał jej wierszyk o mnie, który został już usunięty przez moderatora (pozwólcie, że zacytuję - nie mogę go skopiować ale takich dzieł się nie zapomina):

"ćpunem byłaś ale utyłaś..."

Oooh, rani rani. kiedyś już napisałam, że jesteśmy na innym poziomie rozwoju, ale później znów tutaj wróciłam, nie mogąc znieść twoich absurdalnych i bezsensownych, hm, komentarzy (?). Teraz już jednak pójdę, pewnie się odegrasz, ale potrzebuję popisać na forum o czymś ambitniejszym.
Bye

oldschool_punk00

Rani powiem jedno, zachowujesz sie żałośnie.

anulka01

a wy zachowujecie sie jak 4 latki... niemartw sie dziecko może dostaniesz dorzywianie w podstawówce... to niewiele ale dla ubogiego człowieka jak ty anulko to sporo...a i pilnuj swoje lalki zapewne się nimi bawisz....

oldschool_punk00

a wy jesteście tak zdenerwowane tym że piszecie tak długie komentarze muwisz żegnaj a i tak oglodasz gdy wchodzisz na filmweb czy coś nie odpisałam lubie się pośmiać a jest to traktowane jak obeli.... jeśli wy byłybyście mondre to tak byście się nie oburzały jak same to powiedziałyście na kłupie komentarze... mylisz się wtedy pisałysmy o czymś innym ciągle to piszecie co ma to do tego...kajol i modlitwa to 2 różne tematy okurat było wspomiane o modlitwie a nie o kajol mylisz te tematy ... obchodzi mie życie innych ludzi a co ma nie obchodzić jak ktoś zachoruję z mojego otoczenia mam tym się nie przejmować akurat ktoś z mojch znajomych dowiedziałam się niedawno że jest chory na raka czy mam tym sie nieinteresować ? przecierz ta osoba też jest człowiekiem ...2 człowiekiem... to wy piszecie jak 12-latki poniewarz mówicie o nie myśleniu o innym człowieku..macie rację to jak mówienie do słupów które myślą tylko o sobie a nie o 2 człowieku...nie wywyrzajcie się bo to szkodzi urodzie ( wątpie czy wogule ją macie!) kłupki , idioci to nie przekleństwa... po pierwsze..!!!.. tak ambitne żeczy kiedy mam zjeść ten worek cipsów ... o tym zamierzasz pisać... zastanawiam się kiedy jakiś kosmita przyleci by zabrać was z tej planety .. na marsa ,albo gdzieś indziej..jak najdalej od ziemi...czyżby niemożecie znieść mojch komentarzy na ich prawdziwe treści...? te tak zwane wypociny ( które masz pewnie co dziennie) wy macie gorsze jeszcze komentarze od mnie... macie wpadki bardzo często...szkoda pisać najpierw pujdzcie do pierwszej klasy ...być może podstawówki nie ukończyłyście....nie denerwujcie się bo włosy wam powypadają...

rani_167

Rani, jesteś gwiazdą. Po prostu KRÓLOWĄ z krwi i kości. Choć cięty język, multum wyrażeń nadto inteligentnych i niebanalne docinki zawarte w twych wypowiedziach znacznie utrudniają mnie i innym użytkownikom (o tak, oldschool_punk00, anulka01, Madleen przyznajcie się...) ich odbiór, nie umniejszają mojego podziwu dla Ciebie.

Wielkie brawa!!!

Renesmea

No właśnie. I przestań ubliżać innym - bo tekst w stylu "niemartw sie dziecko może dostaniesz dorzywianie w podstawówce... to niewiele ale dla ubogiego człowieka jak ty anulko to sporo..." jest żałosny i
sprawia że stajesz sie jeszcze bardziej załosna.

Nie znam sie za dobrze na ludziach, ale wydaje mi sie ze nie masz za wielu przyjaciół więc wyżywasz sie na ludziach, a jeśli już jakiś masz to szczerze im wspołczuje.

anulka01

dziękuję za wspardzię Renesmea znalazł się człowiek który ma rozum a nie siano pomięszane z kiszoną kapustą...!!! . ja wspułczuję twoim przyjaciołom anulka bo jak cię widzą to zapewnie robi im się na wymioty!.annuloo! opamiętaj się w realu pewnie wyglądasz jak hipopotam gruba , samotna,babunia z wypadającymi zembami...nie jestem żałosna po prostu piszę co myślę ...to wy nie umiecie nawet napisać komentarza który by mnie rozłościł a nie śmieszył...

rani_167

Tak sie składa, ze żadna z tych cech nie jest trafiona, widocznie wogóle nie znasz sie na ludziach, a jak sie chcesz pośmiać to przeczytaj swoje wpisy.

anulka01

nikt o tobie tak anulko nie powiedział( jak o mnie renesmea za co jej jeszcze raz dziękuję).... więc teraz masz takie prywatne załamanie nerwowe ale nie martw się zjedz marchewkę, psią karmę i przejdzie ....znam się na ludziach dużo jch w życiu spotkałam nie to co ty anulko siedzisz cały czas w domu i obrzerasz się cipsami nikogo nie spotykasz i to ty się nie znasz na ludziach a nie ja ...ale czego tu wymagać po 10- latce idz do szkoły dziecko na lekcje a nie siedzisz przed komputerem , tracisz tylko czas kto odrobi ci lekcje mamusia ,tatuś...ps;nie zapomnij umyć anulka zembów na noc bo gdy nie umyjesz to potwur z twojej szafy wyjdzie gdy bedziesz spała i cie ZJE...pa pa...wyśpij się kochana bo w poniedziałek do szkoły ..do twojej rudery podstawuwki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones