Kalina Janusiak

5,1
400 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kalina Janusiak

Te dziecko to dramat - sztuczna gra, jakiś taki "suchy" głos, zero emocji... Powinni wziąć tą dziewczynkę z Niani - wymiotła by wszystkich;D Ja zdaję sobie sprawe z tego, że dzieciom jest napewno bardzo trudno grać naturalnie, ale ona to poprostu drewno i aż dziw bierze, że ma tak stosunkowo rozbudowaną rolę (praktycznie co odcinek ją wpychają). Dlategóż moje pytanie brzmi - czyja to córka? Wapie, że takie beztalencia przygarnia się od tak, z ulicy...

Morgan2c

Zgadzam się z tobą , cholernie denerwuje mnie ta mała rrrr... również zastanawiam się skąd ja wytrzasneli

Morgan2c

Dokładnie jest strasznie drętwa i denerwująca.

zaneta144

hehe a nie zorientowaliscie sie że ona ma grać taką osobe,proponuje obejrzeć ja w innych rolach zanim coś napiszecie.

goldi007

A jakież tu były inne role? To prawda - czasami się nie trafia w rolę (chociaż, kurczę dobry aktor wszystko zagra, ale spoko, to jeszcze dzieciak) i aktor może zagrać "poniżej oczekiwań", ale wybacz... drewniaka widzi się od razu. Nawet jeśli coś mu się raz uda w miarę dobrze odegrać to drewnem i tak pozostanie...

Morgan2c

Dzieci (przeważnie) graja naturalnie, są pełne wigoru i życia, a ta mała jest niestety niczym drewniany kołek. Zdecydowanie najgorsza rola w Brzyduli.

sonnchen

Właśnie dzieci grają przeważnie okropnie. Wyjątki to Rodzina Zastępcza i Niania. ale przyznam że mnie też wkurza to dziecko i nie wiem skąd ta wysoka ocena. Ma głupi głos.

Morgan2c

jej ojcem jest Artur Janusiak.
http://www.filmweb.pl/o156310/Artur+Janusiak

Morgan2c

a mnie sie bardzo podoba jej bezpośredniość :)

omnibuska

Po pierwsze- bzdura, że dzieci nie potrafią grać, w amerykańskich filmach jakoś są świetne: Haley Joel Osment, siostry Olsen, Freddie Highmore (Charlie i fabryka czekolady), AnnaSophia Rob (Most do Terabithi), Dakota Fanning, Macaulay Culkin (Kevin sam w domu), dzieciak w Superman początek, dzieciak z Bezsenności w Seatle, dzieciaki w 'Dady day care', Jonathan Lipnicki (Stuart malutki), dzieciaki w 'Little Rascals', ... można wymieniać w nieskończoność, wszyscy grają świetnie, właściwie nie grają, po prostu SĄ! Ich swoboda, lekkość i naturalność przed kamerą sprawiają, że film ogląda się jeszcze przyjemniej :). Tak więc dzieci, jeśli tylko mają talent (tak bo z poczuciem swobody przed kamerą trzeba się urodzić) potrafią grac często nawet lepiej niż dorośli (np. Haley Joel Osment w Szóstym zmyśle)
Po drugie- jeśli chodzi o Kalinę Janusiak to widziałam ją w innym filmie, serial 'Hotel pod żyrafą i nosorożcem' i niestety grała dokładnie tek samo jak w BrzydUli- sztuczna, sztywna, mamrotała coś pod nosem, zachowywała się jakby gra ją męczyła, zero lekkości i polotu tak więc ewidentnie brak talentu. Jak się na nią patrzy to nic tylko płakać, ma w sobie coś takiego dołującego, a dziecko w filmie jak pisałam wyżej powinno dodawać lekkości a nie męczyć. Jak by się zastanowić to chyba nigdy nie widziałam tak beznadziejnie grającego dziecka...
Można jedynie liczyć na to że kiedyś po prostu nauczy się grac, bo przecież nie każdy rodzi się z talentem, niektórzy muszą się po prostu tego nauczyć, nie mniej jednak jeśli obsadza się w filmie rolę dziecięcą powinno poszukać się dzieciaka z talentem bo fajnie zagrana rola dziecięca bardzo umila film. :)

Kinga_20

Nic dodać, nic ująć. To dziecko niestety jest irytujące i za każdym razem, kiedy widzę je w jakiejś scenie, wzdycham "Ojejjj..." z odpowiednim akcentem.
Z pewnością można było dobrać lepszą aktorkę do tej roli, bo czasem ciężko zrozumieć to mamrotanie, a cała gra aktorska to doskonałe odwzorowanie drewna, dokładnie lipy.

Morgan2c

Wiecie co jest super zabawne, w drugim sezonie Beatkę gra dziewczynka z Niani

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones