Karen Fukuhara

7,2
5 801 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karen Fukuhara

Nie wiem czemu została tak nisko oceniona. Według mnie zagrała swoją rolę bardzo dobrze. Brakowało do ideału. Jednak zasługuje według mnie na ocene wyżej niż 7. Ja osobiście daje 8.5/10, ładny debiut.

orjena100

Oceny nie powinny być za wysokie, ani za niskie. Sama aktorka nie miała co pokazać w takim krótkim czasie. Cała postać Katany była pokazana w pięciu minutach. Ocena ''7'' dla niej jest idealna.

orjena100

Ja i podobnie wielu innych oceniam jednocześnie samą postać, a Katana była najbardziej zbędna i nijaka ze wszystkich. Powiedziała w filmie może... 3 zdania po japońsku i jedno po angielsku, nie miała żadnej fajnej sceny akcji, ani relacji z kimkolwiek z drużyny. Dowiadujemy się, że jej miecz przechowuje dusze, co nie ma najmniejszego wpływu na fabułę. Jedyne, co Katana zrobiła pożytecznego w tym filmie to zgubiła swój miecz za pomocą którego później Harley Quinn zabija Enchantress.

szmyrgiel

Ale spoiler.

szmyrgiel

Tyle tylko że o to że nie dowiadujemy się nic o postaci, oraz że w filmie jej postać nie ma wpływu na fabułę - Winiłbym o to właśnie twórców scenariusza, takie oczywiście jest moje zdanie :)

buterfly

Tak, ale scenariusz jest też odpowiedzialny za charakterologię postaci. Do tego zmierzam - postać jest kiepsko napisana, co ma przełożenie na niską ocenę roli Fukuhary, nawet jeżeli aktorka robiła co mogła.

szmyrgiel

Z tego też powodu nisko oceniłbym autorów scenariusza, jednak sam zauważyłeś że aktorka robiła co mogła :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones