Karolina Gorczyca

7,0
6 096 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karolina Gorczyca

i jak dla mnie podobna do Marty Żmudy-Trzebiatowskiej. Jak ją widzę (Karoline) to zawsze pierwszym wrażeniem wydaje mi się , że to Marta.

JASON_Lives

Mi też przypomina Żmudę;)

ajliksandra

Ładniejsza od Żmudy, ma lepszą figurę.

JASON_Lives

obejrzałem 3 strony jej zdjęć na google obrazy, ale podobieństwa do Marty za cholerę się nie mogę dopatrzyć. Nie wiem skąd ten pomysł, a te dwie opinie nade mną to chyba jedna osoba pisała z double-kontem. Piękne aktorki o niepowtarzalnej urodzie, ale jednak odmiennej.

JASON_Lives

błagam - nie!!! proszę mi nie obrzydzać Karoliny podobieństwem do tej pseudo- aktorki. A jesli żmuda trzebiastowska jest do kogoś podobna to tylko do anny jurksztowicz(dzisiaj raczej zapomniana piosenkarka)

marajka

dokładnie!!! Żmuda jej do pięt nie dorasta.... błagam. Nie można porównywać naturalnego seksapilu i świetnej gry aktorskiej do cukierkowego drewna serialowego....

enigmatycznie

Wg mnie obie panie reprezentują bardzo podobny (żenujący) poziom gry aktorskiej..

JASON_Lives

gdzie zmudzie do niej, z jakiej strony podobienstwo ...

JASON_Lives

Raczej "Żmuda" jest podobna do Gorczycy :)

JASON_Lives

Żmuda jest sztywna. Nie mogę na nią patrzeć. W ogóle nie widzę porównania.

tonik1983

Gorczyca jest ładniejsza, nie widzę porównania że są podobne.

niepokorna_ja.

Marta nie dorasta Karolinie Gorczycy do pięt.Ta druga to przepiękna, utalentowana kobieta. Uwielbiam oglądać Ją w filmach i serialach! Zmuda to dla mnie przereklamowana kobieta przeciętna i niczym szczególnym ( zwłaszcza uroda) niewyróżniająca się.

demonka25

dokładnie tak. Karolina to naturalne piękno i drzemiący jeszcze talent, Marta, no cóż, plastik w urodzie i plastik w grze.

JASON_Lives

Już chyba bardziej przypomina mi Kasię Glinkę. A Martusię uważam za najpiękniejszą polską aktorkę, więc nie zgodzę się z paroma komentarzami wyżej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones