Karolina Gorczyca

7,0
6 100 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karolina Gorczyca

Czemu tak Ją krytykujecie????? Dla mnie Karolina Gorczyca jest bardzo ładną i utalentowaną aktorką, a przede wszystkim nie ma parcia na szkło, jest skromna, podchodzi do wszystkiego z dystansem w przeciwieństwie do niektórych aktorów/ aktorek. Za to właśnie Ją lubię, że zamiast tak jak większość gwiazd lansować się w show biznesie i czerpać przyjemność z własnej sławy, bardzo dużo ma pokory. Powinno być jak najwięcej takich aktorów jak ona.

scarlet147

Czy tylko ja ciągle ją mylę z Anną Czartoryską ?

NAWIEDZONA__

no jest trochę podobna do niej,tak czy siak ładna z niej panienka jak najbardziej materiał na żonę :PP

scarlet147

Również uważam, że bardzo dobra aktorka.

scarlet147

Jest bardzo ładna i nawet ją lubię jednak uważam że jako aktorka jest po prostu słaba, coś mi w niej nie pasuje.. Właśnie skończyłam oglądać "sprawiedliwych" i tylko utwierdziłam się w tej opinii ..zagrała malutką rolę w ostatnim odcinku ale jest totalnie nieprzekonywująca..3/10

scarlet147

Z ciekawości przejrzałam wcześniejsze tematy dotyczące Karoliny i nie rozumiem tytułu tego postu. W większości wszyscy wypowiadają się o niej pozytywnie, że jest ładna, zdolna itp. Rzadko kto napisze że jej nie cierpi oczywiście nie podając argumentów-bo nie!!!

scarlet147

Pokora akurat czy skromność nie ma tutaj nic do rzeczy. Jest bardzo ładna to fakt, ale jest jedną z dwóch polskich aktorek na które nie mogę patrzeć bo jej gra wg mnie jest sztuczna i jakoś do mnie "nie przemawia".

milk_shake

Zgadzam się! BArdzo ładna i ... tyle. Jeśli chodzi o grę aktorską to padaka na całości. Widziałem ją w 'SKrzydlatych świniach' i w jednym odcinku chyba 'na dobre i na zle'... jej dziwne miny + śmeiszne, nieprofesjonalne zachowanie przed kamerą, tak jakby sie peszyła, tak jakby obecnosc kamery i ekipy powodowało, że ma taki dizwny wyraz twarzy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones