Karolina Malinowska-Janiak

Karolina Maria Malinowska

5,2
85 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karolina Malinowska-Janiak

...głupie komentarze kto jak jest ubrany...szkoda, że ona zawsze jest świetnie ubrana...straszy jeszcze w TVNie...

Idiotka raczej bedzie osoba, dla ktorej, gazety typu Party sa w jakim kolwiek stopniu opiniotworcze. Nie wiem, co to za teksty, ale jesli zostala "poproszona" o jakies opinie to ich udzielila, bo jakby nie bylo w kwestii garderoby ma na pewno pojecie. Typowy, nudny, kiepski - kto, co? Twoj wpis :]

Idiotka raczej bedzie osoba, dla ktorej, gazety typu Party sa w jakim kolwiek stopniu opiniotworcze. Nie wiem, co to za teksty, ale jesli zostala "poproszona" o jakies opinie to ich udzielila, bo jakby nie bylo w kwestii garderoby ma na pewno pojecie. Typowy, nudny, kiepski - kto, co? Twoj wpis :]

użytkownik usunięty
RozA_7

Typowa nudna i kiepska jest ONA i twoja nadęta, obśmiewcza ocena mojej wiadomosci tej..pani....

Według mnie kto jak kto, ale ona na modzie się zna :) więc nie widze przeszkód by mogła wypowiadać sie na temat strojów innych. Poza tym z tego co czytałam to jej opinie są naprawde trafne ;p

purplejudka

a ja się zawsze śmieje z tego co pisze, ale to taki pozytywny śmiech (nie wyśmiewanie) i dobrze że pisze, jak się zna to niech się wypowiada ;P

wonderland

Jak na dłoni widać czy ktoś ubrał się ok czy zaszalał i wygląda dennie- a ona zamiast krótko ocenić strój przywołuje wątki z życia każdej z gwiazd-wg mnie to jest głupie naśmiewanie się z czyjejś bluzki. Mi też się nie podobają jej opinie dla Party

RozA_7

hmm Dode tez zapraszają na róne imprezy, ale po co i dlaczego? bo jest popularna a niekoniecznie ciekawa ..i tu odpowiedź

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do jej głupoty to polecam obejrzenie powtórki Wojewódzkiego. Pannica wielce się oburzyła, że ktoś ośmielił się nią nie zachwycać. Nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek inny tak się ośmieszył jednocześnie nie zdając sobie z tego sprawy. Malinowska i jej koleżanka chciały pokazać, że nie są "jakimiś tam dziuniami", a jako takie się właśnie zaprezentowały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones