Katarzyna Łaniewska

Katarzyna Janina Łaniewska

6,8
8 142 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Łaniewska

Toksyczność ludzi nie zna granic. Wstyd mi za niektórych, którzy tak naprawdę nie powinni
się wypowiadać. Nauczcie się najpierw patrzeć na wasze wnętrza, a nie poniżać
wszystkich
dookoła, bo to was nie tylko pogrąża publicznie, ale i wewnątrz was samych. Przyjmijcie
do
wiadomości, że przez to co wygadujecie nie jesteście lepsi. Wielcy przemądrzali
anonimowi
ludzie się znaleźli. Jest mi niewytłumaczalnie przykro, jak patrzę na wypowiedzi niektórych
ludzi.

awwvww

Cóż - debili nie brakuje. A ja Panią Katarzynę popieram. Patrząc na Goolewskiego, to rozwód był jedynym wyjściem! :)

ElRio

Ale co ma do tego rozwod?

przemyslaw18

A się przyp*** teraz do niej, że niby teraz taka kościelna a dawniej ultrakomuch i rozwódka. Aprzecież tylko krowa nie zmienia poglądów. :) Człowiek się zmienia... w jej przypadku - na lepsze.

ElRio

no widzę , że nasz kolega EIRio wyjechał na zieloną wyspę , bo patrząc po jego wypowiedziach w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z jego wykształceniem :D
Ogólnie to śmieszny jesteś :) taki pocieszny wręcz, tak poczytałem te Twoje posty ,w co drugim pojawia się jakaś inwektywa , albo kwitowanie typu "buhahahha" ( zawsze uważałem , że jak ktoś pisze coś takiego w poście to musi mieć jakieś opóźnienie umysłowe ) , no i jest jeszcze czołowe powiedzonko "tylko krowa nie zmienia swoich poglądów" , widzę , że te 5 klas podstawówki , nie poszło na marne . Liznęło się polszczyzny.
Jeszcze Twój profil sobie przeglądając zauważylem jedna ciekawostkę, wszystkie filmy pasikowskiego , w krótkim odstępie czasu otrzymały od Ciebie "1" :D Rozumiem , że to jakaś osobista vendetta ( podpowiadam - zemsta ;) )
Jesteś chyba troszeczkę takim polaczkiem-wolaczkiem , a reszta co myśli inaczej to - komuch , żyd, pedał , zdrajca , lewak itp itd. Yhhhh... no cóż tutaj komentować Twoje zachowanie ... ale pisz tak dalej , jesteś takim promyczkiem radości w smutne pochmurne dni. Jak czytam co napisałeś to i się usmiechnę , dowartościuje trochę , mój nastrój się poprawi , że większośc takich mądrali jest już poza granicami mojego kraju :)
Reasumując : pisz , pisz i jeszcze raz pisz ! Nie przestawaj !
pozdrawiam !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ElRio

no bądź bądź poza granicami :)
Mi się tutaj dobrze żyję , a im mniej ludzi Twojego pokroju tym lepiej :) , jest mi dobrze wśród , jak to napisałeś : zdrajców, komuchów , żydów, lewaków i pedałów:)
Jest tylko jeden smutny wniosek , że taki ktoś jak Ty , skrajnie prymitywny , jest naszym towarem eksportowym :( Często mam do czynienia z ludźmi z innych państw . No i powiem szczerze , są to osoby przemiłe , tylko jestem w stanie sobie wyobrazić co muszą sobie inni pomyśleć na temat naszego pięknęgo kraju rozmawiając z takim kapuścianym łbem :(

yoshi88

Ten piękny kraj będzie jeszcze piękniejszy, gdy na drzewach zamiast liści... ;)
Prymitywny to ty jesteś, jeśli nie widzisz (a raczej - widzisz, tylko akceptujesz bądź ignorujesz) że twoi lewaccy kolesie to prosta droga do KOŃCA Polski jako niepodległego państwa.
Ale nie bój nic - Polacy zaczynają się już powoli budzić i "jeszcze tu kufa wrócimy"! :)

ElRio

ale co w tym złego , że ktoś ma lewicowe poglądy ?
Radzę powrocić do wiedzy podstawowej bo widzę , że kuleje u Ciebie nieco :) Co to znaczy lewica a co znaczy prawica , chyba po jednej i po drugiej stronie mogą być prymitywy :)
A do końca Polski nic póki co nie prowadzi :) No chyba , że ludzie Twojego pokroju by się dorwali do wladzy , to tak , nasz kraj zamieni się wtedy już w kompletny ciemnogród na poziomie jakiegoś afrykańskiego państwa.
Aktualnie mieszkam w kraju , no i nie widzę tego wielkiego "budzenia" Parę marszów ,z ONR i wszechpolakami , nie oznacza , że oni coś zdziałają :) Ta banda mamutów nadaję się tylko do wyrywania kostki brukowej i rzucania nią :) Proszę mi wierzyć , że nie maja dobrej opinii wśród ludzi myślących :) Raczej mało osób ich popiera , z prostego względu - to banda idiotów :)

yoshi88

Jak to "co złego"? A co złego w tym, jeśli ktoś jest faszystą? Czerwoną zarazę trzeba tępić bo to wszystko odmiany nazizmu. Prawica promuje wolność jednostki a lewica - jej zniewolenie. To są poglądy zbrodnicze i trzeba je zwalczać.
Ja budzenie się Polaków widzę. Z dalszej perspektywy widać więcej. Co do kostki brukowej to rzucali nią zamaskowani policyjni prowokatorzy.
A co do roli MW i ONR - mam nadzieję, że to dopiero początek ich drogi. W każdym razie widać paniczny strach jaki wzbudzają u sługusów reżimu.

ElRio

noooo z czego sie orientuję wszystkie systemy totalitarne jakie istniały na tej ziemii to miały wygląd skrajnie prawicowy :) Hitler , Stalin < to że panował tam komunizm nie oznacza że była to czysta lewica , chociaz w założeniu niby tak było :) > , dzisiaj np : korea północna. Ciekawie bardzo o tym opowiada Christopher Hitchens , niestety już świętej pamięci . No ale ja nie jestem politologiem , żeby dywagować na te tematy :)
A pytanie co jest w złego byciu faszystą jest skrajnie głupie ... serio :) Tak kochasz nasz kraj < wnioskuję z tego co piszesz > ,a zastanawiasz się co jest w złego w faszyzmie ... 1939-45 <- to jest coś złego w faszyzmie :)

A MW i ONR... Litości... Zobacz sobie jaka jest sytuacja na Węgrzech, a mianowicie z tworem Jobbik , który to wyrósł na boku tamtejszej prawicy. Nie dość , że biegają po Budapeszcie i nawołują do eksterminacji żydów < nie żartuję , najlepsze było to ak jeden z ich szefów też tak gadał , a się okazało , że sam ma żydowskie korzenie :D > , to jeszcze mają wstydu na pół Europy. Jak masz znajomych Węgrów to zapytaj ich o to. Także... Wierz mi ... ONR i MW ... to takie zbiorowisko frustratów :)

yoshi88

Akurat Jobbik na Węgrzech jest bardzo popularny i rośnie w siłę.

ElRio

no własnie z czego orientuję się to rósl w sile ale w tym momencie jest dosyć źle postrzegany :) na wyborach parę lat temu dostał aż 17% poparcia , ale w tym momencie jego notowania to ok 6 % :)

yoshi88

Wyluzuj - będzie lepiej! :)

ElRio

a mi się ta tendencja spadkowa podoba ;p

yoshi88

No domyślam się! :)

yoshi88

Całkowicie Cię popieram. Dobrze, że takie mamuty wybierają emigrację.

awwvww

A mi za nich nie jest wstyd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones