Katarzyna Łaniewska

Katarzyna Janina Łaniewska

6,8
8 142 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Łaniewska

PiS

użytkownik usunięty

kiedy dowiedziałem się o jej powiązaniach z pisiorakami straciłem do niej cały szacunek...

A ja dopiero go nabrałem w tym momencie.. :)

ElRio

Łączymy się w bólu w takim razie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ElRio

Hahaha i mówi to prostak nie potrafiący pisać po polsku i w sposób kulturalny na publicznym forum. Co jak co, ale w "odwracaniu kota ogonem" pisowskie oszołomy osiągnęły mistrzowski poziom. Pozdrawiam! :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ElRio

EIRio po przeczytaniu dwóch twoich postów dochodzę do wniosku ,że musisz mieć jakieś zaburzenia psychiczne.
Wymyślasz sobie jakieś słowo , piszesz i się sam śmiejesz z tego co napisałeś. Dosłownie jakbyś był niedorozwinięty.
Pzdr.

Daragox

Jak tam twój BUL? HEHEHEHEHEHEHEHEEH

ElRio

twój BUL jest lepszy niż mój, haha

ElRio

To Twój problem

giovanni50

Hehehehehe

Stara komunistaka, towarzyszka sekretarz Łaniewska doskonale odnajduje się w mentalności pisowskiej. Dawniej, jako jedna z aktywistek w czerwonych krawatach na PWST dopadała na zebraniach koleżanki, donosząc publicznie, iż ubierają się na modłę amerykańską. Szczuła i piętnowała zgodnie z linią partii. Gnoiła ludzi, czyli to co PIS i jego wyznawcy potrafią robić najlepiej

Praski_Profesor

"Kto za młodu nie był socjalistą, ten na starość będzie skur-wy-synem". - Józef Piłsudski
:)))))

ElRio

Przykro mi, ale właśnie obraziłeś panią Łaniewską, bo Piłsudski nie miał na myśli komunistów, których szczerze nienawidził. Odsyłam na lekcje historii. Socjalista, a komunista w rozumienia dwudziestolecia międzywojennego to były dwie różne postacie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ElRio

No właśnie przez takie generalizowanie cierpi wielu ludzi na przykład przed chwilą obraziłeś Piłsudskiego, a co do pani Łaniewskiej to czy przeskakiwanie ze skrajności w skrajność to stawanie się mądrzejszym?

ElRio

Piłsudski sam był socjalistą, członkiem PPS (może i lewica, ale niepodległość Polski była dla nich równie ważna jak dla endeków).

Pawuloniasty

Oczywiście, że był. Ale się od nich zmył! :) Wysiadł z czerwonego tramwaju na przystanku NIepodległość. :)

ElRio

Nie mylmy socjalistów z komunistami. Nawet socjalista może być patriotą i pragnąć niepodległości swojego kraju.

Pawuloniasty

Socjalista to takie samo ścierwo jak komunista. Tępić należy obydwa te pokraczne twory.

ElRio

Przesadzasz. Komunizm i narodowy socjalizm oczywiście, ale socjalizm niby dlaczego?

Robson

Narodowy socjalizm w niemieckim wydaniu, dodałbym. Bo np. we Włoszech Mussolini wcale nie był takim potworem jakim go dziś malują. Źle wybrał sojusznika po prostu.

Pawuloniasty

Co do Mussoliniego, to był faszystą i potworem też (ludobójstwo tubylców w Somalii czy Etiopii, aneksja albanii). Wracając jednak do Łaniewskiej, to nie rozumiem czemu ocenia się ją za to czy jest harcowniczką PiSu czy nie i daje 10 albo 1. Jeżeli jest słabą aktorką to wystawiam jej niską notę, jeżeli ma talent, to zasługuje na docenienie ot co.

Nnorm

Aneksja Albanii odbyła się praktycznie bez rozlewu krwi geniuszu. Ludobójstwo w Afryce? Po prostu wojna... rozumiem, że druga strona miała dzidy, ale mieli ziemie, którą Mussolini chciał. Proste.

Pawuloniasty

Nie mówię o wojnie z Etiopią ale ogólnie o włoskim kolonialiźmie w rogu afryki. Co do Albanii to wymuszanie na innym kraju aby się dał skolonizować, bo jak nie to wp.ierdol, nie stawia go w pozytywnym świetle.

ElRio

Właśnie przez takie skrajne opinie prawica jest w Polsce tak podzielona. Lewactwo też myśli na tej zasadzie i z narodowców robią faszystów. Dziś może i socjaliści są jacy są, ale przedwojenny socjalizm to było co innego np. jeśli chodzi o PPS. Piłsudski dał nam niepodległość, ale nie zaprzeczysz, że poglądy miał jakie miał i to właśnie w PPS one się ukształtowały. Dzisiejszy PPS niestety to już zupełnie inna (gorsza) bajka i zwykła hołota. Niestety, jak wiele rzeczy w naszym kraju się zdegenerowała. Pozdrawiam kolegę patriotę.

Pawuloniasty

http://static.polskieradio.pl/files/d40708f9-6253-480a-8ef4-c2ddad3b6d13.file
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/20169/onr550.jpeg

O tak, wcale nie ma powodu aby uważać ich za faszystów. Wystarczy podyskutować z takimi osobami jak EiRio i poczytać deklarację ideową aby się przekonać czym ONR jest tak na prawdę.
BTW Dzisiejszy PPS nie wywodzi się z PZPR i pod koniec PRL-u działał w opozycji. Na pierwszym po 89' kongresie PPS-u, przedwojenni jego członkowie potwierdzili, ciągłość partii.

Nnorm

Ale ja nie twierdzę, że Włochy Mussoliniego to nie było państwo faszystowskie, proszę mi tutaj nie sugerować, że coś takiego mówię. Uważam jednak, że nie była to dyktatura o takim ''dorobku'' jak ta w III Rzeszy. Gdyby Mussolini nie sprzymierzył się z Hitlerem to pewnie rządziłby we Włoszech długo po zakończeniu II Wojny Światowej.

Pawuloniasty

Zgadzam się ale nie można też zapominać o ciemnej stronie działań Mussoliniego.

Nnorm

Zachowując jednocześnie proporcje.

Pawuloniasty

No nikt nie porównuje Mussoliniego do Hitlera, co nie zmienia faktu, że swoje za skórą ma i to całkiem sporo.

Nnorm

A czym się różni czerwony pomiot z przedwojennym rodowodem od czerwonego pomiotu z rodowodem moskiewskim? Trzeba tępić jednych i drugich nim wprowadzą homomałżeństwa i Grodzką do Prezydium Sejmu.

ElRio

Oświeć nas obrońco Polski, w jaki sposób tępić? Chciałbym abyś to rozwinął.

Nnorm

Zbrodnicza ideologia musi zostać napiętnowana i zakazana.

ElRio

Nadal rzucasz hasła, z których nic nie wynika. W jaki sposób napiętnowana, jaka ideologia? I wreszcie co by do tej ideologii wg. ciebie się zaliczało?

Nnorm

Nuuuuudzisz. Zajrzyj do wujka Googla i tam się dowiesz wszystkiego. Jeśli fakt że chore czerwone zbrodnicze ideologie wymagają potępienia dziwi cię... to sorry. Nie moja wina.Wróć do szkoły.

ElRio

Wróciłbym do szkoły tylko po to aby ciebie do niej odprowadzić. Akurat gdy ci "zbrodniczy" socjaliści walczyli o niepodległosć kraju, endecja wraz z dmowskim grzała się w dumie i chciała trwać w cesarskiej rosji. Doucz się najpierw i zacznij rozróżniać socjalizm, komunizm i stalinizm oraz porzuć ten eugeniczny bełkot.

Nnorm

Zieeeeeeeeeeeeeew... tak, tak, dalej opowiadaj baki, może ktości uwierzy że socjaliści to więksi patrioci niż sam Dmowski. BUHAHAHAHAHAHAHA

ElRio

Naprawdę cię należy zaprowadzić do tej szkoły, bo wiedza u ciebie kuleje a sam żyjesz chyba w alternatywnym świecie gdzie dmowski tworzył legiony walczył aktywnie z zaborcą przed I WŚ a potem został naczelnikiem państwa.

Nnorm

Dmowskim sobie mordy nie wycieraj bo temu Wielkiemu Polakowi nie jesteś godzien butów nawet czyścić.

ElRio

Widzę, że prawda w oczy kole. To jest chyba pierwszy etap - szok i zaparcie przed prawdą historyczną. Zasługi dmowskiego są w każdym razie bardzo wątpliwe. No chyba, że danie podwaliny dla rozwoju rodzimych ruchów nacjonalistycznych i faszystowskich ocenimy jako zasługę.

Nnorm

Patriotycznych się pisze, patriotycznych...

ElRio

Niestety patriotyzm to nie darcie mordy "precz z komuną" ćwierć wieku po jej upadku, czy antysemityzm. Pogódź się z tym.

Nnorm

BUHAHAHAHAHAHA! Komuna upadła? Naprawdę? Coś przegapiłem? Czy Jaruzel i Kiszczak gniją w więzieniu czy pobierają wysoką emeryturę z moich podatków? :) To tylko jedno z setki pytań kontrolnych...

ElRio

A za co mają gnić w więzieniu?

Nnorm

Choćby za to, że byli moskiewskimi pachołkami i służyli IM nie NAM. Choćby za masakrę pod kopalnią Wujek, choćby za katowanie i mordowanie polskich patriotów przez SB, która działała pod ich komendą. Choćby za to, a znalazłbym jeszcze setki innych powodów. Przestań pisać bzdury, bo zaraz zaczniesz tu jawnie zakłamywać historię. Masz się za mądrzejszego od El Rio?

Dzida_86

Widzę rodzina i przyjaciele EIRio dołączyli do dyskusji.

ElRio

A po co mają gnić w pierdlu? Za więźniów też bulą podatnicy. Od razu pod mur i kula w łeb.

Pawuloniasty

Tys prowda! :)

Pawuloniasty

W końcu EIRio sam pisał, że trzeba tępić socjalistów, a solidarność i robotnicy byli socjalistami. Więc Kiszczakowi i Jaruzelowi powinien postawić w domu ołtarzyk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones