Katarzyna Łaniewska

Katarzyna Janina Łaniewska

6,8
8 138 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Łaniewska

Będzie Pani świetna w roli wielkiej Anny Walentynowicz w filmie "Smoleńsk". I proszę olać ciepłym moczem (sikiem prostym przerywanym) całą tą lewacką swołocz, która na pewno kupą się tu zaraz zleci, by hejtować, hejtować...

ElRio

ciekawa wypowiedź, ale to jest portal filmowy, a nie polityczny, więc czy mógłbyś podać jakieś wybitne role pani Łaniewskiej uzasadniające powód dania jej szansy w tym filmie?

przemyslaw18

O, i mamy pierwszego hejtera. Witamy! :) Pytanie pomocnicze: ile trzeba mieć Oscarów żeby zasłużyć sobie na rolę w filmie "Smoleńsk"? :)

ElRio

Jeśli uważasz to za hejtowanie to nie wiem czy mogę odpowiedzieć na Twoje pytanie, żeby nie zostać uznanym za hejtera, ale spróbuje. Tak więc jak sam zauważyłeś pani Łaniewska nie otrzymała żadnej nagrody filmowej, a od kilkudziesięciu lat nie zagrała żadnej głównej roli, nie liczę serialu "Plebania", więc czy nie ma w Polsce kompletnie żadnych aktorek, które zagrałyby lepiej od pani Łaniewskiej?

przemyslaw18

No Sharon Stone mogła zagrać Walentynowicz, ale akurat jest zajęta... Weź człowieku - odpuść sobie to hejtowanie.

ElRio

To nie jest hejtowanie, tylko podaj chociaż jeden logiczny argument dlaczego pani Łaniewska się nadaje do tej roli?

przemyslaw18

No już mówiłem - Sharon Stone jest zajęta.

ElRio

A co jeśli Sharon Stone nie zna polskiego i nie jest w ogóle podobna do pani Walentynowicz? Chcę naprawdę logicznych argumentów, bo chcę poznać Twoje osobiste zdanie co do filmu.

przemyslaw18

Ten "geniusz" Olbrychski też nie zna słowa po angielsku a zagrał rólkę w filmie SALT.
A co do podobieństwa - to przecież od tego są charakteryzatorzy. CZy gość grający Chewbaccę był do niego choć trochę podobny? Weź zacznij logicznie myśleć bo trąci mi gimbusem na kilometr.

ElRio

Porównanie Anny Walentynowicz do Chewbacci to jest juz jednak lekkie przegięcie.
Jeśli chodzi o meritum - patrząc zupełnie obiektywnie to Łaniewska całkiem dobrze nadaje się do roli Walentynowicz, chociażby ze względu na podobieństwo fizyczne i podobny wiek.

ElRio

Wyzywanie od gimbusów zaczyna się, gdy brakuje argumentów. "Chcę naprawdę logicznych argumentów, bo chcę poznać Twoje osobiste zdanie co do filmu." jeśli to jest dla ciebie gimbusiarstwo to zatraciłeś gdzieś po drodze granicę, co do pani Łaniewskiej to uważam, że powinien zagrać ktoś kto ma większe doświadczenie filmowe. Zobaczymy, bo wydaje mnie się, że zaangażowanie się tej pani do filmu spowoduje upolitycznienie filmu, który może wyglądać wręcz jak za przeproszeniem "manifest jedynej słusznej partii". Jeśli będzie to ciekawie zrobiony film apolityczny w tak drażliwej sprawie, sam chętnie go obejrzę. Co do pana Olbrychskiego to nie rozumiem dlaczego go obrażasz umniejszając jego rolom i rólkom. Skoro sprowadziłeś temat do Sharon Stone to sam się nie dziw absurdalnym odpowiedziom. Pozdrawiam maturzysta.

przemyslaw18

Maturzysta! O ja nie mogę... :) To daleko od gimbusa nie byłem jednak... :)

ElRio

Jeśli oceniasz po metryce to proszę bardzo, jeśli komentujesz dłuższą wypowiedź odniesieniem do jednego słowa to proszę bardzo, panie starszy bo rozumiem, że pan jest starszym człowiekiem po czterdziestce, co nie zmienia faktu, że zachowuje się pan jak dziecko, bo gimbus to nie wiek to stan umysłu na którym człowiek się zatrzymał (powinien tutaj wstawić sarkastyczną emotikonkę). Tak to się dzieje, gdy brakuje argumentów, a nie można przyznać się do porażki, warto byłoby się tego nauczyć, jeśli się mylę proszę mnie wyprowadzić z błędu sensownością swoich argumentów panie starszy( ironiczna emotikonka).

przemyslaw18

Obawiam się, że ze zdaniem tej matury może być problem... Ostatnio przestali byle komu dawać. :)

ElRio

"Ostatnio przestali byle komu dawać." Czyli miałeś najwyraźniej sporo szczęścia, że zdążyłeś. Dziękuję za logiczną argumentację godną reprezentanta szarej masy, przy okazji uważam, że jako fan takich dzieł science-fiction jak 2012, czy Pojutrze, film Smoleńsk 2010 zapewne przypadnie panu do gustu, jeśli mam pan coś sensownego do powiedzenia proszę pisać, jeśli nie to proszę dać sobie spokój z wpisami na forum, bo najlepiej panu idzie podążanie "jedyną słuszną drogą", dlatego już wolę uczyć się do matury, bo na szczęście tacy ludzie jak pan raczej by jej nie zdali w dzisiejszych czasach, jak pan sam napisał.

przemyslaw18

Na pewno bym nie zdał. Przyznaję się bez bicia. Kiedy zdawałem to matma nie była obowiązkowa, dlatego mam maturę. :)

ElRio

Dobrze, więc skończmy temat, bo od pani Łaniewskiej doszliśmy do poziomu edukacji w Polsce, a to jest mimo wszystko forum o filmach :). Kończąc, chętnie w roli Anny Walentynowicz zobaczyłbym Krystynę Jandę, ze względu na jej dotychczasowy dorobek filmowy, a z całym szacunkiem pani Łaniewskiej można zaproponować mniejszą rolę, jeśli będzie chciała wziąć udział w tym projekcie.

przemyslaw18

Nie znasz się. Może jeszcze Pazurę w roli Walentynowicz byś obsadził?

ElRio

Czyli łaniewska, albo śmierć?

przemyslaw18

Ona jest ok do tej roli.

ElRio

Co do warunków fizjonomicznych się zgodzę, a co jeśli z niewyjaśnionych przyczyn nie będzie mogła zagrać, to kto ją zastąpi?

przemyslaw18

Sylvester Stallone.

ElRio

Czy jest na sali lekarz?

przemyslaw18

Hehehe...

ElRio

Cięta riposta, znasz aktorów zagranicznych jak poznasz polskich to daj znać.

przemyslaw18

Nudzisz mnie :) Jesteś upierdliwy jak moja teściowa.

ElRio

Za to z Ciebie niebywały kompan do rozmów na temat filmów, bo jesteśmy na forum filmowym. Żegnam.

przemyslaw18

Papapapapapapapapapa! :) Cieszę się, że postanowiłeś już mi nie zaśmiecać wątku. :)

ElRio

w sumie byłem jedynym, który odpowiedział na twoją deklarację. Bez odbioru. Po prostu nie odpisuj.

przemyslaw18

No - jeden leming dyżurny.

ElRio

Mówiąc o lemingach zastanów się lepiej ile razy sprzeciwiłeś się polityce PISu

przemyslaw18

O, leming dyżurny wypełzł ze swojej śmierdzącej nory! :) Witamy, witamy! :)

ElRio

Zyj w Irlandii i badz pseudopatriotą gdzie indziej, panie trollu internetowy

przemyslaw18

A żyję i mam się dobrze! :)

ElRio

Wesolych swiat, nie wiem czy są jakies roznice w obchodzeniu swiat w Irlandii wzgledem tych w Polsce. Radosnych swiat.

przemyslaw18

Dokładnie kropka w kropkę tak samo. Happy Christmas. :)

ElRio

Dzieki i nawzajem

ElRio

Odpowiedź: zero. Żeby zagrać w filmie 'Smoleńsk' nie trzeba nawet być aktorem. Nikt o zdrowych zmysłach tam nie zagra, dlatego zbiera się każdego, kto tylko deklaruje poparcie dla PiSu

bedouin

Nie no, spoko! :) Zobaczysz, że nie będzie tak źle! :)

ElRio

Ona to sobie może piać na festynach Jarka, ale Stuhr, to już politycznie wypowiadać się nie może? Morlanośc Kalego przez Pana przemawia, drogi Panie;)

BelzeBoobies

Trafiłeś w sedno.

ElRio

Szkoda, pani Łaniewska wydaje się sympatyczna, a tu takie wywrotowe poglądy. Ale trzeba rozdzielić politykę od filmu

bedouin

W starym piecu diabeł pali! :)

ElRio

Tylko bardziej popularna będzie dzięki temu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones