Katarzyna Maciąg

5,9
3 174 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Maciąg

Proponuje zauważyć, że w każdym filmie w którym gra ma jeden wyraz twarzy. Ciągle się głupio cieszy. Czy jest zadowolona, czy w złości, w każdej sytuacji ciągle ten sam wkurzający uśmiech. Moim zdaniem, ona nie potrafi grać. Jest strasznie irytująca. Nawet jak śpiewa to z tym samym uśmiechem. To jest po prostu żałosne. I ona skończyła PWST.

werewolf_81

Zupełnie jak Keira Knightley, jak nie wie jak zagrać to wydyma pół otwarte usta i wybałusza oczy ta z kolei wkurzająco się uśmiecha... zawsze to jakiś sposób na zapadnięcie w pamięci...

werewolf_81

no również według mnie te uśmieszki są dziwne, ale ogólnie więcej jej nie zarzucam

werewolf_81

Zupelnie sie zgadzam, niby ladna dziewczyna, a taka jakas .. irytujaca.

werewolf_81

a mnie ona drazni - po prostu drazni - nie wiem czy to ta jedna i ta sama mina czy jej slodziutki glosik przegranej zyiowo dziewczynki - ale nie moge na nia patrzec na ekranie. i jak w odpowiedziach - niby nic jej nie brakuje, niby ladna - nie da sie na nia patrzec, irytujaca strasznie!

werewolf_81

Surowy jesteś, ja daję jej 2/10. Jedynkę zostawiam Liszowskiej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones