Katarzyna Pysiak

8,2
529 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Pysiak

Bardzo ładnie zaśpiewała piosenki w "Mulan" :)

Maarit

ładnie?! chyba żartujesz! to było CUDOWNE!

ojojoj_92

tak cudowne i w Pięknej i Bestii również :)

Maarit

Chyba uszu nie myjecie... Toż to dziewczę skwierczy jak zarzynane prosię, a nie śpiewa. Nie wiem, kto ją lansuje, ale ktoś taki na pewno nie powinien śpiewać (jeżeli jej kwęki można nazwać śpiewem) u Disneya...

Daguchna

To, że kobieta śpiewa wysoko, (a śpiewa, baaardzo), nie znaczy że śpiewa źle. Można taką barwę głosu lubić albo nie (ja też wolę niższe tonacje), ale technicznie nic jej piosenkom nie można zarzucić.
Może gdybym znała je jako samodzielne utwory, nie zachwyciłyby mnie, ale w klimat Disney'a wpasowuja się idealnie i robią tam niesamowite wrażenie :)

Daguchna

Zazdrosne dziewczyny potrafią być bardzo zawistne :P

użytkownik usunięty
Maarit

też jestem oczarowana ścieżką polską z Mulan, ale nie moge jej nigdzie dostać. Ani kupić ani ściągnąć. Może ktoś mi podrzuci jakiś namiar :)

Ahh nasłuchać się nie mogę : )) Ma bajeczny głos : ] Szkoda, że nie udało jej się zrobić kariery muzycznej :| Wg nie ma nic o niej w Wkiepedi :/ Jest mało znaną osobą :/ A ma taki talent..

Maarit

zgadzam sie :) glos ma boski! tak samo strasznie zaluje ze nie udalo jej sie zrobic kariery. zaszla by bardzo daleko.

Alicja444

Z pewnością :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones