Katarzyna ZielińskaII

5,8
3 674 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Zielińska

Ma przepiękne oczy, śliczną buzię. Uwielbiam jej głos - chrypkę, jej styl i jej króciutkie fryzurki. Zawsze elegancka, wysublimowana, po prostu babka z klasą.

evula_2

Z klasą? Dobre. Może dowiedz się najpierw, co znaczy słowo klasa, a potem wypisuj takie bzdury. To co w niej widzisz - fryzurkę, elegancję, wysublimowanie(?) - nie wiem gdzie , ale ok o gustach sie nie dyskutuje - to po prostu jej cechy - wg Ciebie bo ja np sie z tym nie zgadzam. Ale to nie ma nic wspólnego z klasą. Wystarczy obejrzeć 1 odc. Kocham Cię Polsko, żeby stwierdzić, że klasy to ona niestety nie ma. Ani odrobiny. Pozdrawiam.

HollyShannen19

Może wg ciebie Kasia nie ma klasy. A wg mnie ty nie masz jej za grosz i nie mów mi, ze nie wiem co to znaczy. To, ze masz odmienne zdanie do mojego, nie oznacza, ze musisz mnie odrazu atakowac. Nie musimy wszystkich lubic, ale tak jak mówisz o gustach sie nie dyskutuje, zatem nie dyskutuj i lepiej zamilcz, miast w chamski sposób krytkowac innych.

evula_2

O przepraszam - kto tu kogo atakuje? "lepiej zamilcz, miast w chamski sposób krytkowac innych." Pokaż mi gdzie w mojej wypowiedzi jest chamstwo. I czym Cie tak zaatakowałam? Krytyką ulubionej aktorki? Skrytykowałam ją, nie Ciebie. Ty natomiast owszem, atakujesz mnie pisząc, że to ja nie mam klasy. Nie możesz tego ocenić, ja nie jestem osobą publiczną wątpię, żebyś kiedyś mnie oglądała w tv. Co do p. Zielińskiej to piszę, co widzę - że jest ładna - zgadzam się, że ubiera się dobrze ok. Ale klasa to przede wszystkim to, jak się zachowuje. A to co obydwie wyprawiaja w KCP z Marzena Rogalską to ja nie wiem co to ma być. Nie chodzi o Twój czy mój gust. Możesz ją lubic wielbic czy co jeszcze. Ale tak jak mówię, nie tylko ładna buzia i stroje składają się na klasę. Słowo w ogóle nie na swoim miejscu. To tak jak pisza o jakimś dziecku z M jak Miłośc, że to aktor - a dyplomu nie ma. Albo o Dodzie, że artystka, Ręce opadają. P. Zielińska jeszcze niedawno nie była znana, jest ładną kobietą. I to zauważyłam od razu. Ale robi z siebie kretynkę w tym teleturnieju. To jest fakt. Nie tylko ja to widzę. Niestety.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Schizofrenik_XXI_wieku

A ty tyle co menel spod sklepu. Amen

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HollyShannen19

popieram......a jeszcze dodam,ze jest beznadziejna i coraz bardziej zadufana w sobie....co to nie ona!!!!

jacek_filmweb

A co rozmawiałeś z nią osobiście ?

tomucho77

uzywam slow ,ktorych jestem pewien.....mialem kiedys sposobnosc poznania tej Pani.....w Starym Saczu.....i to utwierdzilo mnie w moim przekonaniu.....moze to Ty mowisz cos a nie wiesz co to znaczy.....zegnam.....

jacek_filmweb

Jakoś moja rozmowa z ta panią nie utwierdziła mnie przekonaniu że jest beznadziejna tak jak to ty ujęłeś.
Jak można osądzić człowieka tylko po rozmowie z nim ?
Pewnie w twojej rodzinie też znajdą się beznadziejni ludzie czyż nie ? przecież po jednej rozmowie można rozpoznać człowieka i to co sobą reprezentuje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomucho77

O Ty napewno. Brak słów.

evula_2

zgadzam się z evula_2 ! :)
ma klasę , wspaniały gust i jest śliczna ! :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Schizofrenik_XXI_wieku

brawo ! takie komentarze są po prostu genialne . ukazują kto jest kim tak naprawdę .
gratuluję inteligencji na poziomie Paris Hilton !

a co do Kasi Zielińskiej . takiej Streep nie dorównuje , ale jak na polskie możliwości nie jest tak źle , dlatego 7/1O .

clare_sh

beznadzieja!!!!!

jacek_filmweb

Uzasadnij ?

evula_2

przesadziła z tymi sztucznymi rzęsami.

evula_2

z klasa? bzdura......moze z cala szkola?.......

jacek_filmweb

Człowieku nie używaj słów których znaczenia nie jesteś pewien...

tomucho77

bez komentarza......

evula_2

Jest ładna i tylko tyle. Klasę to ma np. wymieniona tutaj przez kogoś Meryl Streep. A niestety "aktorka" która desperacko próbuje zwrócić na siebie uwagę i ma się za nie wiadomo kogo, jakoś kłóci się z moją definicją kobiety z klasą. Natomiast czym innym są jej zdolności aktorskie, które moim zdaniem prezentują się raczej żałośnie. Pomijam nawet jej zachowanie w tym dennym teleturnieju. To dopiero jest tragedia.

Ellesmera_11

Nareszcie ktoś kto czyta ze zrozumieniem:) Dokładnie o tym mówiłam.

evula_2

Piękna to ona była kiedyś a teraz jest rudym paszkwilem.

użytkownik usunięty
evula_2

Ciekawe, kiedy ludzie zaczną oceniać aktora za jego zdolności/lub ich brak, nie zaś za jego urodę/ lub brak.

evula_2

Jest najlepsza

evula_2

...

evula_2

Piekna i fajna. Szkoda, ze ma jedno z mniej korzystnych zdjec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones