Katey Sagal

Catherine Louise Sagal

8,4
5 229 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katey Sagal

Na "starość" jest seksowniejsza niż w młodości, szczególnie w SOA ;-).

Lecho1523

masz absolutna racje!

ahoj_ed

tez tak myślę:))

Lecho1523

co za soa?

damian252

"Sons of Anarchy" -.-

Lecho1523

Jeszcze nie widziałem ;] coś się zmusić nie mogę na ten serial

damian252

Zmuś się - warto. :) Też jakoś długo nie mogłam się za niego zabrać i z trudem obejrzałam pierwsze pięć odcinków, ale później nie mogłam się oderwać.
Polecam oglądać z napisami, bo w wersji z lektorem oczywiście ucięto kilka scen i teksty są złagodzone.

I_am_a_Bad_Girl

wolę lektor i nie przeszkadzają mi złagodzone teksty ;] itp itd
nie mogę sie zmusić na ten serial bo zobaczyłem kolesi na motorach i tak se pomyslałem ehhhhhhh co to bedzie jakaś nuda hehehh

damian252

Mnie akurat kręcą gangi na motorach, obecnie jestem przy 1 sezonie mogę powiedzieć że serial jest ciekawy ale akcja toczy się tam powoli, to dla osób które po prostu lubią takie klimaty ;-).

Lecho1523

ja lubię wszystko ale preferuję coś z SciFi wiesz coś typu 4400,Farscape, Battlestar Galactica,Eureka ,Farscape, Futurama teraz przymierzam się do Babylon 5 ale nie gardzę kryminalnymi Agenci NCIS,CSI ,Detektyw Monk, Dowody zbrodni etecera nawet coś z Cudowne Lata , Czarna Żmija więc raczej się nie szufladkuję z tym tematem :D
ale jak znam życie na pewno kiedyś obejrzę Sons of Anarchy :-)

damian252

Jak na 58 lat to wygląda seksownie :)

Geographic

57 : ).

Geographic

Seksi mamuska z niej;)

Ciekawy temat na onecie znalazlem i dziwie sie ze jej tam nie ma;):

http://film.onet.pl/najgoretsze-filmowe-i-serialowe-mamuski/j4htl

pozdro:)

damian252

Polecam The 100 oraz Fringe

damian252

Stary, masz rozrzut jak ruska katiusza - od BattleStar Galactica, Futuramę przez NCIS, Cudowne lata (?!) po Czarną Żmiję.

Lecho1523

Jak zobaczyłem że jest w obsadzie SOA myślałem, że to ze względu na męża.. jak ja się myliłem.. :| Gra świetnie. Po prostu jest idealna do roli Gemmy

Himo666

Zgadzam się z tą wypowiedzią w 100%!

Lecho1523

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/71/Katey_Sagal.jpg

<brb fappin>

Lecho1523

no trudno zeby babka, ktora ma wiecej botoksu na twarzy niz silikonu w cyckach zle wygladala...

bla321

Jesteś dziewczyną więc powód twojego komentarza jest oczywisty.

Lecho1523

hahahahaha umiem po prostu rozroznic piekno naturalne od tego, ktore powstalo przy pomocy skalpela, ale nie twierdze ze nie jest seksowna

bla321

Wmawiaj sobie dalej.

Lecho1523

jestem lesbijka, to znaczy ze juz mam takie samo prawo oceniac wyglad kobiety jak ty?;]

Lecho1523

wyluzuj chlopczyku, nie wiem cos sie tak rzucasz, ja napisalam ze przeszla wiele opercacji plastycznych(to jest fakt, wiec sie juz tak nie podniecaj) a nie, ze nie jest seksowna, chociaz i tak 50+ to juz kategoria nie dla mnie, a ze ty takie mamuski lubisz, twoja sprawa, rzecz gustu, kooooooooooniec tematu.

bla321

I jeszcze mi powiedz że ma sztuczne piersi...

Lecho1523

nie wiem, moze ją bozia tak obdarzyla... niewazne czy po operacjach czy po prostu, tak dobrze sie starzej, wyglada bardzo fajnie, jak na swoje lata, super gra w SOA, niech trzyma tak dalej

bla321

Skoro nie potrafisz rozróżnić sztucznych piersi od prawdziwych nie powinnaś się w ogóle wypowiadać na ten temat.

Lecho1523

boze jak ty sie uczepiles, widzales jej cycki, macales? tak samo gowno mozesz powiedziec na ten temat jak ja, wez wracaj do dalszych fantazji o 60latce a mnie daj spokoj, jakis obsesyjny maniak, szkoda gadac, znawca sie znalazl

bla321

Nie muszę ich macać ani widzieć w całości żeby rozpoznać.

Lecho1523

masz racje, to przez to, ze wisza-latwo rozpoznac;]

użytkownik usunięty
bla321

niemożliwe, że ma prawdziwe. Jeśli widzieliście śwb to w pierwszych dwóch sezonach Peggy ma piersi prawie tak małe, jak Marcy. Dopiero później w magiczny sposób uwydatniły się. Ale pasują jej:-)

Lecho1523

po prostu ma lepszą fryzurę i nie gra tępej strzały.

Lecho1523

Ciekawe co się za tym fenomenem kryje?

Lecho1523

starosc, nawet w cudzyslowie, nigdy nie jest seksowniejsza od mlodosci.
Wyglada dobrze jak na swoj wiek. Ale co w tym dziwnego. W dobie medycyny estetycznej i chirurgow plastykow, kazdy, kto ma kase, i zalezy mu aby dobrze wygladac, to wyglada dobrze :-) Zwlaszcza osoby, ktore maja taki zawod, w ktorym dobry wyglad bardzo sie liczy.
Wezmy taka Joan Collins czy Jane Fonde. Jedna po 80-tce, druga juz dobija. Czy ktos dalby im tyle? W zyciu!

Lecho1523

Wkrótce będzie nie MILF a GILF

Lecho1523

to samo pomyślałem po "opłacone krwią"

Lecho1523

Dokładnie teraz dużo lepiej wygląda. A w Bundych wyglądała obleśnie jak transwestyta w tej fryzurze i makijarzu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones