Kathleen RobertsonI

Kathleen E. Robertson

6,8
1 556 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kathleen Robertson

Mimo niezwykłej urody, ktorej chylę czoła juz o czasów jak pierwszy raz zobaczyłem ją w 'Beverly Hills 90210', gdzie zwrociła na mnie natychmiast swoja uwagę, jest prywatnie bardzo niemiłą osobą, a przynajmniej tak twierdzi jeden z moich znajomych, ktorzy swego czasu, za studiów dorabiali na wakacjach dorywczą pracą w USA. Jeden z nich utrzymywał porządek na terenie miasteczka Hollywood, głównie na terenie studia, gdzie miał często okazję spotykac właśnie panne Robertson jak popisywała, się swoim temperamentem, ubliźając komu w zasięgu popadnie i rzucając kubki po kawie w lewo i w prawo. No tak przynajmniej on twierdzi, a ja jedynie ubolewam.

VegaTron

Wygląda mi na średniej (acz charajterystycznej) urodu hollywoodzką dupodajkę.

VegaTron

podobno elvis presley żyje ;];];], naszym zadaniem nie jest ocena jej życia prywatnego, tylko jej aktorstwa, gdzie aktorką jest dobrą i jest bardzo ładna to fakt, pzdr

VegaTron

W ramach wierzytelnosci, nie oceniam jej zycia prywatnego, jedynie przekazuje co sam usyszalem. Jenis Joplin wspolnie z JFK tez podobno zyja, gdzies na przedmiesciach Edynburga. PZDR

VegaTron

no to jak zwróciła na ciebie uwagę to tylko pogratulować :)

Shaker82

Syn mojego znajomego przez dwa miesiące kosił u Niej trawniki , mówił że bardzo miła i ciepła osoba .

VegaTron

tez mi wyglada sukowato, ale pozory mogą mylić (choc to czesto widac po spojrzeniu) do tego dla mnie ma strasznie irytujacą urodę, te usteczka w ciup.

VegaTron

Drażnniąca postać w B.H 90210

VegaTron

a widzieliscie jej zeza? w serialu Boss ciagle go pieknie prezentuje. okropne babsko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones