Katie Featherston

Katie Dianne Featherston

6,8
947 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie Featherston

Dobra aktorka, piękna kobieta

użytkownik usunięty

W serii PA stworzyła wiarygodną postać, w the River dobrze grała. Jak się uśmiechnie ma
piękną twarz ozdobiąną wałeczkiem tłuszczyku za podbródku.W Paranormalu z
przyjemnością można patrzeć na jej cudowne ciałko. Micah ma [miał...] się do czego
przytulać... Na moje oko ma lekką nadwagę. W zdjęciu gdy Katie jest w czerwonej
sukience widać ułożenie materiału opinającego brzuszek mocno naładowany tłuszczem.
W niektórych ujęciach w PA 1 też widać wystający brzuch, a w Mutation (jeszcze rok przed
PA może wtedy była grubsza?) Katie pokazuje swoją wspaniałą talię pełną wałeczksów.
Nogi Katie także ma ładne w krótkich spodenkach cellulit nie rzuca się w oczy. Gdy Micah
odnajduje Katie siedzącą na huśtawce pulchniutkie uda rozpłuwają się... W PA2 Katie
chyva trochę schudła, bo ramiona nie są już takie obfite i galaretowate jak poprzednio...
W necie można znaleźć domniemaną wagę Katie 105lbs=48kg. Dla mnie to nie możliwe,
albo bardzo schudła.. W PA ważyła pewnie minimum 65-70kg. Z taką wagą i figurą jej do
twarzy!

Ładna buzia i śliczne oczy. :)

slavoo

No fakt oczy też ma śliczne. Na zdjęciach przypomina mi trochę Evangeline Lilly...
Dam 100$ za jej nagie zdjęcia:-$
Oby nie schudła (może stracić też te piękne sterczące tłuste cycki) tyle dodatkowych kg ile ma jej nie zaszkodzi a wyróżni i upiększy :-)

m_zapatko

W sumie to nie jest jakoś szczególnie gruba, może być "grubej kości" ale i tak jest OK
Poza tym jakby schudła, to pewnie na buzi też, a to by mogło być negatywne jeśli chodzi o urodę.
Co do nagich fotek. Wątpię. Nie wygląda na taką co by miała się lansować na cyce czy coś w tym stylu.

slavoo

Marzenia ;) Ja też wątpię, ona nie z tych holiłudzkich gwiazdek. Obstawiam, że ma w pasie jakieś 95cm. Nie oglądałem PA4, a tam się okaże czy rzeczywiście schudła. W każdym razie chudnięcie widać od Mutation (szersza, tłusta talia, grube ręce) do PA2 (podejrzanie szczupłe ramiona)

m_zapatko

to lubisz sterczace tłuste cycki :)?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones