Katie Featherston

Katie Dianne Featherston

6,8
947 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie Featherston

ale ja lubię takie kobiety..hmmm..................

arczi123

No i fajnie, że jest "normalna". Ma pełniejsze kształty i nie wstydzi się tego. Nie wiem dlaczego w większości filmów, czyli jakichś 99% - aktorzy muszą być idealni, tzn. szczupli lub chudzi, wysportowani, a najlepiej w przypadku mężczyzn przypakowani. W prawdziwym życiu tak nie jest, a filmy powinny pokazywać normalnych, przeciętnych ludzi. Rzadko, która Amerykanka poza Hollywood wygląda jak modelka i właśnie za to ją lubię, mimo iż widziałam ją tylko w Paranormal Activity :-)

DagnaMara

Zgadzam się w 100% ;)

DagnaMara

Jednym z ważniejszych aspektów w Paranormal Activity na jaki zwróciłem uwagę to właśnie ta fajna figura Katie. No po prostu aż chce się przytulać... itd... ;) Szczególnie rozbawiła mnie scena kiedy główny bohater, zachwycony swoją nową zdobyczą jaką była kamera, nagrywa pupę swojej partnerki, gdy ta jako pierwsza wchodzi po schodach na górę - no jakbym widział siebie i swoje uwielbienie do kobiecych kształtów ukochanej osoby. ;)

DagnaMara

Zgadzam się w 100000000% :) Nie wszyscy muszą być idealni, w końcu filmy powinny pokazywać ludzi jacy są, a nie anorektyków i te plastiki, no i tych napakowanych kolesi, przecież większość to normalni ludzie .. A jeśli chcecie obejrzeć Katie w innych rolach to grała w filmach takich jak: Mutation, Walking Distance i w serialu The River :)

LoveKatieAndMicah

No biorąc pod uwagę, że w większości filmów aktorzy wyglądają jak modele wyjęci z magazynu nawet jeśli są umazani w szambie to ona jest miłą odmianą :)

użytkownik usunięty
DagnaMara

Szkoda że w PA 2 nie pokazali jej całej w bikini... Ciekawe jak prezentuje się jej tłuściutki brzuch z wałeczkami i boczkami albo grubiutkie, piękne uda....

arczi123

Pooooopieram w 100 procentach :) Ładna, normalna, no i ma piękne kształty :)

arczi123

najładniej jej w krótkich spodenkach :)

Altaiq

no :) wtedy uda się trzęsą, ocierają o siebie a jak siada to tobią 2razy większe. I spodenki mogą wchodzić pod brzuch ;) jak ubierze kròtką koszulkę to wały z brzucha będą wisieć i wystawać

arczi123

Zwykła baba, z twarzy też. 100% Normika

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones