Keanu Reeves

Keanu Charles Reeves

8,2
87 614 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keanu Reeves

Która postać bardziej kultowa, z którą go bardziej utożsamiacie? Ja ogólnie bardzo go lubię i cenię jako aktora ale te dwie postacie wykreował tak doskonale, że już zawsze z nimi będzie mi się najbardziej kojarzył

swoj_ze_swaja

Pewnie co niektórych zaskoczę, ale pierwsza postać jak przychodzi mi na myśl o Keanu to Constantin

Bujdka1992

Piąteczka! Mi też najbardziej kojarzy się z Constantinem :)

Ale jeśli chodzi o pytanie z tematu to chyba John Wick, może dlatego że to filmy nowsze, mam je bardziej w pamięci, no i więcej się mówi o Keanu w kontekście Johna Wicka obecnie, stąd taka moja odpowiedź :)

likeafreak

Piąteczka :-)

Bujdka1992

No i jeszcze jedna z pierwszych ról czyli Na fali...

Bujdka1992

Też Constantine, z powodu słabości do religioznawstwa/pop teologii, a szczególnie pop angelologii. jak się machnie słownik aniołów w całości i Biblię w dwóch językach, Constantine wpasowuje się idealnie w klimaty.

Bujdka1992

Wszedłem tutaj, żeby dokładnie to samo napisać. Jego opus magnum ról.

swoj_ze_swaja

Dla mnie Neo.

Szajba

Od Neo jakby nie było się jego największa popularność zaczęła

swoj_ze_swaja

Jestem rocznik 79 ale Matrix to nie moja bajka przerost formy nad treścią więc wybieram Johna Wicka

giovanni50

"przerost formy nad treścią" lel.

swoj_ze_swaja

John Wick

swoj_ze_swaja

Najpierw za sprawą kumpla odkryłem Johna Wicka, a Matrix dopiero nieco ponad rok temu odkryłem więc John Wick

swoj_ze_swaja

Wcześniej go nie kojarzyłem że starszych filmów, jak chociażby 'Niebezpieczne związki' który kiedyś tam widziałem. W każdym razie jakby mnie ktoś zapytał z jakim filmem kojarzy ci się Keanu Reeves, pewnie powiedziałbym że np. Matrix-em, gdzie grał postać Neo. Jednakże Keanu stworzył kilka fajnych postaci.
On nie jest jak np. Vine Diesele, gdzie tylko i zawsze jak go widzę, to zawsze kojarzy mi się z 'Riddick-iem' i prawdę mówiąc żałuje do dziś że po kronikach nie było więcej filmów z udziałem tego bohatera, ten najnowszy jest niestety za późno.
Wracając do Keanu z nim jest właśnie inaczej, bo obecnie dla wszystkich jest 'Wick-iem' ale dla mnie też kultowa postać, to 'John Constantine', podoba mi się też jego postać z filmu Królowie ulicy, 47 roninów.
Jednakże zapytałeś z jaką postacią bardziej go utożsamiam, to chyba 'Constantine', bo chciałbym żeby powstała kolejna część przygód z ta postacią ale nie wiem czy również nie za późno.
Wiem że Neo, to dość kultowa postać dla ciebie i większości, tak jak obecnie John Wick, tylko że dla mnie, to same filmy są w sobie kultowe, a jeśli o samego bohatera to jednak najbardziej utkwił mi ten drugi John, jest taki bardziej tajemniczy i charakterystyczny, Kai też ale jednak Constantine.
Samego aktora lub jego postacie które zapadły mi w pamięci, to przecież słynny Speed, Adwokat diabła, Dracula, którego przez kilka lat nie mogłem obejrzeć całego, no i jeden z moich ulubiony filmów z Reeves-em, to Nelson, ze Słodkiego Listopada przecież^^
Tak czy inaczej strasznie lubię tego aktora i wszystkie filmy z jego udziałem, więc wybacz ale musiałem je wymienić. :)
Pozdrawiam.

kaze_w

Dziwię się, że nie wymieniłeś tu filmu "dom nad jeziorem" to jeden z moich ulubionych z jego udziałem i chyba z nim najbardziej mi się będzie kojarzył, jak również tymi dwoma w głównym temacie, bo świetnie zagrał i Johnny'ego Wick i Neo.

gosiaW

Nie wymieniłem, wiem ale napisałem wszystkie filmy z jego udziałem i tak, również uwielbiam dom nad jeziorem ;)

swoj_ze_swaja

Neo , wiadomo. Wicka to chyba gimbusy tylko kojarzą

swoj_ze_swaja

Przede wszystkim Ted Theodore Logan ;)

swoj_ze_swaja

Johnny :)

swoj_ze_swaja

Adwokat diabła chłopie to rola jego życia.

ChubakaCieLubi

Bardzo dobra rola, ale tam moim zdaniem Al Pacino skradł cały show no i to nie taka ikoniczna rola jak w Matrixach czy Wickach - dasz fotkę Neo w okularach i już wiesz co to za film

Fendel

Powiedzmy ale na pewno nie jego najambitniejsze kino.

swoj_ze_swaja

Best Actor Ever!

swoj_ze_swaja

Neo postać ikoniczna, John legendarna:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones