Kelly Rutherford

Kelly Rutherford Deane

7,1
1 863 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kelly Rutherford

Ta kobieta to jeden z najwspanialszych wytworów stwórcy...coś ma w sobie że może grać co chce i jak chce,byle co...a i tak będzie błyszczeć i będzie kochana przez fanów na całym świecie...prawdziwe arcydzielo urody,smaku i stylu,powabu i atrakcyjności...powinna żyć wiecznie,jak bogini,...To jest kobieta!!!Królowa albo księzniczka...to jej miejsce...szkoda że czas płynie również dla Niej,ale tu wszyscy mamy jednakowo,nam tez upływa.Na razie ta kobieta tylko pięknieje,a to rzadkie zjawisko...albo ja jestem pod jej urokiem,i mam tak od wielu,wielu lat...jestem jej fanem i życzę jej wszystkiego najlepszego...

GGGGG_2005

Piękna,ale jednak znać na jej pięknej twarzy upływ czasu...super seksowna była w filmie Raport o zagrożeniach,w Plotkarze też wygląda świetnie...ale prawdziwą seksbombą była z dekadę wcześniej,np. w Przygodzie na Dzikim Zachodzie...i w kilku serialach.
Bardzo ją lubię...coś ma w sobie magnetycznego,kamera ją lubi,a twarz emanuje ...to samo ma Jessica Lange,albo Sherylin Fenn,Marylin Monroe też to miała...twarz skąpana w blasku,miękie barwy światła,może to sposób fotografowania...ale trzeba coś mieć w twarzy,aby kamera to zobaczyła,i one to ,,coś" mają...

GGGGG_2005

to prawda, dla mnie rowniez Ona nalezy do czolowki "najpiekniejszycn kobiet na swiecie" ma cos w sobie, jak dobre wino z wiekiem nabiera coraz wiecej walorow. ...Pamietam ze gdy bylam mala dziewczynka lecial taki serial chyba " Pokolenia" tresci nie pamietam, nie ogladalam ale zapamietalam Kelly- grala postac o imieniu Sam, wydala mi sie PIEKNA, pozniej po wielu latach zobaczylam ja w "Plotrkarze" i... jest jeszcze piekniejsza:) . ...Ps czasem wydaje mi sie ze troszke podobna do Niej jest Portia de Rossi..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones