Kelly Rutherford

Kelly Rutherford Deane

7,1
1 864 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kelly Rutherford

Obyśmy mieli okazję podziwiać ją jeszcze w wielu filmach.

Też mam taką nadzieję! Osobiście jestem nią zachwycona odkąd zaczęłam oglądać Plotkarę. Jest śliczna! Wpisywałam nawet w google hasło "Kelly Rutherford operacja plastyczna" ;)) co ciekawe, jak oglądałam z nią wywiady itp. to jej gesty, mimika - cała Lily van der Woodsen ;p
Z tego co zauważyłam, to ta kobieta ma w sobie przede wszystkim klasę, może odrobinę wyniosłości, ale przy tym wydaje się być bardzo sympatyczna i cały czas się uśmiecha. Bardzo pozytywna Pani;))

użytkownik usunięty
margolcia131

Wydaje mi się że wyniosłość ma tylko jako Lily Bass :) Taka miała być ta postać. Ale trzeba przyznać że to jest naprawdę niesamowicie piękna kobieta. Ja jestem nia bardziej zachwycona niż młodymi aktorkami : Sereną i Blair. Kelly ma w sobie coś niezwykłego. Czekamy na 5 sezon Plotkary :)

Również ciekawi mnie bardziej niż młodsze;))
jestem dopiero w końcówce czwartego sezonu, więc nadrabiam po kilka odcinków dziennie..ale nie wiem, czy chcę tak szybko, bo później czekać do września... ;p

użytkownik usunięty
margolcia131

Faktycznie jak zwolnisz tępo to będziesz miałą co oglądąć. Ja już tęsknię za Plotkarą. Ale Czysta Krew chyba niedługo będzie. Swoją drogą, stylizacje w Plotkarze są genialne. Modowe mistrzostwo. Ubrania to jeden z głównych powodów dla ktorych uwielbiam GG.
x.o.x.o :D :D

użytkownik usunięty
margolcia131

Przepraszam na szósty ! :P :P Oprócz Lily uwielbiam Chuck'a. No i Blair z kolejnymi sezonami zyskała w moich oczach. A Serena na odwrót z każdym sezonem traciła. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones