Kelly Rutherford

Kelly Rutherford Deane

7,1
1 864 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kelly Rutherford

Ma olbrzymie rzesze zagorzałych fanów ,a swego czasu np.w Turcji była przyjmowana jak królowa,a ja podzielam ich przekonanie że to jedna z piękniejszych aktorek!Po prostu ona ma w sobie ,,to coś"...

GGGGG_2005

Zgadzam się jest piękną kobietą i byłam bardzo zdziwiona, że nie widziałam jej gdzieś wcześniej w jakimś filmie. Jak można ukrywać taką piękność

aniolek_266

Zgadzam się.! Ale to nie tylko piękna i utalentowana aktorka, ale również bardzo miła kobieta.! :-) Kontaktuje się w fanami poprzez Twitter.! :-)

Megiraly

Podziwiam;) czy ona tylko mnie przypomina poniekąd Katherine Kelly Lang (Brooke z mody na sukces) ? :D Oczywiście to nie miało być złośliwe porównanie.

punishment

Hahaha! Dobre porównanie :P lol Ale z dużą ilością fanów uważamy, że przypomina Grace Kelly :-))

punishment

Rany, zgadzam się z Tobą !
Dosłownie przed chwilą napisałam to na forum tej Brooke z "Mody..", zanim zobaczyłam Twoją wypowiedź :)

Kelly Rutherford jest piękna, i niesamowicie mi się podoba jej sposób grania w "Plotkarze"- bardzo lubię jej postać :D

punishment

Nie wiem czemu, mnie raczej przypomina Sherilyn Fenn, mimo, że ta jest brunetką.

GGGGG_2005

Może nie jest to najlepsza aktorka. Pierwszy raz widziałem ją w serialu "Pokolenia" jako gówniarz i od tamtej pory uważam, że jest to jedna z najbardziej pociągających kobiet jakie widziałem (-; Sam nie wiem czemu... to nie przez blond włosy, na dodatek wydaje się być wyrachowaną suką... a może właśnie dlatego? No nie wiem.

meski

Nawet moja była jest trochę do niej podobna... (-; Więc jakieś sugestie zostały.

meski

Hahaha! Dobrze wiedzieć.
Ostatnio wyszperałam trochę rzeczy w necie na jej temat. TA kobieta ma za sobą TAKIE przejścia, że głowa mała!!! LUDZIE! Ona miała TAK BRUDNY rozwód, że jest uważany za jeden z gorszych w Hollywood'zie!
Jest niesamowita! Przez tak okrutne czasy wyszła z pięknym uśmiechem przed paparazzi! Strasznie silna ta "wyrachowana suka" :)

Poza tym, nie sądzę, aby była zimna. Gadam na Twitterze z ludźmi, którzy uważają ją na jedną z milszych i cieplejszych osób. Jest niesamowicie urocza i naprawdę miła, nawet dla fanów! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones