Kevin HartI

Kevin Darnell Hart

7,6
17 484 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Hart

Siema.
Oglądam jego stand upy, filmy i inne rzeczy czy posty na społecznościowych i sporo osób często się śmieje z jego wzrostu. Powiedźcie jak to jest, on ma 168 cm, a taki Al. Pacino ma 170 cm i nie słyszałem nigdy żadnej szydery ;-) To pokazuje, że ludzi boli chyba, że jest tak zajebistym gościem ! Pjonsa.

Hastia

Zauważ że w filmach wykorzystywane jest to że jest drobny .

DabekWeed

on nie jest drobny tylko niski, widziałem nawet filmy z jego pracy na siłowni.. mów co chcesz, ale drobny nie jest

Hastia

YYYYY nie wiem skąd to 168 ale on tyle nie ma 163 co najwyżej sorry ale jej na niektórych stronach podają nawet mnie niż to 163 więc taaaa powinien ktoś to poprawić.

Hastia

a twoim zdaniem 168 cm to nie jest mało? sorry, ale jest, a jeśli to odnosisz do siebie to cóż... wzrost jak wzrost, nie wszystko się przekłada na wygląd zewnętrzny, z niektórymi rzeczami trzeba się pogodzić, zwłaszcza jeśli się nie ma na nie żadnego wpływu

Hastia

Jest slabym komikiem - wlasciwie nie komikiem a blaznem. Ale Stanczyk to to nie jest

Hastia

Przyznał że ma 5ft2" - 157.5cm

matek103

tak naprawdę to 158,5 co nie zmienia faktu, że to kurdupel a te 168cm to mu tutaj wpisał jakiś debil

Hastia

168 to on ma na szczudłach :D

Hastia

To teraz się przyznaj autorze tematu do błędu i odnieś się do 157,5 cm :) miej jaja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones