Kevin Jonas

Paul Kevin Jonas II

7,5
529 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Jonas

Moja 12 letnia siostra też słucha tego shitu(ja jestem chłopakiem i mam 16 lat) To że ich słucha to jeszcze znosie, ale sama pisze o nich bloga, ma w pokoju ich plakaty miała pisać do któregoś maila. To już podchodzi pod obsesję, wiele dzieci tak robi z tego co słyszałem. A ci 12 letni gówniarze za 2 lata sami będą pisać że JB to komercja i takie tam gówna, teraz jeszcze nie znają tego pojęcia.

Gusta zmieniają się z wiekiem, to normalne, i nie mocie Joe aż po grób gdzie czytałem na jakimś forum bo to nie prawda, oni za 2-3 góra znikną i będą nowe gwiazdki sezonowe.
Przykro mi ale żadni z nich Rolling Stonsi, a nie będzie Camp rock 37, a do innego filmu ich nie wezmą. Czyli znikną

A co do Efrona, to mimo gówna jakim jest HSM to zagrał fajnie w CSI i tym musicalu " Lakier do włosów" mam nadzieję że odstąpi od grania dla 12 latków.

Vic_Mackey

Pozdrów siostrę bo widzę że to fajna osoba musi być w przeciwieństwie do innych.
I błagam nie powtarzaj się ;((
Nie wiem co ci się w nich nie podoba i mnie to nie interesuje ale po co to piszesz jak ich nie lubisz???
Wiesz masz prawo wypowiedzi ale to bez sensu.
Chyba że robisz dobry uczynek i próbujesz nawracać dzieci i młodzież do innej muzyki.
Nie wiem czy ci się uda bo jak wiadomo są gusta i guściki ale rób co chcesz tylko się troszeczkę mogłeś napracować i wymyślić inne argumenty.
A może im po prostu zazdrościsz sławy??


ps.My Jonasów będziemy mieć w sercach zawszę!!

użytkownik usunięty
luka1

"Nie wiem co ci się w nich nie podoba i mnie to nie interesuje ale po co to piszesz jak ich nie lubisz???
Wiesz masz prawo wypowiedzi ale to bez sensu."

a więc bezsens przejawia się w pisaniu negatywnych komentarzy, ciekawe...

"Nie wiem czy ci się uda bo jak wiadomo są gusta i guściki ale rób co chcesz tylko się troszeczkę mogłeś napracować i wymyślić inne argumenty."

che che, to ci się udało xD

"A może im po prostu zazdrościsz sławy??"

tak tak, kto nie lubi to od razu zazdrości. tak tak

"My Jonasów będziemy mieć w sercach zawszę!!"

może jakieś sensowniejsze argumenty, hęęęęęę?

Wejdź na tą stronę i zobacz co tam jest nie przepadkiem ten sam komentarz tej samej osoby ;))

http://www.filmweb.pl/topic/1054309/Jak+12+latki+to+lubi%C4%85+to+ich+problem.ht ml

Tam może znajdziesz jakieś sensowniejsze argumenty i nie tylko moje ;))

luka1

ja mam 18 lat i podobaja mi sie ich piosenki. nie wszystkie, ale kilka jest naprawde dobrych. nie wiem czemu, ale wiele osob uwaza Jonas Brothers za gwiazdy pokroju tokio hotel ;] cos tu nie gra ;]

luka1

chyba gimbaza ich lubi a nie dorosłe i inteligentne kobietki

Vic_Mackey

według mnie są spoko...nie są jakimiś GWIAZDAMI ale przyjemnie sie słucha ich muzyki. a nie można mieć obsesji i marzyć o jakimś aktorze/piosenkarzu?! być jego fanem... pewnie, idoli się zmienia... może i JB są "gwiazdkami sezonu" a może nie! takich jest na pęczki kilka razy zagrali a potem się o nich zapomniało bo są następni...ale czy to ważne?! nie!...oni ubarwiają życie, urozmaicają... jakby na świeci było tylko kila naprawdę DOBRYCH zespołów to byłoby ciekawie?! według mnie nie...

A I JESZCZE JEDNO 12 LAT TO NIE JEST TAK MAŁO... TY TEŻ KIEDYŚ TYLE MIAŁEŚ I UWAŻAŁEŚ SIĘ ZA KOMPLETNEGO "gówniarza"? myślę że nie...

Vic_Mackey

Nie zgadzam się. Jonaski grają świetną muzę. Nie znasz sie poprostu na dobrej muzyce albo im zwyczajnie zazdrościsz. To, że ich nie lubisz nie znaczy że masz na nich mówić jakieś pierdoły. Jakbys chciał wiedzieć, to nie są gwiazdki jedengo sezonu, bo siedzą w tym od 199, więc sam wdzisz.

Vic_Mackey

w dodatku Jonas Brothers ustanowili rekord, będąc pierwszym zespołem, którego trzy kolejne single były pobrane ponad 100 000 razy: "Burnin' Up" - ponad 183 000, "Play My Music" - ponad 109 000 i "Pushin' Me Away" - ponad 116 000 razy.[47] W dodatku każda z nowych piosenek z płyty A Little Bit Longer: "Burnin' Up", "Pushin' Me Away", and "Tonight" zajęły pierwsze miejsce na iTunes w dziale "Top Songs".

artisanat

Te piosenki są przecież w chuj monotonne. Większość o jakieś dupie, której pewnie nie zna,tylko se to wymyślił. Oni i tak pewnie co koncert zaliczają panienkę a te pierścienie dziewictwa to na bank lipa.

Dzieci wiecie kto to OSTR?, kolo nagrał 12 płyt i nawet 1 song nie jest podobny do drugiego tematem

Vic_Mackey

eh.. wcale nie mam 12 lat.. ale dla mnie oni sa cool.. nie kazdy jest tak sławny jak oni .. a niczym tego by na pewno nie osiagneli.. szacun dla JB..

użytkownik usunięty
Vic_Mackey

a ja cie popieram:)
i skonczyłam juz rozdawanie tym "big gwiazda" 1:):P
hahaha
co za debile>zal mi ich;/
i tych nieszczesnych fanow tez;p

Popieram Vica Mackeya ... JB umieją śpiewać dobrze tylko w studiu ... na koncertach zawsze jest playback ... sorki ale taka prawda ;))

Vic_Mackey

Słucham rocka głownie Ac/Dc, Rollingstonesów, Ledów i wiecie co powiem? Że muzyka Jonasów to nie jest zupełna szmira. Ale na ipoda tego nie wgram :) A i nie wiem jak dzieciaki mogą za tym szaleć... Jeśli ktoś wie, proszę powiedzieć.

Vic_Mackey

Właśnie... ja sama przeszłam tą katorgę przez dwa miesiące bycia fanką Jonasów... to było straszne :P Na całe szczęście jakimś cudem mi przeszło, i się z tego cieszę :D baardzo cieszę. Teraz raczej słucham rocka i zastanawiam się jakim cudem Camp Rock nosi taką nazwę ??? Muzyka, którą tam grali zalicza się raczej do popu czy hip-hopu, nie rocka :P A co do Jonasów, to w chwili obecnej idą mi na system nerwowy. Ale w szkole widzę, że dziewczyny które w drugiej-trzeciej klasie ich pokochały, dorastając do czwartej i piątej wcale nie zmieniają zainteresowań. I to mnie przeraża.

_camile_

tylko czy 4/5 klasa to juz az takie dorastanie? troche by bylo glupie zmienianie swoich zainteresowan bo nie wypada albo innym to sie nie podoba:/ ( z twojej wypowiedzi wynika ze jestes w podstawowce.tak?) nie jestem ekspertem w tych sprawach bo slucham rocka gotic i nu-metalu ale nie przerazaj sie bo jeszcze zobaczysz ze zawsze od kogos odstajesz, a tu nie chodzi o robienie klonow:P jak sie komus JB nie podoba niech po prostu tego nie slucha:) ja tam uwazam ze ta muzyka jest spoko. przeciez wiekszosc ludzi sie nie przyzna ze slucha disco-polo a najlepiej sie przy tym bawi

Beata_94

No nie, nie chodzę do podstawówki :D A dla sprostowania: nie chodziło mi o to ze w 4/5 klasie dorastają tylko że chodząc do tych klas nie zmieniają zainteresowań. W sumie nie moja sprawa co robią, mogą słuchać czego tylko chcą, tylko najgorsze jest to że te dziewczyny mają taką sieczkę zamiast mózgu, że... że szkoda gadać. Co prawda znam może dwie fajne osoby które słuchają muzyki JB, ale na tym się kończy :P A co do tego odstawania to ja się nie przerażam, bo nie mam zamiaru się klonować. Raczej tamci. No bo mogę na palcach policzyć osoby które w moim środowisku mają podobne zainteresowania :)

Vic_Mackey

A najśmieszniejsze jest to że w rzeczywistości mogą być ostrymi kutasami, ale nastolatki i tak będą wzdychać bo kamera kreuje ich na miłych chłopaków o których marzy każda dziewczyna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones