Kevin Spacey

Kevin Spacey Fowler

8,8
82 100 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Spacey

On jest tak wyrazisty, tak genialny że normalnie uginam się przed jego kunsztem aktorskim :D

MagiaJego18

aktorów* oczywiście ;)

MagiaJego18

i ten głos... należał mu sie złoty glob za house of cards jaks psu buda.

"I cannot fu.king believe I won" lol

smoke_city

"What are you looking at?" + "Im feeling hungry today" + ostatnia scena 2giego sezonu = ∞/10


MagiaJego18

w AB był niesamowity po prostu!!!

MagiaJego18

zgadzam się w 100%, polecam obejrzec też Kevina u Jimmy'ego Fallona gdzie naśladował znane postaci i całkiem nieźle mu to wyszło, ogólnie gośc jest niesamowity.

MagiaJego18

popieram w 100 procentach,to prawdziwy diament .każda jego rola porywa ,gra tak naturalnie i jednocześnie autentycznie.

MagiaJego18

Znakomity w każdej roli. A w moim przypadku zaczęło się od "Podejrzanych". A jak oceniałam film okazało się, że ma on za niego pierwszego Oscara. Potem obejrzałam jego drugi Oscarowy film i faktycznie aktor zagrał dwie różne postaci- w jednym psychopatę mordercę a w drugim mężczyznę, który przez ślepą miłość staje się innym człowiekiem

joan19

Zobacz jak Van Damme zagrał dwie różne postaci w jednym filmie! Tyle, że nikt go nigdy nie brał poważnie jako aktora, a raczej jako "kopacza"

MagiaJego18

Aktor dobry choć nigdy za nim nie przepadałem. Szkoda jednak że aż taki z niego sprzedawczyk. Gdzie nie wejdę to jego facjata mi się wyświetla, za niedługo zapewne z lodówki wyskoczy.

maslascher

Jeden z najlepszych obecnie aktorow swietnie wczuwa sie w postac potrafi swietnie grac emocje.Osobiscie ogladam go zawsze z wielka przyjemnoscia.

maslascher

Nie przesadzaj, to nie Ryszard Petru :)

maslascher

no to teraz już Ci się jego facjata dłuuuuugo nigdzie nie wyświetli:)

MagiaJego18

Genialny aktor, a jako Frank Underwood nie wyobrażam sobie nikogo innego. To jedna z najlepszych kreacji aktorskich w historii.

MagiaJego18

Dokładnie ,godny następca Pacino i Roberta De Niro,szkoda tylko,że ostatnio role z filmów to same gnioty ,cóż pozostaje chociaż House of Cards

MagiaJego18

Jesli jestes facetem to mysle ze i on przed Tb by ugiąl ;-)

MagiaJego18

E, mnie nigdy jakoś nie przekonywał. Lubiłam go, ale właśnie za mało wyrazisty jak dla mnie

MagiaJego18

Ja też. Świetny aktor !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones