Kieran Culkin

Kieran Kyle Culkin

8,2
7 642 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kieran Culkin

Chyba najładniejszy z rodzeństwa. Może nie jest tak sławny jak jego brat, ale tez gra nieźle. Ma dość poważne role w przeciwieństwie do KEVINA.

furmann

Gadanie. Ładny nie ładny. Nie ich wina że takie a nie inne geny mają i takich a nie innych rodziców. Widziałem go przed chwilą w Scott Pilgrim vs the World i jest super aktorem. Na 8/10 zasługuje spokojnie. I to się liczy. Ja raczej wolałbym unikać kwestii czyjejś urody ponieważ jest to w prawdzie temat, na który człowiek nie ma nie wiadomo jak wielkiego wpływu. Wyglądamy jak wyglądamy a zmienianie tego chociażby poprzez operacje plastyczne jest po prostu przesadnie desperackie i nie na miejscu. On, jak i jego starszy brat jeszcze w sumie w żadnym filmie jaki z nimi oglądałem mnie nie zawiedli. I to się dla mnie liczy, nie ich uroda. Pozdrawiam.

xandar12

Mnie także wkurza to jak ktoś ocenia wygląd zamiast roli jakby fakt czy ktoś jest ładny był najważniejszy

cris91_filmweb

Niestety niektorzy daja aktorom 10-tki tylko za wyglad a nie za role filmowe

mania19

No właśnie.....

Aldaron87

Ło matko :D
Po prawie 3latach mi ktoś rację przyznaje :D

mania19

hehe zdarza się i po takim czasie :-D lubię sobie pomyszkować po forach na filmweb :-)

Aldaron87

Ja tez lubie :)
Dziś przeglądałam tematy gdzie się dużo wypowiadałam kiedys, aż się łezka w oku zakręciła :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones